ТОТАЛНО СЕ ОБЪРКАХ-Вече не зная какво да направя...

  • 5 972
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 660
Най стария номер в учебника Между другото с една позната се случи абсолютно същото. Когато тя реши да напусне мъжа си заради любовника си, любовникът се обадил на съпруга да си я прибере обратно.
Не знам защо си объркана, ясно е като бял ден. Любовникът ти иска неангажиращата връзка със семейна жена, не иска семейство.
Съжалявам, че си се подвела.

Върни се при мъжа си и си гледайте заедно детенцето и спри да се занимаваш с глупости. Мъже има милиони на този свят, не можем да сме с всички, за това избираме един и ковем с него и в добро и в лошо. И е елементарно да искаме да се влюбваме постоянно. Има по-важни неща в живота.

# 31
Най стария номер в учебника Между другото с една позната се случи абсолютно същото. Когато тя реши да напусне мъжа си заради любовника си,.......
Само ще вметна една подробност-не съм се разделила със съпруга си заради любовника-категорична не.

# 32
  • Мнения: 931
Мила, съжалявам, че ще ти кажа и аз това, което вече са ти казали преди мен, но този мъж не те обича достатъчно за да прекара живота си с теб. Глупости от рода на принципи са оправдание за нежеланието да се обвърже с теб. Сама казваш, че имаш нужда от обич и спокойствие, но не мисля, че ще ги получиш от този човек. Не се самозаблуждавай и не храни напразни надежди. Успех.

# 33
  • Мнения: 2 476
На мене пък ми се струва , че любовникът просто не желае да поеме отговорност.
Това им е чарът на тези отношения, че тръпката е, когато са отхвърлени от обществото и скрити.
Очакваш другия да те вземе сега, а някога изобщо говорили ли сте за варианта съвместно съжителство и всичко, което произтича оттам? Rolling Eyes

# 34
На мене пък ми се струва , че любовникът просто не желае да поеме отговорност.
Това им е чарът на тези отношения, че тръпката е, когато са отхвърлени от обществото и скрити.
Очакваш другия да те вземе сега, а някога изобщо говорили ли сте за варианта съвместно съжителство и всичко, което произтича оттам? Rolling Eyes
В началото-преди 3 месеца/мислейки се за оздравяла/ може би точно това исках, но не и сега-здравословните ми проблеми се завърнаха, а аз не искам и никога не съм искала да му причинявам това-да го обвържа с проблеми цял живот.Все още много го обичам и искам само неговата подкрепа...поне като добър приятел,какъвто ми е бил винаги.

# 35
  • Край морето
  • Мнения: 139
 В началото-преди 3 месеца/мислейки се за оздравяла/ може би точно това исках, но не и сега-здравословните ми проблеми се завърнаха, а аз не искам и никога не съм искала да му причинявам това-да го обвържа с проблеми цял живот.Все още много го обичам и искам само неговата подкрепа...поне като добър приятел,какъвто ми е бил винаги.
[/quote]
Честно казано не разбирам какво означава "да го обвържа с проблеми цял живот". Ако човек те обича, той те приема такава каквато си, и с със здравословните проблеми и с детето и т.н.
Не ми се иска да те разочаровам, но много се съмнявам, че ще запазите добрите приятелски отношения след това което се е случило и след неговото поведение и отношение. Не се заблуждавай и не очаквай нищо. Забрави за него. После ще те боли още повече.
Успех ти пожелавам

# 36
  • Мнения: 886
Извинявай, не искам да звуча грубо, но това просто ми звучи несериозно. Кой мъж ще обича една жена и ще я дели с друг 8 години  newsm78. Жена да, но за мъж  Shocked. Просто се предполага, че с  омъжената жена връзката е по-безпроблемна. Та в този ред- той искал ли е да се разведеш, ама твърдо, говорил ли е къде ще живеете, интересувал ли се е от детето? Ако един мъж те иска щ приеме и детето ти, но ти първо си изясни нещата. И какво означава това
Цитат
неговата подкрепа...поне като добър приятел,какъвто ми е бил винаги
  newsm78. Няма да влизам в спор затова има ли такова приятелство, но ти, ако имаш възможност просто се обърни към познати мъже да ти разтълкуват какво наистина мислят на така създалата се ситуация.
Успех на теб и на детенце, не забравяй, че то също сега е много ранимо   bouquet

# 37
  • Мнения: 64
Върни се при мъжа си и си гледайте заедно детенцето и спри да се занимаваш с глупости. Мъже има милиони на този свят, не можем да сме с всички, за това избираме един и ковем с него и в добро и в лошо. И е елементарно да искаме да се влюбваме постоянно. Има по-важни неща в живота.

по важни неща има, но ако не е щастлива у дома не е ли по добре да се опита да си подбори живота по някъкъв начин?

# 38
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
На мене пък ми се струва , че любовникът просто не желае да поеме отговорност.
Това им е чарът на тези отношения, че тръпката е, когато са отхвърлени от обществото и скрити.
Очакваш другия да те вземе сега, а някога изобщо говорили ли сте за варианта съвместно съжителство и всичко, което произтича оттам? Rolling Eyes
мда

и още нещо - болна не можеш при него да не го товариш, ама мъжа ти - той нали е товарното муле - ще влачи като те е взел какво да прави

отвратно е да живееш на нечий гръб така да се каже а тайно да мачкаш чаршафи и да се прехласваш по друг!
не го приемам от мъжете, няма да го приема и от жените пък оправданието с болест - също не го приемам!
няма оправдание за това да лъжеш някого! в случая - лъжеш мъжа си, който не знае за твоите трепети с трети!

Общи условия

Активация на акаунт