Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 21

  • 12 373
  • 278
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 232
Stef, аз като бях на Перперикон имах чуството, че съм планинска коза... да не би да има маршрут без катерене по скалите и да сме се минали нещо? Щото не ми се вярва с корема да тръгнеш по пътечката дето ние тръгнахме, пък казваш, че познаваш района...

Аз нито линия имам, нито пъпчето е излезнало. Но корема ми порастна много изведнъж. Майка ми я нямаше няколко месеца, като се върна на мене каза, че съм отслабнала, а на сестра ми казала, че съм наедряла доста  #2gunfire Иначе като кг съм +2.
Деянова не се притеснявай, нормално е през 2 триместър да има дни без да го усещаш.
darka_jivko много са ми забавни твоите теми  Grinning Секс - колкото ти се ще на тебе, спермата не вреди, оргазма може да докара до контракции, но не е хич задължително.
Косата не усещам да ми пада, даже я намирам за подсилена. Отделно космите по ръцете са опадали наполовина... хормони....
Коремчетата се окосмяват предполагам заради усиленият растеж на това място. КАкто като си счупиш крак или ръка при възстановяването счупеният орган се окосмява адски много...

Да се оплача болките долу пак се появиха... Имам чуството, че бебка ме рита точно на изхода и понякога чак не се трае...


# 91
  • Мнения: 576
За кожата да се оплача - много пъпки ми се появиха и от нормална кожа взе, че стана мазна. По този повод си взех друга козметика, за да не усложнявам допълнително положението и ако може да го подобря.
Също така си взех и серум с UV  защита, страх ме е с тази явно податлива кожа да не ми излезнат петна.  

Косата ми стана по-хубава - не се омазнява бързо, лъскава е и бързо расте. Май няма пълно щастие  Laughing

Deianova, не се шашкай. Четох в книгата ми за бременни, че най-често в този период спят през деня , а будуват нощем. Може твоя бебок да се е унесал или да не прави толкова рязки движения, които ти да усещаш  Hug

Някоя от вече раждалите мами ползвала ли е кош за мръсни памперси ? Ще ми се да вземем такъв, но дали наистина изолира неприятните миризми.. ?  Crazy

# 92
  • Мнения: 9 110
Дарка - спермата е полезна също, както и сексът като цяло - спермата изглажда шийката на матката.

Някой ме беше попитал за изследванията, които искат за скл. на брак - това може би беше най-смотаната част от подготовката - взимате си по 2 медицински за всеки, отивате до психото за печат, после Васерман (в Кожен диспансер, само да не е частна лаборатория)  и накрая при личния лекар за заверка и печат. Мотане е и е досадно, чака се..но няма как Tired И още нещо - не погледнах от кой град си, но по принцип забелязах че има различни изисквания за различните градове Joy Ако си от Пловдив, това важи и за теб, но ако не - най-добре питай личния си лекар как да процедирате Hug

Емили - не съм ходила на Перперикон никога, имах предвид че районът около Кърджали ми е близък Blush Blush Blush Но надали ще тръгна да катеря каквото и да е в това състояние Laughing

# 93
  • Мнения: 425
kukumiavka и аз за сега съм се спряла на тази количка. За сега само тя ми отговаря на всички изисквания и е на прилична цена. Иначе на външен вид има и други по хубави, но аз първо залагам на удобството и практичността.
P.S. кога ти взеха кръв за БХС, щото в инернет илизат на следващия или последващия ден, не е необходимо да чакаш 4 дена.
coolcool Значи горе-долу имаме еднакъв вкус,мен и на цвят ми хареса..тази лилаво-розовата.. и въобще всичко друго ми харесва. Такава търся по принцип,дано само да я има още дълго време,защото не ми се купува още от сега.  #Shocked  Не съм от суеверните,но...за всеки случай.

Спокойно, тя е нов модел от тази година, така че със сигурност ще остане по една за нас  Mr. Green

# 94
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Мамбинка, не съм ползвала такава екстра, може би ако пуснеш тема в Майки бъдещи и настоящи ще получиш повече отговори. А и колкото и да хвърляш памперси, все си мисля, че не е кой знае колко добра инвестиция. Чела съм някъде, че зависи от модела, че някои наистина вмирисват. Друг е въпросът дали ще имаш място в стаята където да го сложиш и изобщо проучи си въпроса и виж дали е добар идея. Аз май много не ти помогнах, обаче  Blush

Виж в този сайт има доста интересни бебешки неща http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … me=de_DE-ba.ca.07 Има и тема в На пазар. Аз съм много доволна от него. Доставката им е 15 евро, но пък ти достанят нещата вкъщи с куриер. Може да разгледате и количките и другите джаджи там, определено са по евтини и със сигурност с гарантирано качество.

Ето това, например е много идейна поставка за памперси и разни други джаджи http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1487591

# 95
  • София
  • Мнения: 121
Марулка, тоз сайт само на немски ли го има  newsm78

Миме-то, сестра ми ходи при Ковачева , тя я следи в момента. Казва, че е доволна и , че Ковачева е много изчерпателна  и отзивчива, тя има познати /сестра ми/, които са раждали при нея , но предимно секцио е било. Ще я поразпитвам чат пат .

