Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
vesi21 ми как да не е прохождане, точно такова си е.  Hug Още утре тичай за питка, още по добре да е било днес, че сряда е хубав ден, ама...  Laughing



mimchence нищо не мога да кажа,  Rolling Eyes защото винаги и всичко правя на око.  Blush

Pretty_Galina бьрзо оздравяване на Пепо.  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 107
Здравейте на всички мами много ще се радвам да ме включите в отбора, имам момчен4е роди се на 09.06.2008 ж момента мерките са ни 10килограма и 73 самтиметра

# 32
  • Мнения: 32
Vesi 21 аз нали трябва да подам само тази декларация?! Ти споменаваш "другите са като преди", та има ли още за подаване сега ?! newsm78 И остатъка от дни които казваш да пиша само тук ли "Моля, в качеството ми на .............................................................................
                        (майка/баща/баба/дядо/осиновител/настойник)
да ми бъде отпуснато парично обезщетение за бременност и раждане, считано от .................. 20....г." Искаш да кажеш да напиша датата на която сега ми изтичат 9-те месеца ли?

# 33
  • Мнения: 233
Привет в новата тема!  Hug
В едно предаване една уж специалистка каза, че и докато се кърми може да се вземат противозачатъчни.Е, аз не бих я послушала,макар че често се изписват и за лечение освен за предпазване от бременност.
Както и airborn каза, това са въпросните "мини" противозачатъчни. Само такива могат да пият кърмещите майки. Не съдържат естроген. Аз ги пробвах за 1-2 месеца, но нещо не ми допаднаха и ги спрях. Моите се казваха се Cerazette. Но, може в БГ да ги няма още.

Pretty_Galina, много кофти с тези проблеми.  Confused Дано се оправя по-бързо Пепо, че и ти да си по-спокойна!  Praynig

galika81, на едно и също място мериш с различните термометри или на различни места с 1 термометър? Предполагам, знаеш, че температурата в устата, подмишницата и в дупето е различна.

ПП Сега видях, че веси21 се е сетила за мен и мини хапченцата. Wink
Веси, какво го правиш това дете, бре?  Laughing Марти няма никога да го догоним! Нашите докато проходят, твоето вече ще скача с парашут!  Joy Да ти е жив и здрав, много му се радваме!  Heart Eyes

Гадост, добре дошла! Каква е историята на твоя ник?  Laughing

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 12:06 от Бюти

# 34
Мимче    bouquet
И на всички, които ме успокоиха, защото именно вие ме успокоихте   bouquet

Gadost    Hug добре дошла Heart Eyes

Бюти аз имам теория за ника и, но нека тя сподели  Laughing

Весии направо ме убивате  Heart Eyes браво на това дете, той ни е първенец в темата по ходене  Hug как да не е прохождане, че това са си първите самостоятелни крачки, които знам че са най- трудни понеже досега винаги са се държали я за ръце я за уолкъри и сега хоп сам... браво   bouquet  Миналата седмица се опитах да проходя едно момиченце така, ама само да я пусна за секунда е тя е седнала от страх  Mr. Green  а е на годинка.

Лягам че сме с нов режим и ако пак ме събуди в 7 ще откача ...... стана какво ли друго да направя   Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 204
Mimchence,мерси за новата тема!Предпазните средства по време на кърмене,доколкото съм чела,се препоръчват презервативите и спиралата Мирела.Хапчета-не!Galika,те май всички дигитални термометри са една стока.Аз имам два и Митко сега като беше с т,се чудех на кой да вярвам ooooh!Kory,много ти е сладък Жорко!Честито на всички месечинковци!Vesi21,ми той наистина е проходил сладура.Браво!Я издай тайната как го учиш на тези неща,че ние сме много назад с материала.Gadost,добре дошла!А как се казва детенце? Laughing

# 36
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Веси, точно прохождане си е  Hug! Браво на Марти  smile3501! Страхотен малък мъж си имаш! Наистина си е за прощъпулник  Peace!

Pretty_Galina, дано бързо да се оправя малкото ти момченце  Praynig! Най-големия кошмар е да ти е болно детенцето Sad!

Реших утре да дам пюре с червено цвекло. Ама като прочетох как се приготвя и го оставих за през деня. Дано да имам време да го сваря само него и да го пасирам.
Утре ще ходим при педи да ни види сухата кожа, че на места става като обривче  Rolling Eyes! На пипане не се усещат пъпки, ама се вижда нещо подобно. Уф, с тази бяла кожа май ще се абонирам за някой кожен  доктор ooooh!! Ама такива неща да лекуваме и нищо по-сериозно  Praynig!

