Пролетта е вече тук, ЮЛЧЕ прави все на пук!

  • 10 937
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Карала съм я Варицелата. Аз питам всъщност дали да идвам на 8 март? А дали ще я карат заедно - както дойде. Само да няма усложнения  Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 3 414
Мими аз знам че не можеш да я пренесеш.Аз никакви шарки не съм карала,ако се заразя от децата ще се снимам и ще ви покажа. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 910
Гери, горкото детенце Sad
Томасе, и аз мисля като Ива,че не можеш да я пренесеш.

# 63
  • София
  • Мнения: 114
Герка, ужасна случка.  Sad Дано го преодолее милата и не се случва на никого. Масово хората щом не се отнася за тях не реагират. Трябвало е да извикат полиция.  Обществото, държавата.....
Томасе, щом си боледувала не би могло да я принесеш. Освен в редките случаи на  повторение под формата на херпес зостер. Аз излизах, доколкото знам не съм заразила никого. При нас лекарката писа някакъв протокол, който се изпраща в ХЕИ. Може би се води някаква статистика, знам ли.

# 64
  • София
  • Мнения: 254
Е не, главата ми не го побира това, как е възможно никой да не реагира в автобуса, бензиностанцията... Не мога да си го представя, наистина! Безумно е просто.

Дано да не се стресира прекалено много детето.

Преди много години сестра ми я беше уплашило някакво момче пред нашия блок, прибираше се по тъмно отнякъде, нали е малък град и не са ни водили и вземали от училище. Още се страхува да минава оттам сама вечер (то и аз).

Дани, браво за резултата!!!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 204
Добро утро!
Гери случката е ужасна  Sick Мисля, че е добре макар и вече късно да осведоми полицията , защото човека може да си "вирее" в този квартал и да има други потърпевши деца. Дано детето го преодолее лесно.Поговорете с нея  Hug
Дунди, радвам се за теб   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте, момичета!

Благодаря ви много за подкрепата.  Hug Вчера сестра ми искаше да отиде в полицията да подаде жалба /още повече, че този я е преследвал от центъра - пътували са около половин час заедно/ и тя го е запомнила перфектно, казва че ще го познае/, но ... само като чуе полиция и започва да плаче, уплашена е много  Sad. Сега заминаха на Банско, там ще се опитват да я убеждават, не знам в какъв срок трябва да се оплаче човек при такива случаи.

Ние вкъщи си отглеждаме "куче Ири", снощи ухапа кака си по дупето. Хем ми беше смешно, но като видях направо до кръв я беше ухапала.  Confused
Бубе, как е Дели?

# 67
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
След тежка нощ, отново с температура,    засега днес  няма. Предните дни и през деня поддържаше. По- жизнен е, сополките са наполовина, кашлицата също, хапва по малко. Мисля, че се разминахме с АБ, но все още незнам как ще се развие деня. Обадих се във Вита има дежурен лекар, ще го заведа ако вдигне температура.
Мъжът ми направо ме побърка тази нощ. По принцип за детето досега почти не сме имали разногласия, но сега... #Cussing out Как може мъжете да са толкова бъзливи. Сега е един мил и доволен, дори каза,че преди да дадем АБ иска отново да го види доктор. Ама като отмина опасността вече е смел Mr. Green Иначе седеше на нисък старта да тича до аптеката за АБ.
Ири е супер сладуранка  Hug
Дани, и аз се радвам за добрите новини.
Мими, идвай смело на 8- ми, неможеш да я пренесеш, почти сто процента съм сигурна.

# 68
  • София
  • Мнения: 568
Бубе, радвам се, че Дели е добре.  Hug Лек ден ви пожелавам. Да ви се размине ходенето до Вита. Така са мъжете, ние майките може би се доверяваме и на вътрешния си инстинкт и някак усещаме какво ще стане.
Томасе, как е Лина? Има ли много пъпки? А Кати ходи ли при нея?
Дани, и аз много се радвам, че всичко е наред при теб. Дано намериш и места за Сандански.