Мамбина, пак сестра ми  Laughing има такъв кош от първото си дете ще я питам какво мисли.

# 96
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Марулка, тоз сайт само на немски ли го има  newsm78


Само на немски, защото е немски, както Ла редута си е на френски, но в темата на Пазар има много отзивчиви момичета, които ще ти преведат и помогнат, ако имаш нужда. Вижте им само цените на количките Куини и изобщо много добир попадения има. Сърдечно ви препоръчвам да не се набутвате в български он-лайн магазини, като Кикиморското царство, защото цените там са вдигнати двойно, че тройно  ooooh!

# 97
  • Мнения: 256
От баткото имам доста неща и мисля да си ги ползвам!Коритото го дадохме да го ползват и ще трябва ново, а и количка мисля да си взема нова,че старата горката беше подложена на голяма експлоатация.
Мамбинка,каква козметика си взе,че и при мен се появи същия проблем?

# 98
  • Мнения: 260
Наде, и аз смятам да ползвам и количките, и коритото и всичко, което е останало в добро състояние и ще ми свърши работа.

Линия на корема имах при предната бременност, но ми се появи в последните месеци. Засега все още нямам. А пъпа ми нито тогава е бил, нито сега е изпъкнал.

Косата ми, както и предния път е започнала да расте страшно бързо. А кожата на лицето от мазна вече е суха.  Crazy

Деянова, не се притеснявай. Всяко дете е различно. Пламена и в корема ми беше страшно кротка. Не ме риташе силно, а само внимателно се протягаше и въртеше. Сега това разбойниче не спира да се чекне по цял ден. Ако е така и като се роди, ще ми стопи лагерите.  Grinning

# 99
  • Мнения: 576
Марулка, идеята ми за този кош е , че може да се насъберат повече мръсни памперси и докато излезна да хвърля боклука не искам да седат в торбичка на балкона, а ако може да не се виждат и да не напомнят за себе си с ароматно вълшбество  Joy Бебешката стая е голяма и има прекалено много място, ще има за коша. Ще разпитам, ако намеря някой, който наистина изолира миризмата сигурно ще взема. Мерси много сайта  Hug

Галенце, тенк ю , ще се радвам да споделиш после какво е мнението на сестра ти !!!  Hug

dzimbi, взех си крем-гел за комбинирана към мазна кожа, който е с продължително действие и превантивна мярка против поява на бръчици +маска от същата серия, която се нанася в Т зоната 1-2 седмично за почистване на кожата. Казаха ми и с ексфолянт да я минавам 1 път седмично, за да премахвам мъртвата кожа, за да не се запушва и оттам да избиват още повече пъпки. Продуктите са на Lancome ,  а серума за UV защита е на Clarins  

# 100
  • Мнения: 256
Благодаря Мамбинка!Ще разгледам и ще видя какво ще взема.

# 101
  • София
  • Мнения: 121
Марулка, тоз сайт само на немски ли го има  newsm78


Само на немски, защото е немски, както Ла редута си е на френски, но в темата на Пазар има много отзивчиви момичета, които ще ти преведат и помогнат, ако имаш нужда. Вижте им само цените на количките Куини и изобщо много добир попадения има. Сърдечно ви препоръчвам да не се набутвате в български он-лайн магазини, като Кикиморското царство, защото цените там са вдигнати двойно, че тройно  ooooh!


  bouquet Цените наистина са доста приемливи, сега ще разгледам как става и колко струва доставката  bouquet

# 102
  • Мнения: 2 806
Един линк за мамите с  две породени дечица: количка - влакче:
http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_40&prod … bc160775ae0e52e7f

На сайта на mytoys.de e 280 евро, а Марулка каза, че има и 15 евро доставка... Чак ме засърбяха ръцете - мисля да отскоча до магазина и да питам дали могат да я доставят за една среща отблизо. Ще ми се да я огледам, но за тези пари, направо не е за изпускане.

# 103
  • Мнения: X
Момичета гледам, че говорите за Ла Редут. Аз системно си пазарувам от там. Последно си поръчах дънки за бременни ама нещо съм се надценила сериозно. За да не спамим, ако някой се интересува от тях, моля на лична. Забравих да кажа, че са 42 номер - френска номерация, което българска е 48. Ако не отговарям близките дни на питания, заминаваме до 4.03 за Лондон. После съм на линия отново.
Весели празници!

# 104
  • Мнения: 65
Някоя от вече раждалите мами ползвала ли е кош за мръсни памперси ? Ще ми се да вземем такъв, но дали наистина изолира неприятните миризми.. ?  Crazy[/b][/i]
Мамбинка, сестра ми използва такъв кош, но тя е в Белгия и там не може всеки ден да си изхвърлиш торбичката с боклука в коша на улицата, та имай пред вид, че в този кош се слага едно нойлоново като шайба и всеки път като сложиш памперс завърташ горната част и тя се увива като край на кремвирш и така опакова памперса и не мирише, ама го обясних и аз, дано си ме разбрала, и ако вземеш кош трябва да има откъде да вземаш и тази шайба, а не съм сигурна дали за всички модели са съвместими. Огледай по наште магазини където има такива кошове и там ще ти обяснят точно това с увиването.

Общи условия

Активация на акаунт