Вашето бебе имали атопичен дерматит

  • 2 931
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 695
Не, няма, и не съм давала биберон.  Peace

# 46
  • Мнения: 297
Да имаме,давала съм и от двата вида биберони,но тя така и не ги обичка.Но не знам да има връзка АД с бибероните или нещо не съм прочела Blush

# 47
  • Мнения: 1
АД имаме и КБ използваме(от раждането).Появи се когато беше почти на 4м.,малко след въвеждането на сокове и плодови пюрета.Педи ни каза,че АД е алергия,но при малки деца няма как да се установи от какво е,много е възможно да е от храна.Спрях всички пюрета и каши и от два дни сме само на мляко (милумил),понеже нито Нахткерцен балсам ни помогна,нито Ексомега(А-дерма).Сега мажа с Чико-крем за атопична кожа,има подобрение,но дали е от него или от спирането на пюрета newsm78 незнам.Иначе обривите започнаха от едната бузка,а сега са почти по цялото личице,вратлето,от няколко дни и по сгъвките на ръцете,а гушката му е с едно огромно червено петно

# 48
  • Мнения: 822
Не, няма, и не съм давала биберон.  Peace

# 49
  • Мнения: 1 740
Не, няма.
Изпорзваме силиконови.

# 50
  • Мнения: 4 335
Не няма.
Използваме силиконови биберони.

# 51
  • Мнения: 983
Моите нямат АД, не са ползвали никакви биберони по простата причина че не ги искаха

# 52
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не няма АД и съм използвала предимно силиконови биберони.

# 53
  • Мнения: 790
Няма АД. Каучуков биберон ползвах в началото, но сега не. Много си обича обаче каучуковата залъгалка

# 54
  • Мнения: 2 171
Няма атопичен дерматит. Ползвахме каучукова залъгалка около 5 месеца, вече не иска никаква.

# 55
  • Мнения: 4 434
Няма АД и съм използвала силиконови.

# 56
  • Мнения: 84
Имаме АД и използваме калкуков биберон но много рядко

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Не, няма, и не съм давала биберон Peace

# 58
  • Мнения: 4 187
Не е бебе, но си позволих да отговоря.
Няма атопичен дерматит, ползвала съм и силиконови и каучукови биберони.

# 59
  • Мнения: 3 356
Има,но беше със силиконов биберон

Общи условия

Активация на акаунт