Бихте ли продавали имот сега?

  • 2 531
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абсурд! Недвижим имот се продава само в краен случай. Е, ако е рушаща се панелка- ето ти краен случай...

# 31
  • Мнения: 1 418
Семейството на мъжът ми продаваше едно място.
Преди кризата нямаше желаещи,откакто стана
стагнация от брокерската агенция му звънят
почти през ден...За инфо само-300 евро кв.м.
Пазар винаги ще има,просто в момента е
доста стеснен.

# 32
  • Мнения: 497
ООО, приключили сме и с покупките и с продажбите. Стига толкова, да остане нещо и за детето-и за купуване и за продаване, да не прави глупости, хи-хи.
Обаче ми прави впечатление, че всеки, който продава или иска да продава, го прави с цел  тези пари пак да ги набие в имот, само вариациите са различни. Продавам нива - за апартамент, продавам панелка - за парцел, продавам ненужен парцел - за тухлен в центъра. Егати народа сме. "Всичкото ценност" ( Money)е имот.  Joy Не изключвам себе си от схемата, но гледам да имам и други активи.

# 33
  • Мнения: 673
   Абе, обявили сме си парцела, който е на 2 км. от околовръстното на София и си му искаме цена , която би ни удовлетворила плановете, но... май няма да стане. До сега никой не ни се е обадил дори Thinking. Нищо ,ние ще почакаме. Във всеки случай подаръци не мислим да правим. Искам да си купим по-малко местенце, защото това е близо 3 дка и да си направим от тези сглобяемите къщички. Не ми се живее в панелка вече. Искам двор с райграс и много цветя! Ако някой дойде да купи - добре дошъл, но пък и ножът не е опрял до кокала.

# 34
  • Мнения: 2 556
Ако съм в нужда, бих продала всичко по всяко време. Имам познати, които не могат да си покриват вноските по кредита, имат апартамент и земи, които не ползват, в друг град, и "не искат" да ги продадат. В същото време реално виси опасността да им вземат сегашното жилище, което им е в пъти по-важно. Ами не ги разбирам, според мен ако дължиш някъде пари, и в най-голямата криза ще продадеш , щом се налага.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 841
Не, не бих.

# 36
  • Мнения: 8 999
Да, бих продала, ако ще купувам друг имот. Цените паднаха - както на моята собственост, така и на другите. Съотношението се запази при добрите предложения.
Не бих продала, ако ми трябват пари за нещо друго. Освен ако не съм на голям зор за джобни.

# 37
  • Мнения: 940
Не бих продала. Ако имам пари, ще купя.

# 38
  • Мнения: 121
 Naughty не, ooooh! само бих купила,но то не се знае кво ще ни дойде до главата

# 39
  • Мнения: 886
Зависи какво и къде искаш да продаваш. Реално е пълно с обяви които никога няма да се реализират и на половината от обявената сега цена. Ако обаче говорим за тухла- София или голям областен град или хубав терен в близост и можеш да си позволиш да чакаш обяви си цена под която няма да падаш и го пускай. Ако стане- стане Joy, ако не след година две.  Stop
Ако си с ипотека, панел, епк- над 8 етаж,без асансьор над 4-тия, тухла над 50 години или малки земеделски парцели си помисли колко можеш да чакаш- 2011;12..... Mr. Green и колко ще им вземеш.  Stop

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
твърде интересно...  Thinking
Никой не иска да продава, но видите ли, всички се натискат да купуват. Е, как става тоз номер?  Shocked

# 41
  • София
  • Мнения: 4 043
Ми не става.  Grinning То затова и няма сделки.

Общи условия

Активация на акаунт