Дали има и друг подобен случай като моя?

  • 3 486
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 231
Дъщеря ми имаше един период казваше на баща си "чочоо Валюю"  Joy той съответно се дразнеше адски много, но малката чуваше когато казвах на племеника ми чичо ти Вальо и тя реши, че и на нея и е чичо, а тя приказва много добре и разбира абсолютно всичко. На мен по едно време ми казваше "мама ти елина" предполагам, че е искала да каже мама Ели.
Така че предполагам, че е период.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 249
Дъщеря ми казваше "тати" на 11 месечна възраст. Съвсем ясно и осъзнато. Баща й доста работи, пътува и по-това време съвсем го беше хванала липсата по служебни ангажименти. Гледахме всеки ден негови снимки и тя еднозначно го разпознаваше и назоваваше.
"Мама" каза 6-7 месеца по-късно, пък отскоро се научи да извива и "МамоооооУ!"  Laughing

Спокойно, не се шашкай за такива дреболии.  Peace

# 47
  • Мнения: 1 983
Хм, да взема и аз да пусна една такава тема, та и моят син да ми каже "мама"?! newsm78 Вече и аз съм повишена в "та", наравно с баща му! Wink
mimoza04, браво на твоето момче! Grinning

# 48
ИМАШЕ ЕДНО ПИСАНИЕ ЗА МАМИТЕ, ДОСТА ДЪЛГО, НО ЕДНО ОТ НЕЩАТА КАЗАНИ В НЕГО БЕШЕ: ВЪПРЕКИ ЧЕ ВИЕ СТЕ ЧОВЕКА, КОЙТО ПРЕКАРВА ПО ЦЯЛ ДЕН С НЕГО/НЕЯ, ПОСЛЕДНАТА ДУМА КОЯТО ТО ЩЕ ПРОИЗНЕСЕ ЩЕ Е МАМА... ЕДНА ОТ ПАРОДИИТЕ НА ЖИВОТА

# 49
  • Мнения: 2 028
преди да каже "мама" каза "тата" и "бак" (влак... маниак е на тема влакове от бебе още)  ooooh!

сега понякога вместо мама и тати ни дразни с "тя" и "той" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт