Изполавате сешоар или оставяте косата си да изсъхне сама?

  • 7 216
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4
когато имам време винаги я оставям да изсъхне сама.Иначе я издухвам със  сешоар и четка-изправям и после приглаждам с пресата леко.Но определено предпочитам да изсъхне сама.

# 91
  • Мнения: 13 627
Само със сешоар!

# 92
  • Мнения: 115
аз имам много според мен коса - много гъста и къдрава, поради тази причина почти винаги я оставям да се изсуши сама, но когато е студено или пък трябва да съм по- наглясена пускам сешоара в действие. За мен самата когато оставям косата си сама да се изсуши, къдравата ми коса стой повече на масури, а когато я суша е като метла- хвърчи навсякъде.

# 93
  • София
  • Мнения: 117
И двете ..зависи дали бързам да излизам или не!

# 94
  • Мнения: 4 296
Ползвам сешоар. Абсолютно изключение е да я оставя да изсъхне сама. Прическата ми изисква да поработя и с четката.

# 95
# 96
  • Мнения: 3 050
Гласувах с `Предимно я оставям да изсъхне сама`  Peace Рядко я суша със сешоар -само когато нямам време и навън е студено.

# 97
  • Мнения: 115
аз мисля, че гласуването със или без сешоар е доста безпочвено, освен ако някой не знае нещо по въпроса научно изследвано, тъй като всеки ползва или не е според каква теза всеки има за себе си или пък как е свикнал, нищо иначе тази тема не дава като полезен съвет или нещо от полза. А темата в друг вариант би била интересна тъй като сега с днешните препарати за коса мисля , че ще бъде от полза поне при мен е голям проблем с косата и щеше да ми хареса да науча нещо наистина интересуващо ме.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 185
Предимно сешоар, защото така мога да я оформя! Лятото по-рядко, защото ми е горещо!

# 99
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Използвам най-често сешоар,иначе ми се сплесква нещо и не ми стои добре Crazy

# 100
  • Мнения: 2 759
                        Никога не ползвам сешоар. Наскоро дори с голяма изненада открих, че имам два такива уреда вкъщи  Blush.

# 101
  • Мнения: 56
Оставям я да изсъхне сама.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Суша я през по-голяма част от времето,без лятот.Косата ми е дълга и не мога да я чакам зимата да съхне половин ден.

# 103
  • Мнения: 830
първа опция  Peace

# 104
  • Мнения: 179
И аз използвам сешоар няма как особено през зимата.През лятото рядко съм оставала, да изсъхне сама.

Общи условия

Активация на акаунт