# 69
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Дунди, браво за хубавия резултат  Hug
Гери, нека някой възрастен да подаде жалбата, но май само ако има родителските права може. Ще им се обясни, че детето е в шок и не е в състояние да говори за това и й трябва време.
Кати също е хапала кака си. Беше единичен случай и дано не се повтаря.
Лина има пъпки по корема, главата, гърба. Не ми се струват много, но не са и малко. Като станат като раничка, много я щипе. И тогава ми е трудно. Иначе като са на мехурче я мажа с ментолов спирт. Давам й хомеопатично да не я сърби много. Много рядко казва, че я сърби някоя пъпка. Само я щипят пукнатите(или изглеждат като пукнати). Кати все се бута в нея. Дори пие от нейна сламка или чаша когато ги стигне.
.
Ако има и един човек, който го притеснява нашата Варицела за 8 март, нека да ми пише на ЛС, няма да идвам. Няма да се сърдя  Hug А ако все пак идвам, то е ясно че няма да водя деца.

Бубе, дано да оздравява бързо мъника  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 13:47 от Томасе

# 70
  • sf
  • Мнения: 10 216

Мен не ме притеснява варицелата. Правих си тест, имам антитела , деца няма да водя  Mr. Green

Миме, все се разминаваме на скайпа. Рядко съм пред компа за повече от 10мин. Пиша на пресекулки с всички.

Вероника си има гостенка, много е забавно да ги гледам как си играят и говорят момичешки работи  Joy

И тъй като вече имам специално разрешение да ви кажа, че мъжо ще го дават на 5ти март по Нова от 20ч.

# 71
  • Мнения: 117
Привет!
Влизам набързо да кажа, че сме ОК! Баткото става все по-добричък към бебето (само дето е много привързан към мен и все ми хленчи за нещо - приемам го като етап!). Нощес аз спах при него, а майка ми при бебето като ме повика само за кърменето, та се понаспах:) а и на Влади му беше супер гот сутринта и половин час се гушка при мен Heart Eyes Друг път директно хуква нанякъде като стане. Днес е командирован на гости на баба си, та аз да мога да си почина и поошетам.

Мерси много за инфото за лицетина! Не знам дали от него, от помпата или защото кърмя за втори път толкова скоро , но май се разминах по-леко от преди. (вероятно е от комбинацията, де Simple Smile )

Бързо оздравяване на всички!
Бубе, поздравления, че остискахте толкова време без АБ!!! Peace Предполагам, че ако бяхте дали още в началото, на Дели щеше да му мине за същото време, а заслугата щеше да се отдаде на Аб. Радвам се, че чаровникът ти е по-добре вече!

# 72
  • Мнения: 1 845
Донси, опасна си  Laughing ние това откога го знаем  Laughing

Герка, по повод станалото с приятелката ти - продължителността на работното време и трудовото възнаграждение са елементи на трудовия договор. Те следва да бъдат уговорени между страните по трудовото парвоотношение - работодател служител още при сключване на трудовия договор. В последствие всяко изменение на трудовото правоотношение става с подписване на допълнително споразумение към трудовия договор, тоест за него също се изисква съгласието на работника. Общо взето такава е логиката. Има няколко изключения от това правило, при които работодателят едностранно може да изменя трудовото правоотношение, честото боледуване на дете не е сред тях обаче  Wink.Когато става въпрос за служебно правоотношение нещата са малко по-различни, но съм почти сигурна, че деловодителките в държавната администрация са по трудово правоотношение. Ако искаш пиши ми как точно е станало изменението, колкото мога ще помогна, а и Ели ще се включи, сигурна съм  Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 204
Питанка към който е на линия- само аз ли не си виждам линийките в подписа или изчезнаха без следа ???  Rolling Eyes

Извинете повредата е в моя телевизор и нещо не мога да си изтрия поста  ooooh!

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 15:14 от BOOTY

# 74
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз ги виждам
Вики как беше отоплението в хотела на Д.Баня?Веси я кажи за Езорото как е стаите и тн?
Боряна,ние с моя само когато са болни се развеждаме,ама какви крясъци са от моя страна като в катун.Не мога да пазя самообладание в такива моменти.

Общи условия

Активация на акаунт