Отговори
# 270
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен!
Честита Баба Марта на всички нас - малки и големи, да сме живи и здрави и много засмени  Simple Smile
Честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебоците и само радости да им носят  Peace

Вчера направихме първата слънчева баня на терасата   Nature Sunny и се поразходихме с количката из апартамента  1stroller Иначе сякаш влизаме в някакъв режим, но през деня не спим много, а вечер се събуждаме по-честичко за храна!
Мами, каналчето на гърдата ми е още запушено, правя всички компреси, прилигам всичко що изчетох, но още ме боли, сякаш зачервяването е по-малко, но напипвам и бучица. Искам да ви питам как се казваше онова лекарство - Лецитин ли беше и как се пие? Ако не ми мине до вторник отивам на лекар да не се докарам някая беля  Rolling Eyes Температура нямам!

Целувки от нас и честита месечинка на всички бебчета, които имат мини РД  smile3504

# 271
  • Мнения: 4
Гери, Лецитин на фирма Валмарк. Аз пия по 1-2 профилактично всеки ден, а като усетя проблем ударно 2 и после още 1-2.
Честита Баба Марта на всички! Да сте румени, червени, много здрави и засмени!
Честити радости на Хоуп и Алхимика! Много да слушат малките мишлета, а на вас бързо възстановяване и скоро отново в отбора ни!

# 272
  • Мнения: 4
Честита месечинка на всички, за които няма друга зата, на която да празнуват - родените на 30 и 31.01/както и ние, разбира се/, както и на всички, родени на днешния ден! Да са ни здрави, послушни, много да папкат и повече да спинкат Praynig!
Имам един въпрос към Яна или Айла - малкият пумпал от два дни почти не може да издържа 2 часа без ядене, дали трябва да се притеснявам, защото не пълни всеки памперс с акота, но пък си пишка - често и върху мен. Ям жито за увеличаване на кърмата, дано има ефект, но да си питам все пак. Вярно, че той плаче постоянно и не почти не спи, вероятно и затова по-бързо огладнява, но знам ли, аз да си питам!

# 273
  • Мнения: 2 784
Честити съкровища на Хоуп и Алхимика! Да са им живи и здрави, да слушат, папкат и спинкат, и само да радват щастливите си родители!
Честити месечинки на порасналите бебчета!
Честита баба Марта!
И аз да питам за пъпчето. Падна преди 4-5 дена, но още прокървява по малко. Първите дни след като падна, слагахме лепенка при къпане и почиствахме със спирт и Топоцин 2 пъти дневно. Снощи не сме го пазили, но пак го почистих. Не помня с каката как беше, ама сякаш по-рано спря да кърви. newsm78
И ние днес излязохме на балкона. Бабите викнаха, че още е рано, но ние след 8 дена сме на консултация и трябва да сме посвикнали с температурите навън. А иначе го дават към средата на месеца температурите да са 17-18 градуса, така че ще излизаме по-честичко. Ще можем и каката да прибираме от градина.
Да питам и аз- къде се загуби Плуемпер? От около десетина дена поне ми се губи. Последно с мастит беше и висока температура. Надявам се, че е добре вече . Плуемпер, ако четеш- пиши да не се притеснявам!

# 274
  • Мнения: 238
Честита Баба Марта на всички!


Честити рожбички на Hope* и Алхимика! Да са здрави, весели и много да слушкат малките съкровища!

Алхимиче, не сами ти си фога, но и мъжът ти не остава по-назад. Така ме разсмя поста му в темата в "Очакващи ...."  Hug

Честита месечинка на бебоците родени на 30, 31 януари и 1 февруари ........ толкова са много ....... Да са здравички и усмихнати дечица!





# 275
  • Мнения: 30
Честита Баба Марта и от нас!

Честито на Алхимика!Бързо възтановяване и здравичко бебче!
Фокси,когато можеш ,би ли сложила снимчицата на Ника от албучмето 4-тата поред на първата страничка при датичките? Praynig

Ние днес цели 2 часа будувахме и едвам заспахме и сега ни се размества графика за хапването...Свикваме да спим само на ръце,абе глезанки сме!
Майка ми утре си отива и оставаме тримата!Тя толкова ми помагаше милата,че ако не беше тя от глад щяхме да умрем!
Ммомичета на вас колко ви тече кръв?
Гледам някои и секс са правили,значи отдавна ви е спряло,така ли?
При мен още си тече-днес е 13-я ден,намалява,но днес стана ярко розовко...
Хайде аз сега ще тичкам да глася хапването и ще я будя лека полека
чао от мен и лек ден!

# 276
  • Мнения: 242
Имаме си ново и мноооого чаканото бебе на  radka80 Party
Големия юнак се казва Валентин,3870гр.,54см.

Казва,че е било трудно,но е минало  bouquet

ЧЕСТИТО,РАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!

# 277
  • Мнения: 238
Да е честит малкия Валентин на мама Радка! Много да слушка и да радва цялото семейство!

# 278
  • Мнения: 69
GALL78  и аз съм от Младостките мами ! Да не ме пропуснете при някоя организирана разходка  Crossing Arms
Винаги съм на линия за кафенце и сладки приказки
  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 89
Честита радост и на Радето!Да й е жив и здрав Валентин,румен и жизнерадостен като мартеничка!

Ние днес бяхме цели 2 часа на разходка в парка.Страхотно пролетно време и настроение!

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Честито бебче на мама Радка!!! Да расте румен и засмян за радост на всички! Hug

Честита Баба Марта, момичета! Да сме здрави и засмени цялата година!   bouquet

Ние пък не успяхме да излезнем на истинска разходка, само на балкона постояхме. Но времето е върха! Толкова по-малко депресарско е като има слънчице и е топличко! Simple Smile С нетърпение чакам вече да се запролети и да сме като белите хора навън и в движение!

Моя юнак спинка по много странен график. Не мога да намеря пролуката за масаж понякога, сега се чудя дали да го посъбудя и да направим едно масажче... Ех, ако някой мен така ме дебнеше да ме масажира нямаше да е лошо, щях без бой да се дам.... Mr. Green

 Hug ви всички и пожелавам хубав ден!

# 281
  • Мнения: 592
Честито юначе на мама Радка - да е жив и здрав големия юнак и много да радва мама и тате  bouquet Мамче - дългоочакваното събитие се случи - сега псокойно си отдъхни, поеми дълбоко въздух и да се възстановяваш бързо за да се прибирате в къщи. Честито още веднъж   bouquet

# 282
  • Мнения: 2 829
Честит малък юнак на Радка! Да е жив и здрав и много да я радва!

kuco_pate, само факта че бебето хапва по-начесто не е повод за тревога. Щом пишка достатъчно значи би трябвало всичко да е наред. Вие ходихте ли на консултация? Ако не-значи скоро ще идете и ще видите как е наддаването.
На всички, чиито бебета са около месец да напомня-около 40-тия ден бебетата започват да акат по-рядко (понякога пропускат ден-два) и гърдите на майката омекват и олекват-да знаете че е нормално и да не се шашкате.

Днес за първи път изведох малкия Дими с количка-досега винаги излизахме със слинг и якето на майка ми закопчано върху слинга. Батко Алекс много горд буташе количката а дребосъка спа като къпан. Времето е страхотно!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 16:47 от yanast

# 283
  • Мнения: 356
Честит голям юнак на мама Радка!Да расте жив и здрав!

# 284
  • Мнения: 4
Яна, благодаря за отговора!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит юнак на Радка80! Да расте голям и послушен за радост на мама и тати!

Общи условия

Активация на акаунт