Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Добро утро и от мен Hug
Честита ви Баба Марта ,да сте живи и здрави  Hug

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 12:58 от zabche

# 256
  • Мнения: 233
Честита Баба Марта! да сте бели и червени, румени, засмени!
специално за всички виртуални съсектантки:


Честити бебчета на Ce_dim и на нашето щуро Алхимиче!
нека да са здрави и послушни!


Честита месечинка на малките лисичета Наско и Гошко, и на принцеса Ванеса!


# 257
  • София
  • Мнения: 1 977
Минавам само да ви кажа добро утро!!! Hug

Честити бебчета на hope и  Алхимика!!!!!Да са живи и здрави!!!!!!

И на всички ви особено на бебчовците честита баба марта!!!Да сме всички бели червени и засмени Simple Smile

А и да се похваля,че станахме на 1 месец  Mr. Green Честито и на останалите пораснали бебчовци Simple Smile

По-късно днес ще опитам да ви прочета и да пиша по-подробно!

И тъй като днес е прошка ако някой с нещо съм обидила-прощавайте! Hug

# 258
  • Мнения: 592
Фокси аз май май съм пропуснала  ooooh! - за какви снимки става въпрос? И къде ще ти е удобно да ги пращаме?  newsm78 Моля за извинение за питанката  Whistling но наистина съм изпуснала този път  Grinning

# 259
  • Мнения: 242
Фокси аз май май съм пропуснала  ooooh! - за какви снимки става въпрос? И къде ще ти е удобно да ги пращаме?  newsm78 Моля за извинение за питанката  Whistling но наистина съм изпуснала този път  Grinning

Ха ха ха .Споко,Хамеленоченце.Аз вече имам снимка на малката ти рошличка,но ако искаш ми изпрати някоя снимка,на която сте ти и тя.
Бульовче-Любовче,поздравителната снимчица е супер яка и много на място Mr. Green

# 260
  • Мнения: 592
Лисанке - спокойна съм Simple Smile Ще видя за снимки и ще пратя - благодаря за разясняването Simple Smile  Hug Честита месечинка на двамата юнака - да са ти живи и здрави и много да ви радват   bouquet Heart Eyes
Честита Месечинка и на Кристиян на мама m.mega   bouquet

# 261
  • Мнения: 64
 HugЗдравейте и от нас!
Едвам успявам да ви попрочета, а за писане време хич не остава.
Да честитя на всички нови мамчета-   bouquet, да са живи и здрави бебенцата, много усмивки и радост покрай тях!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ, живи и здрави, весели и засмени да сте!

И успех на малкото дето останаха необебили се....кураж момичета Hug.
Иначе ние сме добре, само дето от днес вече сме сами- мама си отиде Sad, а и таткото ни го няма че замина и той за известно време та сега с момчетата се гледаме сами. Добре поне че времето е хубаво тук , та сме почти цял ден на вьн.
Май и аз нещо сьм пропуснала момента сьс снимките ooooh!, та ще помоля някои ако има време и желание да ми прати юзера и паролата- да влезна да разгледам и да сложа някоя и друга снимчица.
Ооооо, време за хранене.....когато мога пак драсна. Hug

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте момичета!
Честита Баба Марта на всички! Да сме здрави и да се радваме на здрави и щастливи дечица!
Не сме добре, като се изключат някои проблеми с кърменето. Моето момченце има завиден апетит та чак май не мога да го изхраня. Възможно е да ни се наложи дохранване но за сега изчаквам.
Днес времето е прекрасно, желая приятна разходка на всички които вече излизат с бебчовците си!
Поздрави  Hug

# 263
  • Мнения: 24
Зравейте, ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ! Месеца започва с много слънчева и топла усмивка дано да е целя така - идеален за разходки. Честито и на всички бебчета които отбелязват първата си месечинка днес  Heart Eyes  Прятен ден на всички! Hug

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Честито на всички бебчета,които днес правят 1 месец  bouquet
Ние снощи добре си поспахме ,но за сметка на това ревахме от 3 следобед до 12 през нощта,милатане беше ходила по голяма нужда и голям зор изкара ConfusedДадохме и дуфалак и всичко се оправи  Peace

# 265
  • Мнения: 226
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Да сте живи и здрави и винаги усмихнати!

Честита радост на Алхимика!

