Гоблени-46

  • 47 719
  • 449
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 473
Честита баба Марта !Да сте бели ,румени ,засмени ,като мартеничките червени!


# 376
  • Мнения: 720
Момичета страхотни подаръци сте получили. Да си ги упиете със здраве и да красят домовете ви.
Ще си ги изпием и упием  Laughing особено кафенцето на Бела , с тая готина тортичка и млекцето.... Crazy направо супер  Grinning
И момичета прощавайте, ако някой съм обидила неволно ще да е  Hug  Hug
мери попинс , и ти прощавай (от името на всички )  Mr. Green че като гледам тоя насочен към екрана пистолет , направо вдигам ръцете горе  Mr. Green  Laughing шегувам се де , не ми си вързвай  Whistling Hug
.......
Ето ви и кафенце и мартенички , не се сърдете ако има нещо, прощавайте  Heart Eyes
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower  food010 Честита Баба Марта ! Flowers Bouquet Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover


petjah   Heart Eyes  Честит ти рожденик ! Да ти е живо и  здраво момчето ! Здраве , късмет и много успехи му пожелавам !  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 10:57 от Мимито & Светла

# 377
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Честита Баба Марта и от мен!
Бъдете здрави, весели, засмени и от Бог благословени!   bouquet
petjah честито ти пораснало момче, много да те слуша и да расте здраво и щастливо. Като гледам ще стане голям плувец!
   bouquet

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Честита Баба Марта мили гобленарки Hug Здрави и засмени да сте, и дано март да е така хубав, какъвто е днешният слънчев ден  Peace

petiah, жив и здрав да е порасналия ти юнак   bouquet

# 379
  • Мнения: 207
Честита Баба Марта!!!

# 380
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
честита баба марта на всички мами и татенца и най вече на дечицата да са бели и червени румени засмени, и много да ни радват

в деня за прошка и аз искам прошка и давам прошка,традицията повелява

честито и на порасналото момченце

# 381
  • София
  • Мнения: 618
Петя да е жив и здрав рожденика Party
 Да почерпя и аз че имам също рожден ден

И ЧБМ бъдете здрави, весели, засмени!

# 382
  • Мнения: 2 933
Ето го гоблена в цялата си хубост http://www.stich.ru/10420h.jpg, ако може, моля помотнете ми

ето тази схема имам










имам схемата пренабрана  и с Паттерн макер-там цветовете са превърнати в ДМЦ, мколко е сполучлив подбора не съм погледнала





# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Нека с пролетта да дойде много здраве и късмет в домовете ни!
Честито и на порастналото момченце - да е живо и здраво за радост и гордост на мама и тати!
destini, БЪДИ ЩАСТЛИВА!  newsm51 newsm59

# 384
  • Севлиево
  • Мнения: 491
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

Тия дни вече ще пошия, че да си почина малко от плетките  Heart Eyes

# 385
  • Мнения: 4 370
МИМИТО И СВЕТЛА,с този пистолет нищо лично не влагам  Hug под картинката съм обяснила защо "го ползвам"  Joy
PETIAH,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА "ГОЛЕМИЯ" ТИ МЪЖ   bouquetда е жив и здрав и много весели детски игри /малкия ми син също се казва Валентин/  Hug
DESTINI,ЧРД и на теб   bouquetпожелавам ти здраве и много ушити гоблени  Hug
DOSI,котето е много оригинално  Peace

# 386
  • Мнения: 70
Момичета,ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Честито и на момчето на petiah smile3510,както и на DESTINI  bouquet
А сега да ви покажа до къде докарах ориенталската пеперуда-е имам още малко ушито ,но е от снощи ,така че вече ще покажа в готов вид

# 387
  • София
  • Мнения: 618
Благодаря, момичета.

Ето и моята красавица
http://bgphoto.net/photos/31449/o633715118950312500.jpg

# 388
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен! Да сте живи и здрави всички, семействата и приятелите ви, мили момичета! Hug  bouquet
На рожденниците днес, също пожелания за здраве, късмет и успехи! newsm67

Ако съм ви засегнала с нещо, простете ми моля - неволно е било  bouquet

Пожелавам на всички прекрасен, празничен ден!  bouquet

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Честита баба Марта!
Петя, честито и на твоето момченце! Да расте здрав и умен, обичлив и късметлия!    bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт