90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №35

  • 18 875
  • 393
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 71
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА.Днес и аз ще си похапна питка,аз от сега съм гладна ooooh!.Благодаря за кафенцето аз отивам да си доизпия моето после пак ще ви пиша.Лек ден и с много минуси ви пожелавам днес. Hug

# 376
  • Мнения: 164
Добро утро, фиданки, честита ви баба Марта  Hug
Жане, честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и мнооого да те слуша  Wink
Аз днес съм на плодове, все още не съм гладна, но съм се запасила за целия ден  Simple Smile
Пак имам чуденка - дъщерята е рожденничка във вторник, за мен бобов, и смятам вечерта да хапна малко торта, а на следващия ден, който ми е въглехидратен, да пропусна изкушенията и да лунувам  Mr. Green и след това съм и плодов, та се надявам кантара да ми прости отклонението  Wink
Да се оплача - от няколко дни имам проблем с вц-то  Embarassed, пих от оня зеления чай в зелената кутия (който го е пил, знае какво е действието му на сутринта  Mr. Green) и нищо  Shocked
Дандулина, браво за големия минус!!!

# 377
  • Мнения: 2 123
днес -600гр! За 1 седмица -3 кг

меню
закуска- фреш,кафе
обяд -талиателе с доматен сос
вечеря - кейк, сладолед

жане, честит празник, мила! с тази торта дето си я пуснала, добре че ми е въглехидратен деня  Simple Smile
дидулина, поздрави за успеха!

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 297
Добро утро и от мен! Благодарско за кафенцата на Геомар и Друнвала  Hug
Жане честито рожденник, да ти е жив и здрав и мноого да те слуша  Hug
Дандулина браво, дано кантара ти вече се размърда  Heart Eyes
viv-miv и аз съм плодова, а тук питки митки се търкалят  ooooh!

# 379
  • Мнения: 488
janeta  Hug Честит празник на половинката ти! Да е жив и здрав! Много да те радва!  newsm59
Птица Hug Как си се сетила за мен? Трогваш ме! Hug Да вземем, верно, да направим нещо! Хората отслабнаха, а аз само скачам от диета в диета и после се чудя защо не действа.
Истината при мен беше, че спрях да се появявам тук, за да не всявам смут в редиците, понеже бях на друг режим, а той - просто не проработи при мен втория път  Sad
Случиха ми се много неща напоследък, някои не много приятни и какво да ви тревожа... нито ми се пишеше...
Днес усещам, че въпреки проблемите, идва пролет, идва хубаво време, искам отново да съм по-стройна и като хвърля палтото да се чувствам добре! Избирам отново 90-дневната, заради плодовете, зеленчуците и заради това, че навремето отслабнах без проблеми 12 кг /първият месец - цели 8 кг/
Сега даже ще си направи и линийка  Grinning
irinii, Дандулина  bouquet  bouquet честити минуси!

# 380
  • Варна
  • Мнения: 37
Добро утро на всички!  Hug
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
днес -600гр! За 1 седмица -3 кг
Браво Иринии,постигнала си завиден резултат само за седмица  Party
Eiphnh с теб ни чака голям глад днес и утре,дано да устискаме,мен лично по ме притеснява утрешния воден ден,с плодовия нямам проблем.Ама нали целта оправдава средствата  Flutter ще издържим

# 381
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честита Баба Марта!
Бъдете бели и червени, много здрави и засмени!

# 382
  • София
  • Мнения: 607
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! МНОГО ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!!

# 383
  • Мнения: 13 771
Птица Hug Как си се сетила за мен?

Ами от асоциация на асоциация и така Wink

И за плодовете си мислех също - как пък все се засилвам с тази диета в края на зимата и началото на пролетта. Най-обраният откъм плодове сезон. Вече се мъчих с едни гадни кисели мандарини, оня ден едни спаружени портокали ми провалиха плодовия. Ябълките и те безвкусни отдавна.
Абе и аз съъъъъм ooooh! Първата ми диета беше Дюкан - юли месец Shocked Само на месо Shocked Shocked Ритнах я естествено. Че се и изприщих ooooh! После реших Страхотната. Ноември Shocked Млека и плодове Shocked Shocked Пристърга ми ooooh! Накрая - 90-дневната ooooh! Точно когато плодовете почват да стават кът  ooooh! ooooh! Май подсъзнателно не искам да слабея, иначе как да си обясня този неадекватен избор всеки път Tired

# 384
  • Русе
  • Мнения: 45
Хайде Честита баба Марта и от мен. Аз незнам дали имам минуси или плюсове, ма на този етап и не ме интересува. Има мноооооого проблеми от личен характер  ooooh! мисля че ако неспя още една нощ и ще умра от безсъние с пръснато сърце. Има ли юристки сред вас мацки? Моля ако има такава и може да ми помогне да се свърже на лични с мен  Hug

