Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 520
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 97
Добре дошла, Силве!
Аз пак се поизгубих малко, но вече все по рядко сядам пред компютъра. Тази година се разминахме само с леки настинки, но зимата не е свършила  newsm78
Ние ще сменяме ДГ. Коко отказва да ходи и сме му намерили детегледачка.

# 61
  • Мнения: 468
Я и аз да се разпиша , че от давна не съм го правила.Сигурно вече ме забравихте.
Може и още да е рано , но вече се замисляме за училище.Предучиллищна ще кара в градината.
Искам да попитам за първо училище.някой знае ли нещо за него.Смятам там да запишем Любо.Аз съм в София от 6 - 7 г. и не знам училищата.А самото записване кога става?

# 62
  • Мнения: 1 102
здравейте и от нас,
Арда вече 3-и ден е на градина и в къщи има мир и спокойствие.  Praynig
Добре дошла на Силви.   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 4 397
Krisis Аз днес май те преследвам  Mr. Green
Влез в под форума за училищата има тема за 1 СОУ, ама до скоро имаше добра слава училището сега е сменен директорката и много родители се оплакват виж в темата за повече инфо.
Иначе ina_ana от другата ни тема препоръча 41 , за 20 или 22 чувам добри отзиви. Гледах реклама сега 6-7 март днес ще проверя с точност ще има изложение на училищата в НДК мисля да отида, аз засега Митко мисля да е предучилищна в училище.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз да кажа за училищата - все пак съм стара пушка вече Laughing - нали проучвах за каката.

В централните райони - 18-то,20-то, 22-ро, 41-во, 38-мо и 120-то(щерката е там и малчо и той ще бъде), 133-то, еврейското - това се сещам на прима виста.
За тези училища съм чула много добри отзиви.

Аз избирах училището да ми е близо до работата, да има занималня до 18 часа, да има допълнителни дейности, които да се посещават без участието на родителите(т.е. не се ангажирам с водене и прибиране).
В двора на 120-то има център за работа с деца - там има занималня, децата могат да посещават приложни изкуства, танци, забавна математика, пиано, куклен театър, компютърни дейности.
В училището има Алианс - имат стаи под наем - госпожата идва, взема ги от клас и ги връща(това в първи клас, сега вече си знаят и сами ходят). 
Основно училище е - т.е. няма големи ученици. Голям хубав двор има, ограден, спокойно. Случихме на чудесна учителка. Директорката е много "разтропана", което си е важен фактор.
Такаааа похвалих "нашето "училище. Ама нали да съберете информация.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 И аз се интерисувам за училищата ама за Варна Grinning,но нещо не мога да се ориентирам,в нашия град наблягат на модата-в момента са модерни Руското училище и още едно Wink

# 66
  • Мнения: 696
Здравейте и от мен  Hug Не съм влизала в темата от 100 години  Embarassed Отивам в старите теми да видя какво съм изтървала.

Момчил беше 2 седмици в нас и след като тръгна  отново на градина госпожата каза, че бил много успокоен, а в градината имало "дразнители". Снощи трябваше да се учат с баща си да плетат мартеница, че днес това щели да правят. Аз бях на работа и не можах да ги изконтролирам, но нищо не направиха. Мъжът ми заяви, че било тъпо да го учи на нещо, което самият той не може да прави и нямало да го тормози. Съответно на дребния му пораснаха крила и ще видим довечера като го взема какво ще ми чуят ушите. Оня ден на вечеря, не ми се хапваше много, беше ми тежко на стомаха и споделих, а той с един заповеднически тон ми рекна "Няма тежко, яж бързо!".  С моите камъни, по моята глава...Много устат е станал, все едно той е родителят.

# 67
  • Мнения: 530
Добре дошли на Сиси и Габи. welcome  bouquet
Бързо оздравяване на всички болнички.

# 68
  • Мнения: 14 133
О, бъчи, доживяхме да пишеш.  Wink
Сашо нищо не е споменал за правене на мартеници в градината.  newsm78
То и тяхната група е в толкова намален състав.  ooooh!

# 69
  • Мнения: 696
О, бъчи, доживяхме да пишеш.  Wink

 Embarassed уф, толкова много работа имам, чак ми иде да се гръмна. Не мога да се видя с никой - приятели, близки, роднини. На моменти се упреквам, че не съм по-често с детето. От друга страна като знам, че мога да изкарам допълнително, как да не го направя, особено в тази криза.
Момчил постоянно говори как искал да тренира карате, да сме му купили кимоно и да го записваме. Притеснявам се да не се бие много после в градината...
В тази връзка да питам - спортуват ли наборите, на какъв спорт бихте ги записали и от каква възраст?

# 70
  • София
  • Мнения: 4 397

В централните райони - 18-то,20-то, 22-ро, 41-во, 38-мо и 120-то(щерката е там и малчо и той ще бъде), 133-то, еврейското - това се сещам на прима виста.
За тези училища съм чула много добри отзиви.

И аз тези общо взето четох из форумите с добри отзиви, Етиа, ако трябваше сега да избираш пак ли би избрала същото училище и ако пътя не е проблем.

И аз се интерисувам за училищата ама за Варна Grinning,но нещо не мога да се ориентирам,в нашия град наблягат на модата-в момента са модерни Руското училище и още едно Wink

И аз четох няколко добри отзива са Руския лицей , и че руснаците имали много добра подготовка и дисциплина както и френския лицей, но това е инфо за София.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Не е ли рано за избор на училище?
Стоил предучилищната ще я кара в ДГ. Догодина по това време ще мислим за училище. Но то при нас е ясно: ще бъде в най-близкото квартално училище, където ходи и сестра му.  Wink

# 72
  • Мнения: 1 693
Май наистина се нуждаем от една анкета. Кой ще е на училище, кой ще е предучилищна в училище и кой в детска градина.
Вики ще е на училище до 4 клас  в съседното село. Тук при нас няма. После ще му мислим живот и здраве къде ще е. Сигурно към края на месец март ще трябва да ходим да подаваме документи. При нас 1 и 2 клас са заедно и 3 и 4 също. Надявам се всичко да е нормално  Praynig Ако знаете как започна да говори, чак аз не мога да си я позная.  Simple Smile Днес правихме мартенички с нея за една баба. Тази вечер сме на гости.
Добре дошли на Сиси и Габи.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз тези общо взето четох из форумите с добри отзиви, Етиа, ако трябваше сега да избираш пак ли би избрала същото училище и ако пътя не е проблем.

Да, доволна съм от училището и пак бих избрала него.
Не разбрах какво ме питаш за пътя?
Добре е да се гледа удобен транспорт до вкъщи, защото все пак в един момент ще се движат и сами. 
Четох тема - "добри училища по пътя на метрото" - ако спирката е близо до вкъщи, наистина е добър вариант да се избира по трасето на метрото - бързо, удобно.

# 74
  • Мнения: 80
Аз мисля Габи да изкара предучилищната в ДГ, но то и при нас нямаме друг избор. Градът е малък и нямаме много перспективи. Още веднъж Благодаря на всички за топлото посрещане Hug

Общи условия

Активация на акаунт