Схващане на мускул

  • 12 546
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 520
Крампите са сред най-неприятните и болезнени проблеми, съпътстващи бременността.  Confused На мен ми идеше да пищя от болка. Започнах да приемам магнезий на таблетки и май се оправиха нещата, не си спомням много. Но болката от крампите не мога да забравя.  Tired

# 31
  • Мнения: 176
 Когато бях бременна много ми се схващаха и на мен прасците, особено като ставах сутрин и се протягах или както си спя нощем се събуждах с писък от болката.Не помня магнезия дали ми помогна, по скоро раждането както е писала Деси Grinning.Но нищо не ти пречи да питаш лекаря при следваща консултация.

# 32
  • Мнения: 3 268
На мен ми се случваше най-вече по време на сън.Беше адски болезнено.Нищо не съм вземала за облекчаване на положението.Когато родих,се оправих от раз.

# 33
  • Мнения: 4 335
И на мен ми се схващаха последните месеци от бременността.
За отичането се консултирай с лекаря си Peace

# 34
  • Мнения: 528
Най-вероятно е липса на магнезий  Peace
На мен скоро ми се получаваха крампи на коремните мускули в дясно. Пих Магнерот по лекарско предписание  Peace
Хубаво е да отидеш на невролог, защото може да има проблем с гръбнака  Peace

# 35
  • Мнения: 260
Моите прасци си сващаха само нощем и се събуждах с ужасна болка неможех да помръдна.Мъжа ми ги разтриваше докато болката отмине.
И аз така бях. Много болеше и е вярно, че само раждането помага  Peace.

# 36
  • Мнения: 581
И на мене  са ми се случвали такива неща. Най - вече вечер когато спя или когато ставам от сън. Много е болезнено.

# 37
  • Мнения: 2 960
Схващаха ми се краката-само през нощта,.Да-неприятно е.
На лен ми казаха ,че е от липса на магнезии .За това ,а и за стягането на корема ми -започнах да пия Магнерот.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да много често пих магнезий  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Това е нормално състояние за бременна жена.Трябва да кажеш на твоето гинко да ти изпише магнезий и ще се оправиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт