Перфектното дупе?!

  • 15 235
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 155
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Ами като е "малко космато" направи си кола.  Joy
юНищо лично   bouquet

# 76
  • Мнения: 4 585
Защо да си правя, не  държа Анди хард, още по-малко пък Тони С. да ми го харесват.

# 77
  • Мнения: 155
Защо да си правя, не  държа Анди хард, още по-малко пък Тони С. да ми го харесват.

Поне секси ли е?  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 15
Смешно ми е кифла като Джоли(ни тяло,ни лице) да бъде сравнявана с неотразимата и божествена Адриана Лима. Wink

# 79
  • Мнения: 604
Смешно ми е кифла като Джоли(ни тяло,ни лице) да бъде сравнявана с неотразимата и божествена Адриана Лима. Wink
ЕЕЕ ти пък нищо не каза!!!Верно че дупето на Адриана Лима е по- хубаво от на Джоли, но не смята; че втората изглежда като кифла·
Напротив- красива и секси!

# 80
  • Мнения: 4 585
Мен пък ми е смешно като жени оценяват други жени.
Аз, като гледам дупето на друг мъж, нищо не ми трепва.
Съответно не мога да преценя секси ли е, или не.

# 81
  • Мнения: 15
http://www.starsmaster.com/a/angelina_jolie_01/00.html
Плюс това Джоли има няколко операции.Едната е на брадичката.
А Адриана има перфектно тяло,уникални очи и устни,напълно пропорционално лице,хубава коса ,страхотен чар и  сексапил.

Sunglasses

http://www.gong.bg/uploads/photos_more/200810/path_3227.jpg

# 82
  • Мнения: 15
Мен пък ми е смешно като жени оценяват други жени.
Аз, като гледам дупето на друг мъж, нищо не ми трепва.
Съответно не мога да преценя секси ли е, или не.


Напротив.Една жена (с вкус) винаги може да оцени кое е красиво и кое не.Аз обичам красотата.И имам определен усет ,който смятам за най-добрия.Като жена според мен имам по-добър вкус от мъжете,които биха намерили за по-готина някакво момиченце с изрусена, изкуствена коса,с емо рисунчици,хаус облекло и нацапотено лице за по-красива от една екзотична,тъмна красавица. newsm78
Понякога мъжете ни веждат неща, които жените забелязват.Тук не говоря за търсенето на кусури.

# 83
  • Мнения: 10
Анджелина Джоли е хубава само в лице (което си е оперирала поне 20 пъти), тялото й е доста доста зле. Лима ми е симпатична и има хубаво телце, но не ми е секси.

# 84
  • Мнения: 4 585
Е, едно е красиво, друго е секси. И аз виждам красота в един арденски кон, в една старонемска овчарка, но не изпитвам желание да ги докосна, целуна.
Секси е нещо друго, дори не е задължително да е пропорционално, красиво.
Секси е да ти трепне нещо, да изпиташ желание да го имаш, докоснеш, целунеш.

# 85
  • Мнения: 593
Ето ви клипчета от финала на конкурса за най-секси дупе в света (Париж'2008):

http://www.youtube.com/watch?v=PGyz5dnRvHE

http://www.youtube.com/watch?v=wopREjMRyGg

... да се нагледате на мъжки и на женски дупета!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 13
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Абе виж сега , темата никак не е дълбока ни предизвикваща нещо като задълбочени мисли , но ти не само пишеш в нея  , ами и споделяш детайли и за собствения си задник  hahaha Joy 

# 87
  • Мнения: 2 478
Chudo смешничко ми се видя да плюеш Анделина,а да пуснеш тази снимка на Андриана Лима Laughing



П.С.Ако те интересува мнението ми по темата,има го на първите страници.

# 88
  • Мнения: 15
Le Soleil какво й е на снимката?Просто я пуснах...И, да Адриана е божествена и гола на плажа с мокра и чорлява коса...Няма място за сравнение между двете ,защото все едно да сравняваме езеро с кална локва.В случая Адриана е езерото.... Laughing

# 89
  • Мнения: 0
Аууу... дупета  Heart Eyes
Пък и секси  Hug
На Анджелинчето съм фен и си оставам такъв. Има невероятно присъствие и комплексно излъчване. А устните й са ...мамма миаа  Laughing
Обаче в тази анкета гласувам за Адриана Лима!
Анджелина дали няма да ми се обиди   fiuuuuuu
Нищо, ще компенсирам с  kiss

Истината е, че най-щастлив е мъжа, за който перфектното дупе е на жената до него. Приеме ли го, дори и с кусурите му, доста радости ще има Wink

Общи условия

Активация на акаунт