Перфектното дупе?!

  • 15 232
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 543
Не че са перфектни, ама момента е перфектен - това или пък това

# 61
  • Мнения: 13
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
ooooh! Не знам колко ти е дълъг ... ника, но май бая защото по голямата част от кръвта  е съсредоточена там и мозъка изнемогва. С нетърпение  чакам   темата за перфектната пу/тка   , само трябва да акцентираш , че питаш на визия , че при тея неща перфектността се  състои и в детайли и усещания дето само от гледан не се разбират . Whistling


# 62
  • Мнения: 4 585
То е ясно, че потребителките в КМ са тия, които се стремят към перфектност. Аз си обичам уродливото тяло, харесвам си го и не се стремя да го променя. Отвреме навреме "красавиците" идват в клюкарника с темите си и искат да си играем заедно на Перфектния мъж, перфектното дупе, и др. такива. Ми ако исках, щях да отида в КМ да чета и пиша. Виж какво е Клюкарник по дефиниция, какъв е бил замисълът на Твореца:

Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми.

допустимата широчина на изображения в подписа е 470 пиксела според правилата на форума.
В твоя подпис изображенията са с широчина 594.
Максималният брой изображения в подписа са две. В твоя са пет.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 18:05 от Вълкът с дълъг ник

# 63
  • Мнения: 13
Не съм пускала аз темата , но за мен е подходяща и на двете места .
Ако това те мъчи , къде е пусната темата ,чакам с нетърпение тогава , твойта тема в КМ. 
Не се коси , т'ва са бели кахъри .

# 64
  • Мнения: 13


Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми.

допустимата широчина на изображения в подписа е 470 пиксела според правилата на форума.
В твоя подпис изображенията са с широчина 594.
Максималният брой изображения в подписа са две. В твоя са пет.


А ти какъв се явяваш че така услужливо да ми напомняш .  Гледай там да регулираш кръвообращението успешно и не мисли за мойте подписи , или ще ги разкарам или ще ми ги разкарат .

# 65
  • Мнения: 4 585
Защо трябва да се явявам някакъв, за да ти направя забележка? Ти си просто един нарушител.
Ако съседката ми си метне найлонката с боклуци от терасата, ще й направя забележка, ако някой си е спрял колата на пешеходна пътека, ще му направя забележка, ако съседът слуша силно музика - също.

# 66
  • Мнения: 13
Защо трябва да се явявам някакъв, за да ти направя забележка? Ти си просто един нарушител.
Ако съседката ми си метне найлонката с боклуци от терасата, ще й направя забележка, ако някой си е спрял колата на пешеходна пътека, ще му направя забележка, ако съседът слуша силно музика - също.

Защото за това си има определени хора .   Peace


# 67
  • Мнения: 4 585
Освен тях всеки може да изрази гражданската си позиция. По твоята логика, ако видя да те насилват, звъня на 112 и почвам да се обеснявам - кой съм, къде се намирам, какво виждам.
Не предприемам нищо, защото затова си има хора.

# 68
  • Мнения: 1 324
Харесвам много и Адриана и Анджелина. Ще ме извиняват и двете, но пирфектното дупи е моето. Ама пусто не ми иде отръки да се снимам изотзад, за да приложа доказателствен матриал.  Crazy

# 69
  • Мнения: 13
Освен тях всеки може да изрази гражданската си позиция. По твоята логика, ако видя да те насилват, звъня на 112 и почвам да се обеснявам - кой съм, къде се намирам, какво виждам.
Не предприемам нищо, защото затова си има хора.


хахаха

Секи в нета голяма гражданска позиция вади . Но в реалността другояче  стоят нещата . Фактът ,че живеем в такава държава ,която се гаври по такъв начин с гражданите си и правата им, говори сам по себе си достатъчно за народа. На където го поведат - натам ходи .
Гражданската позиция е хубаво нещо , още повече когато има плод . Така ,че по -добре си я запази за площада примерно , или в моменти в които наистина има смисъл и нужда от нея , а не като незадоволен чичка ,тип "Мара подробната " ,  недоволен от живота,непрекъснато да изземваш  чужди функции и да правиш забележки наляво и надясно ,за щяло и не щяло . Казвам го понеже съм забелязала ,че ти е навик  . Но за да се успокоиш в твоя чест , подписа ми се състои само от 1 картинка  Wink

Хайде със здраве !

# 70
  • Мнения: 4 585
Не стига дето нарушаваш правилата, ами се и репчиш.
Още малко, ще ме напляскяш. Предполагам къде.

# 71
# 72
  • Мнения: 677
По перфектното дребнаво вълче дупе, предполагам. Едва ли, обаче.

# 73
  • Мнения: 13
По перфектното дребнаво вълче дупе, предполагам. Едва ли, обаче.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 4 585
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 06:06 от Вълкът с дълъг ник

Общи условия

Активация на акаунт