Изполавате сешоар или оставяте косата си да изсъхне сама?

  • 7 209
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
(izvinete me za latinica, nqmam kirilica na laptopa) I az se sy6a s se6oar nikoga ne q ostavqm da izsyhne sama moje bi v mnogo redki sly4ai kogato nqma da izlizam nqkyde.No imam edna pitanka Simple Smile Kosata mi e kydreva i ot mnogo vreme ve4e se izpravqm s se6oar (ne izpolvam presa) , slagam si kristali i dr kozmetiki.Zapazva se minimym 30 min i mi byhva (nz moje bi ne q opyvam dostaty4no) Simple Smile Molq prepory4aite mi nqkakva po dostypna kozmetika, koqto da mi zaglajda kosyma i da sym sigyrna 4e sled polovin 4as nqma da zaprili4am na oblak

# 106
  • Мнения: 74
Суша си косата ,за да добие формата и обема на прическата ми!  Peace
Оставям я неизсушена едва 4-5 пъти в годината! Знам обаче ,че никак не е полезно за косата това което правя! Embarassed

# 107
  • Мнения: 317
Аз си я оставям почти винаги да си съхне сама, защото иначе се изтощава и цъфти Peace

# 108
  • Мнения: 64
единствено през лятото си позволявам понякога да не я суша, а през останалото време ползвам сешоар

# 109
  • Мнения: 25
да, ползвам, че ми замръзва главата, особено зимата

# 110
  • Мнения: 610
Определено в повечето слуаи я суша със сешоар.Само лятото я оставям да исъхне сама.

# 111
  • Мнения: 3
(izvinete me za latinica, nqmam kirilica na laptopa) I az se sy6a s se6oar nikoga ne q ostavqm da izsyhne sama moje bi v mnogo redki sly4ai kogato nqma da izlizam nqkyde.No imam edna pitanka Simple Smile Kosata mi e kydreva i ot mnogo vreme ve4e se izpravqm s se6oar (ne izpolvam presa) , slagam si kristali i dr kozmetiki.Zapazva se minimym 30 min i mi byhva (nz moje bi ne q opyvam dostaty4no) Simple Smile Molq prepory4aite mi nqkakva po dostypna kozmetika, koqto da mi zaglajda kosyma i da sym sigyrna 4e sled polovin 4as nqma da zaprili4am na oblak

Има такива продукти, които се нанасят преди изсушаване и изправяне. Те фиксират косата и не позволяват влагата да я начупи или да бухне. Ако косата ти е мека, кристалите не са много подходящ вариант за теб според мен.

http://tigi.bg/bg/?p=31,1

http://tigi.bg/bg/?p=32,1

http://keune.bg/Straight%20&%20Style-184.html

# 112
# 113
  • Мнения: 3
аз мисля, че гласуването със или без сешоар е доста безпочвено, освен ако някой не знае нещо по въпроса научно изследвано, тъй като всеки ползва или не е според каква теза всеки има за себе си или пък как е свикнал, нищо иначе тази тема не дава като полезен съвет или нещо от полза. А темата в друг вариант би била интересна тъй като сега с днешните препарати за коса мисля , че ще бъде от полза поне при мен е голям проблем с косата и щеше да ми хареса да науча нещо наистина интересуващо ме.

Какво би искала да научиш от темата? Темата е формулирана така, но тя не ограничава само ' да суша или не', дава свобода на мнения и обмен на съвети и тн Simple Smile

# 114
  • Мнения: 2 153
По- добре е сама да изсъхне и аз се старая да я оставям, но не винаги ми остава време и често включвам сешоара!  Sad Какво да се прави някой път наистина се налага, особено през зимата....

Общи условия

Активация на акаунт