Перфектното дупе?!

  • 15 231
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092

Ограничеността се простира  доста на далеч , щом се намира нужда от такива уточнения  Wink .

http://www.bglaf.org/uploads/photos/2164.jpg това намирам аз за секси дупе .


Е ама като ми показваш снимката питай 1во!  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 1 312


Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?

# 47
  • Мнения: 0


Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?


Не си повредена  .  Аз  не го намирам за хубаво , камо ли за секси !

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 13
.....

Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?


Не си повредена  .  Аз  не го намирам за хубаво , камо ли за секси !


Всъщност никой не е казал , че това е секси задник .   Wink  Бях го качила , след като имаше пост в който се казва " че ще е честно ако се качат и дупетата на другите модели от ВС "  Laughing  Е аз  лично не мисля ,че имат секси дупета ,нищо че рекламират бельо . ooooh! Whistling

Само женски дупета ли ? Хмм... няма ли предложения за мъжки ? Flutter Mr. Green

# 51
  • Мнения: 0
Само женски дупета ли ? Хмм... няма ли предложения за мъжки ? Flutter Mr. Green
Ето :  Joy Joy



А следващите дупета - без коментар !!






 #Crazy #Crazy

# 52
  • Мнения: 155
Определено Лима. Анджелина Джоли я харесвам само в лице. В тяло - не. Ще си позволя и коментар - доста смело да си снима бюста, виждала съм раждали жени с по-стегнат от нейния и по-симетричен. А иначе ето идеалното дупенце за мен  Wink

http://pix.motivatedphotos.com/2009/1/24/633684118637503321-notquitesoperfect.jpg

# 53
  • Мнения: 4 585
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 01:30 от Вълкът с дълъг ник

# 54
  • Мнения: 627
Боже, и тия жени ли майка ги е раждала newsm78

Изключвам снимките от капитана Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 155
 Embarassed
Грешка, ето това е идеалното, перфектното дупе, и перфектното тяло  Wink

# 56
  • Мнения: 1 312
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната путка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
Вълчо,слагай точки,че ще ти лопнат портата за неопределено време.

# 57
  • Мнения: 4 585
Кое за вас е перфектното дупе ?! Колко малко , голямо , заоблено трябва да е ? За предпочитане е  да се  поставят снимки  Laughing


-----------------------------------------------------


От анкетата :

     Адриана   Лима     Оп 
 
      Анджелина      Джоли     Оп      

Да бе, няма да се поставят снимки. Ти, като искаш да се обърнеш към разбирачки на красота на тела и на части на тела, що не си пусна темата в красива мама? Което щеще да е логично.

http://www.youtube.com/watch?v=s4I3cuJoIJc

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 03:00 от Вълкът с дълъг ник

# 58
  • Мнения: 15
 newsm78 Ей,добре ли сте?По това ли ще се ценим,на това ли ще се радваме.Създала ги е природата  ,стегнати, съразмерни и още млади.без корекции.  Младост ,красота ,приятна гледка,но като си показваш  само дупето и да разчиташ само на него ?    Като гледам и  американските филми ,където в повечето случай  ,жената е като разгонена кучка , се питам и нямам отговор  ..къде остана  девойката ,жената с нейната загадъчност и загатването  на покритите прелести. Outta Joint А сега какво , ръкопляскаме на силикон, де отпред, де отзад.  hahahaИ масово оплакване ,че мъжете  биле недостойни.

# 59
  • Мнения: 0
newsm78 Ей,добре ли сте?По това ли ще се ценим,на това ли ще се радваме.Създала ги е природата  ,стегнати, съразмерни и още млади.без корекции.  Младост ,красота ,приятна гледка,но като си показваш  само дупето и да разчиташ само на него ?    Като гледам и  американските филми ,където в повечето случай  ,жената е като разгонена кучка , се питам и нямам отговор  ..къде остана  девойката ,жената с нейната загадъчност и загатването  на покритите прелести. Outta Joint А сега какво , ръкопляскаме на силикон, де отпред, де отзад.  hahahaИ масово оплакване ,че мъжете  биле недостойни.

Eеее чак пък толкова не сме оскотели  Naughty

Аз бих се радвал повече на това цялото:



отколкото само на дупето и  Wink

Общи условия

Активация на акаунт