# 37
  • Мнения: 510

 Ехо!
Вивиан, Лъчко има точно такъв чувал. По-добре купи с цип Peace Не само,че се върти на воля с него,но го и разкопчава и си излиза от него, та понякога го намирам бос по пижама  сутрин:crazy:
Танита, аз също нямам още цикъл. Ще почакам още преди да се притесня, а и на гинеколог мразя да ходя...то едва ли някой обича
Хранителния режим е както дойде Rolling Eyes Мен повече ме притеснява,не какво яде,акога яде. Всеки ден в различни часове и с различни паузи м-у храненията Rolling Eyes А вече давам по-смело да опитва доста неща..Все един ден ще прояде от гадната храна за големи-Нашата! Mr. Green
Мичала, и мен ме вълнува сега въпроса с тази декларация, и дали мога да си я подам аз(или задължително работодателя  Rolling Eyes), че нещо не мога да им гласувам никакво доверие...
Гадост,( Sick) Добре дошла!   bouquet Да не си всъщност Радост?  Wink
Веси, браво на малкия(голям) мъж! Все така!
Кори, Жорко голям бонбон!
За памперсите бях писала и преди,че не е претенциозен. Пробвх доста марки и табели,не сме имали обрив и червено дупе Peace Хъджис пропускат точно, защото им е дишаща материята- това им е идеята- да не запарват Wink Либерото са ми доста дебели. Аз сега ползвам ЕвиБебе и съм доволна от тях Peace Не ми пропускат,изкарва цяла нощ с него и са едни от най-евтините. Мисля,че съотношението цена-качество е добра  Peace Мое мнение...
 Хайде,лека нощ на всички Hug

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Пак аз.  Embarassed Като четох Дари, че се сетих, че щях да питам за червеното цвекло. И аз мисля да правя утре, ама нали може да се слага само по малко. Вьпроса ми е, какво да правя с останалото? Да го сваря цялото и да замразя остатька или да замразя остатька суров?  Thinking Или хич и да не се главоболя и направо да го хвьрля... Joy

Гадост, добре дошла!

# 39
  • Мнения: 3 743
само записче, че съвсем ви изтървах дирите Crazy

# 40
  • Мнения: 2
 Hug от нас , в тоя късен час Laughing(дори и в рима ).
Мимченце  невероятна си , незнам как  намираш време за нас , но благодаря  bouquet .Днес качих нова снимка  за пролетната темичка .
Веси ,ама ти си имаш вече голямо момче .Да ти е жив и здрав.
Валентин също иска много да върви, но е като кашкавал , много е смешен един такъв все едно е обърнал няколко newsm62.
За пелените- пробвах доста марки и сега взимам Молфикс , от които съм много доволна .
Гадост  Hug- готин ник.
Сладки сънища на всички smile3524.

# 41
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Веси, за прощъпулник си е тази работа. Hug

# 42
  • Мнения: 233
[Предпазните средства по време на кърмене,доколкото съм чела,се препоръчват презервативите и спиралата Мирела.Хапчета-не!
n.ko, преди малко писах, че има специални противозачатъчни за кърмачки. Масовите не са за кърмачки!  Laughing

Дари, да не би въздухът у вас да е доста сух?  Thinking Иначе, и мойта кокона е с чувствителна кожа... Имаше в продължение на 2 месеца едни ужасни обриви по цялото тяло. Само с едно хомеопатично мазило минаха.  Confused Съдържаше уреа. Негативно въздействие върху кожата оказва и водата при всекидневното къпане. Възможно е и да е от храна. Но, там ти по-добре си знаеш. Аз и да философствам, няма да мога да помогна сигурно, затова най-добре един кожен специалист да си даде мнението. И по този повод се сещам за иринкула. Къде се изгуби това момиче???

самимами, червеното цвекло съдържа много нитрати, затова се препоръчва да се купува предимно био. Оставено на въздух след термична обработка (повече от половин час, не знам точно), нитрата преминавал в нитрит (или нещо такова беше  Embarassed ), който е доста по-силен и токсичен. Да ме поправят по-запознатите, ако греша. Аз го купих готов сварен и вакумиран. Само го пасирах и сложих в кубчета за лед. Да, трябва по мъничко да се слага. Дори си мисля, че 1 кубче е доста за 1 порция пюре... Но, още не съм го давала. Никога не бях яла цвекло, но сега като го опитах...  Sick Как може в най-гадните зеленчуци да има най-много полезни съставки?  Crossing Arms

За цикъла - няма какво да се тревожите, че го няма - радвайте се!!!  Laughing Тук има майки, които с години нямат, тъй като кърмят дългогодишно, нонстоп, докато се изредят 3-4 отрочета едно след друго.  Laughing  Докато отбие едното, идва другото...  Crazy

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 00:20 от Бюти

# 43
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Имам овлажнител, които поддържа 50-55 % влажност, което си е добре. Къпя го само са вода и веднъж седмично със шампоан. Нови храни не съм въвеждала от много време. На никой от тези критерии не отговаря  Crazy!

самимами, изяж го на салата с моркови или зеле или и с двете  Peace! Супер вкусно е! Поне на мен ми харесва де  Wink!

# 44
  • Мнения: 3
еееееее, много се разстроих. като четох предния път коментарите за памперсите и бяхте така ентусиазирани за Хъджис, че чак и аз реших да взема и да ги пробваме. Днес чета точно обратното и ми стана много тъпо  Sad
Дано да ги хареса моето момиченце, още не съм ги отворила, ама се ядосах на себе си, че хем съм доволна от гадните памперси и не съм имала никви проблеми с тях, хем обаче си викам, абе щом ги хвалят толкова майчетата дай и ние като жабата (да вдигнем крак и да ни подковат) - да ги пробваме.
А то винаги колкото хора, толкова и мнения, ама какво да се прави.
Поне май са с Мечо Пух Heart Eyes
лека нощ от мен!

Общи условия

Активация на акаунт