90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №35

  • 18 873
  • 393
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 71
Момичета утре ми е въглехидратният ден кой е с мен и какво,ще похапва а и е заговезни ужас.Ей моята мама прави страхотна питка аз ще мога ли да ям newsm78 я кажете?Нека да дам отчет днес ядох ориз и за обяд и за вечеря.А за утре не знам очаквам да ми дадете идея.

# 361
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Само да се обадя , че ви чета и неизпускам нищо.  Peace
Като попивателна съм за сега , е не че ще запомня всичко , ма се старая да съм в крачка.  Crazy
Благодаря на преводачките , за труда и отделеното време за всички нас.   bouquet

Аз днес пак илачи взимах , тоя път обаче хомеопатични и билкови.  ooooh!
Щерката и внука си правиха пица , та и аз хапнах и да ви кажа ,
като чели малко ми светна пред очите или си внушавам... Confused
Ма след три дни мляко , ябълки и домати , пицата ми се видЕ като ангел спасител.  Laughing
А явно и от ацетона се пречиствам са ми подпухнали ръцете и краката.  Thinking
Баш като жаба съм , днес изпих 2л. вода и около литър чай от шипки.  Mr. Green
Даже устата ми съхне , та продължавам , може и да заквакам.  Laughing

Светла , да кажат по-вещите , но нали може пица , солени сладкиши ,
значи би трябвало да може и малко питка да хапнеш.  Rolling Eyes


Лека  нощ и сладки сънища!

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:47 от просто ЖаБкА

# 362
  • Мнения: 622
Момичета утре ми е въглехидратният ден кой е с мен и какво,ще похапва а и е заговезни ужас.Ей моята мама прави страхотна питка аз ще мога ли да ям newsm78 я кажете?Нека да дам отчет днес ядох ориз и за обяд и за вечеря.А за утре не знам очаквам да ми дадете идея.

Аз съм на въглехидрати утре.  Peace Направих си постен меден сладкиш и чеснови хлебчета. Питка можеш да хапнеш, но без сирене или кашкавал например, само с чубричка. А как обича питка със сиренце... Ммммм... Момичета, аз съм тук и ви следя, ама нещо ми е скльофкано и не ми се пиша... Пък и малкото диване го мъчат горни зъбчета и от няколко дни е супер киселяк, а за нощите да не говорим...  ooooh!

# 363
  • Мнения: 166
Добра вечер момичета,
да се разпиша и аз в края на този ден.
Сутринта кантара отчете -0.900. За 1 седмица диета съм отслабнала с  3 кг  newsm44, като повечето бяха май първите 4ри дена.
Днес ми е белтъчен ден. Мъжът ми направи телешко шпиковано и си го хапнах на обед с броколи и на вечеря остатъка, като гледах да е по-малко. Точно като по книгата.
Гледам, че и вие сте се зачели какво точно пише, за съжаление вчера никой, не ми обърна внимание като споменах  Cry А в своя зашита мога да кажа, че съм прочела цялата първа страница и линковете към нея, без руските. И понеже съм запозната с РХ и се изненадах за някой неща.
За плодовия ден пише, че могат през 2 часа да се ядат плодове. Не е задължително само на сутрин, обед и вечер. И даже пише, че в началото, ще се изпитва повече глад и ще се ядат повече. Но за добри резултати да се намали количеството (това го пише и при нас).
За въглехидратния пише на обед солено, вечер сладкиш или 3 топки сладолед. И накрая задължително редичка натурален шоколад. И ако някой не иска да яде сладко може и солено, но пак след това шоколад.
За белтъчния може на обед филийка хляб (пълнозърнест), а бульон се пие, ако обяда е бил по-тежък. Бульона може и от кубче да се направи.
А предложените рецепти за сладкиши са с яйца.
И освен това само белтъчини не могат да се смесват, за варивата(в книгата се водят нишестета) няма никакъв проблем. Дори намерих рецепта с боб и картофи (ден 18)
И последно в подовия ден да се ядат ядки (сурови) и семена. 100 гр да се разделят на 4ри порции и е споменато, че и с тях не трябва да се прекялва, защото все пак са мазнини. Които не обича може да ги смени с пресни или сухи плодове.