Честита месечинка на всички рожденници!

# 266
  • Мнения: 24
Здравейте мами   bouquet
Влизам само да честитя рожбичките на ХОУП и АЛХИМИКА  newsm51 да са им живи и здравички и много да се слушкат взаимно  newsm03

Честита Баба Марта на всички мами и малчовци


Честит рожден месец на всички мъници


kremucka Ние вчера също ходихме на разходка в морската градина  newsm47 беше много приятно  newsm08 Трябва с варненските мамчета вече да се уговаряме за разходки в Морската    1stroller Mr. Green

Да питам и аз за пъпчето-нашто падна отдавна, но аз все още си го почиствам по няколко пъти на ден със спирт и му слагам пудричка колко време трябва да го правя ? Защото мамуната изобщо не обича тази процедура и много ревтунчи  newsm45 като го правя.

Сега ще похапнем и ще излезем малко на разходка из квартала  Mr. Green

Цунки и гунки  на всички  мамчета и маймунки   love001

# 267
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА HOPE И АЛХИМИКА!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Аз днес и вчера имах помощ от майка и успях да се понаспя (не че не ставам нощем, ама за друсането го оставяме на баба)!Даже вчера му ударих един фризьор и едно кафенце - ама много си ми беше мъчно за мишленцето - а той през цялото време спял!
Фокси, душа ще сложа нови снимки в албумчето с бебока, където не изглеждаме толкова зашеметени като пред родилното Grinning Така че ако искаш използвай тях за колажа!
От все сърце ти благодаря, че поддържаш темичката толкова хубава и се грижиш за всичко!!!

# 268
привет от мен Hug
Честита Баба Марта на всички вас,мили момичета и бебчетата ви Heart Eyes HugРумени,весели и засмяни!!!

Честита месечинка на бебчовците на Фокси,на бебчето на м.мега и на всички останали сини бонбонки Hug!
Честита месечинка и на Принцеса Ванеса и на всички останали розови подаръци,родили се преди месец!
Ние сме още 2в1,официално преносвам,с доктора се хванахме на бас,че ако донося до термин или пренося,той ще се пенсионира Mr. GreenЗащото според него и до 9-ти месец нямаше да стигна,ама така е,който се смее последен се смее най-добре!
Вчера пристигнаха родителите ми и падна голям цирк,майка ми донесе някакви плетени пуловерчета за Тифани и бебето.Навлече един на малката и детето за 2 минути щеше да умре от топлина,цялата се зачерви. hahaha Joyама нищо не казва.Ние и без това тук по къс ръкав ходим и пак ни е топло.
Иначе ни донесоха мартеници,малката има 10 на двете ръце,много шик

# 269
  • Мнения: 529
Честита Баба Марта, момичета  Hug Бъдете здрави и засмяни  Simple Smile

Ларакрофт, как не съм те надушила, чеси от нашата губерня  Mr. Green Аз съм в Младост 3, БУхтичката и тя е наблизо в Младост 2 и още Дор мисля че беше в Младост 3  Simple Smile  Така че при малко повече слънце сме на линия.

Фи, как се справяш с двете деца сама, не знам. Аз едвам успявам  Crazy Всъщност единият пробблем при нас е, че сме по цял ден у нас и вторият ми проблем е приспиването и храненето. Значи големия не иска да се храни сам, както и не може да заспи сам, а пък с малкия се разминават като график и е истинско приключение  Outta Joint дано свикна скоро с това  Outta Joint

За всички будуващи нощем: момичета, светвате ли лампи нощем. Опитайте да не светвате нищо, да не преобувате мъниците, да ги храните веднага щом се събудят и то без песни и никакви други звуци, дано подейства ... аз така се справям нощем. Буди се през 2 часа, яде на тъмно и тихо, и веднага обратно в кревата.

айде алармата пак се включи

Общи условия

Активация на акаунт