# 385
  • Мнения: 99
Птица Hug Как си се сетила за мен? Трогваш ме! Hug
А мен къде ме забрави Sad Аз от кога съм се зачудила къде изчезна...Ами Иринка, Стелкстен и Елинор и те постоянно питат къде ли си се изгубила...И аз и те се радваме, че се завръщаш при фиданките Hug Hug Hug

Хайде Честита баба Марта и от мен. Аз незнам дали имам минуси или плюсове, ма на този етап и не ме интересува. Има мноооооого проблеми от личен характер  ooooh! мисля че ако неспя още една нощ и ще умра от безсъние с пръснато сърце. Има ли юристки сред вас мацки? Моля ако има такава и може да ми помогне да се свърже на лични с мен  Hug
Хей мила недей така, че ме притесняваш. Аз не съм юрист но пък съм приятел и мога да ти дам едно рамо за покрепа в труден момент. Хайде сега малко гушки от мен за да се почувстваш по-добре Hug Hug Hug

И за плодовете си мислех също - как пък все се засилвам с тази диета в края на зимата и началото на пролетта. Най-обраният откъм плодове сезон. Вече се мъчих с едни гадни кисели мандарини, оня ден едни спаружени портокали ми провалиха плодовия. Ябълките и те безвкусни отдавна.
Абе и аз съъъъъм ooooh! Първата ми диета беше Дюкан - юли месец Shocked Само на месо Shocked Shocked Ритнах я естествено. Че се и изприщих ooooh! После реших Страхотната. Ноември Shocked Млека и плодове Shocked Shocked Пристърга ми ooooh! Накрая - 90-дневната ooooh! Точно когато плодовете почват да стават кът  ooooh! ooooh! Май подсъзнателно не искам да слабея, иначе как да си обясня този неадекватен избор всеки път Tired
Joy Joy Joy ох, напрааво ме разби с този твой избор на диети точно когато не им е времето hahaha

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 11:39 от janeta*

# 386
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!  


janeta Честит рожденик! Много щастие желая и на двама ви!  Tada

 Днес ми е въглехидратен ден, но ще пропусна тортата, а ще хапна нещо по-сухо, че да не оплескам работата, тъкмо горе-долу ми е потръгнало  Laughing.

# 387
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Честита Баба Марта, мили ми фиданки!  Hug Hug Hug
Аз съм наоколо, но не пиша, че тука с мъжо имам проблеми още - здравето му нещо се е разклатило, та съм доста притеснена. Кръвното не можем да го свалим - вече трети вид лекарства сменя. Вчера правихме изследвания - лоши са. Абе не е приятно изобщо. А и не ми се пише много.
darinka979Hug , не зная какво се случва с теб мила, но те гушвам силно и се надявам бързо да се разрешат проблемите.  Hug
Жане, честит ти рожденик. Пожелавам ти да е жив и здрав, да те слушка и да те обичка!  Hug  Heart Eyes
Drunvala, добре си се завърнала. Желая ти успех и да пребориш килцата.  Hug Беше ми много домъчняло за теб, но знам че си заета доста и гледам да не ти досаждам.  Blush
При мен нищо ново - застой пак, даже след вчера (ПЗ) имам и +. Освен това световъртежа продължава да ме мъчи и като че ли имам леко странен дъх. След празниците ще отида да си проверя кетоните. Държа се на положение и съм режимна, но започвам да се отчайвам вече. Втори месец почти става откакто съм на Дюкан, а за периода му съм свалила само 2-3 кг. Твърде малко ми се струва за месец, при положение че имам да свалям още поне 30.  newsm78
Незнам вече какво да правя, но ще трая още малко.

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 11:57 от Stelxen

# 388
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 ooooh!Пиша и ви чета  с намерение да започна по-сероизно с диетата, но все стигам до първият ден  Embarassed

Днес си дадох сметка, че точно след 3 месеца ще трябва да съм с бански и вече нямам, ама никакво време за прегрешения.... Подходящо, не подходящо започвам пак  Praynig Дано след 90 дена се похваля колко съм се офиданчила. Praynig

Честита Баба Марта на всички    bouquet

# 389
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Жани, честит ти рожденник мила, много , много здрав и щастлив да бъде!

Аз приключих с обяда днес- варени картофки, с царевичка, печен пипер и домат.  chef За утре майка ми ми е обещала питка със спанак Peace
Хайде стига сте хапвали, давайте да говорим за хубави неща Grinning

Общи условия

Активация на акаунт