Наистина ще е добре, да се нанесат тези малко корекции, защото за тези, които са нови не е толкова лесно, колкото за по-опитните фиданки и тогава може би ще намалее броя на въпросите.
Аз ще се опитвам да се придържам към книгата. Е това с едно и също ядене на обед и вечеря не знам как ще стане, защото все вечеро време готвя, но ще трябва да се измисли нещо. Може би по-важно е количеството да е по-малко, а не какво се яде
Мy name браво за килограмите. Аз мисля също да почна по-рядко да се тегля. Особено си мисля, че при нас кърмачките зависи и дали бебо е ял преди това или не  Mr. Green
Хайде лека вечер, че трябва малко багаж да постегна.
И утре много минусчета  Hug

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:53 от Петка

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 297
Честита Баба Марта,  да сте здрави, румени и винаги усмихнати вие и всички около вас Hug
                                             

# 365
  • Мнения: 242

честита баба МАРТА и от мен
пожелавам на всички най-вече здраве, любов  и приятелство, всичко друго се постига с повече или по-малко усилия   Wink  и още дълго тук да си пишем, ама не защото имаме нужда , а просто ей така от желание да си споделяме...лека нощ!

# 366
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Че стита Баба Марта и от мен Hug

От днес със с вас....сериозно.
Миналия месец започнах диетата,но изкарах 4дни и се оплесках Embarassed А и покрай тези пътувания нямаше как да съм режимна.Вече всичко е наред...и започвам Peace Тук сме 6 часа напред и вече закусих.
Лек и усмихнат ден на всички Hug

# 367
  • Мнения: 488
Честита БАБА МАРТА!  Hug

Да сте живи и здрави и много щастливи!
А "нови" стари приемате ли в редиците?  Hug
Да ви омилостивя с едно кафенце?  Wink

Идва пролет, аз нищо не направих с другия режим и от днес реших да се върна към познатия изпитан и приятен начин за отслабване!

# 368
  • Мнения: 208

ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТ ПЪРВИ МАРТ! МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ

# 369
  • Варна
  • Мнения: 939
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ФИДАНИ-СЛАДУРАНИ!!!
И НЕКА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА ВСЯКА ОТ НАС С ЕЙ ТАКОВА МАЛКО ДУПЕНЦЕ ДА ОСТАНЕ, КАТО НА ТЕЗИ ДВЕ МАРТЕНИЧКИ СЛАДУРАНИ  Laughing hahaha Joy

         

# 370
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Геомар и Друнвала мерси за кафенцата Hug
Друнвала много се радвам да те видя отново....все се чудехме тук с по-старите фиданки къде изчезна, как си, какво става с теб. Радвам се, че ще си отново с нас Hug

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА-ДА СЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ И ЗАСМЕНИ, МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ

И сега искам да ви почерпя, че вкъщи си имам рожденник-мъжът ми днес има рожден ден....то аз като започна от днес доста ще ви черпя в следващите дни. Хайде сега се почерпете Hug
и това

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 09:20 от janeta*

# 371
  • Мнения: 13 773
Честита Баба Марта 


Друнвала, точно снощи си мислех за теб, че не те виждам никъде из Диетите Wink Хайде, идвай си и дано и двете се стегнем вече Peace


Честит рожденик на Жанета  bouquet

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 09:32 от птица

# 372
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честита Баба Марта!

Жаки , Честит Рожден Ден на съпругът ти!
Да е жив , здрав , весел и щастлив! Много любов и късмет!
Весел празник!

# 373
  • Мнения: 535
Добро утро и от мен  Hug Пих вече от кафенцето, мерси  Grinning

Честита баба Марта на всички   bouquet Освен здрави и засмени, да постигнем дупетата, които Дидник ни пожелава  Mr. Green
(ама Дидник от къде ги вадиш тия мръснишки картинки все, направо ме разбиваш  Joy)

А сега да се оплача - вчера на бобовия, въпреки че не вечерях (докато се намотам и то стана 20 ч.) кантара не отчита кой знае какво  #Cussing out Вярно, че ми е още втора четворка, ама нали уж в началото се сваля повече, аз още ако отсега съм в застой  ooooh!  Много съм разочарована, уж всичко спазвам, даже и гимнастики играя, окло 1-2 кг. само съм надолу и то никак не твърди - ту нагоре, ту надолу с по 500 гр или 1 кг.  Sad  Кантара ми е електронен... много вода пия, нали уж трябва, а и съм си жадна, да не би пък да я задържам по някаква причина и какво мога да сторя по въпроса  newsm78

Някой имал ли е такъв проблем още в началото  #Crazy

# 374
  • Мнения: 493
Честита Баба Марта фиданчици Hug
И аз днес съм на въглехидрати...мразя този ден...най-вероятно ще хапна питка с лютеничка или чубричка....а вечерта халвичка може ли???
Днес кантара показва - и то почти 2кг (много странно след варива , винаги съм била +) , дали ще се качат ....ще докладвам

Общи условия

Активация на акаунт