Пролетта е вече тук, ЮЛЧЕ прави все на пук!

  • 10 925
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 17 592
Цитат
marisasav, имам доста деца край мен, записвано скоро на ясла (за щастие не познавам никого, който би лишил децата от защита - пък и едва ли бих поддържала познанство с такъв човек, та... не е странно), задължително се иска такъв документ - това е копие от страницата на картона с имунизациите. Това, което правят описаните от теб закононарушители, е да фалшифицират - най- често с помощта на длъжностно лице (педиатър) този документ. Според собствените им (на разни места в този сайт) признания. 
добре, ако на тази страница липсват една или всички имунизации, отказват ли записване? Мими, ще ни каже де  Wink

Да, освен ако не се представи и документ за "трайни противопоказания". Отказва се записване до попълване на нужните ваксинации. Доста родители в този миг се усещат, че няма да стане така и хукват като луди да ваксинират горките дечица с какво ли не... според педиатърът на Давид това - демек, случвало й се е с повече от 1 дете първо да са много "против" многознаещите родители, пък после да я карат едва ли не всички пропуснати ваксини наведнъж да ги сложи на детенцето, за да могат да го запишат в ДЗ.  Rolling Eyes

# 271
  • София
  • Мнения: 3 414


Да почерпя моя мъж има РД днес.
Честит Имен Ден на всички!  bouquet

# 272
  • sf
  • Мнения: 10 189
Иве, честито на мъжо ти, да ти е жив и здрав и все да те кара да се усмихваш!   bouquet

# 273
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики мерси,много ми харесва подписа ти,поздрави го от мен твоя Деян калпазан

# 274
  • sf
  • Мнения: 10 189
Иве, мерси.

Яна ми се обади преди малко,че няма компютър,но утре ни очаква в пицарията.
Надявам се,че ще се съберем солидна групичка.
Няма отказали се,нали?

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Честито на всички малки и големи именници, рожденници и на всеки който празнува нещо.   bouquet Hug

У дома настана тишина ще се възползвам от факта и ще залегна над учебниците  Crazy

# 276
  • Мнения: 910
Честит имен ден на всички празнуващи!  bouquet
Иве, честит рожденик!  bouquet

# 277
  • Мнения: 117
Честито на именниците и рожденника на Ива!!!   bouquet

На нас от яслата, освен при записванети си ни следят и сега ваксините - специално ми поискаха бележка за ваксината на 1,6мес. Той беше болен тогава, после чакахме бебето и т.н., но лелките периодично ми напомнят да им занеса бележка Wink

Кати, научих, че втори път ще ставаш леля - ЧЕСТИТО И ПОЗДРАВЛЕНИЯ на Мими, Васо и батко Исак  bouquet  bouquet  bouquet

# 278
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet Много щастие и късмет и много да се разбирате и обичате! Hug

ЧЕстито и на всички именници днес!  bouquet

КИрова много неприятно това с болницата, бързо да се оправяте, да го нацелуваш милото Сашенце, така ми стана мъчно, като прочетох, ужасно е да гледаш детето ти как се мъчи.

Хриси аз съм голяма цветарка Wink, всъщност бях де- преди да се роди Вероника, малката ми и тясна къща беше претъпкана с цветя, но аз си падам повече не по цъвтящите, а по зелените и по храстите и дръвчетата. ЗИмата ги тъпчех вътре, а лятото на балкона, вървяха като луди, но и аз много се занимавах с тях. СЕга горките останаха едва една трета, повечето ги занемарих и измряха горките, а някои подарих на свеки, тя беше много щастлива, сега пък като умре някое цвете и и подарявам саксиите, да ги ползва тя. ЛУди пари давах за тор, саксии и какво ли не Laughing. СЕга нямам нито време, нито желание, горките останали са на самоотглеждане, добре, че мъжо се грижи за тях и ги полива редовно. Днес даже ми купи ново цвете за утрешния празник и дори го пресадих с голямо желани, дано оцелее горкото.
А за петунийките - наистина пробвай да ги посадиш сега и после да ги пресадиш. Не че и после няма да поникнат де, но по принцип така се прави.  Hug

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 15:10 от Семирамида

# 279
  • София
  • Мнения: 254
Иве, да ви е жив и здрав рожденикът!!!

# 280
  • Мнения: 329
Здравейте, ходя на работа и нямам много свободно време да чета  Flutter
Първо честит имен ден на всички празнуващи, малки и голями   bouquet
Иве, честит рожден ден на мъжа ти, много здраве и щастливи мигове заедно  Hug
Ева едва ли ще излезне много напред в списъка с тези предимства, сега е на 42 място в едното ОДЗ ,но според мен е слабо вероятно да я приемат LaughingНезнам какво ще правим , май ще си я гледам пак така и ще ходя на работа отвреме навреме.
Били, честно да ти кажа съня й се подобри, не се буди за биба и да я търси .Но това не означава че оттогава насам е спала непробудно ,имали сме и тежки нощи.Явно преживява нещо Тедо, или пък е сънувал Hug
От снощи пак се почна истерията в банята Thinking, не даде да я измием във ваничката, а само на мивката ooooh!Такъв рев падна...............
Марти ,нали Превенара е 2 пъти по 140.00лв ????
Кирова, бързо възстановяване на Сашко  Hug
Дани, как е Вероничка, какво каза педиатърката??

# 281
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожденник на Ива bouquetДа ти е жив и здрав и много да ти помага!
Честито на всички именници!. bouquet  Да им е живо и здраво името и с добро да ги споменават!

# 282
  • Мнения: 1 786
Иве, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и много да ви глези и обича!

Ками, да две ваксини, всяка по 140 лв. Защо мислиш, че с 42 номер нямаш шанс, колко места са. Аз също кандидатствах в 3 ясли (не, че ще го пускам, просто се пробвам), най-малкият ми входящ номер е 192, за 25 места  Laughing

Вики, готин подпис  Grinning пак го изгледах, този конкурентът откъде го вадеше това самочувствие. То бива самоувереност, ама чак пък толкова

Десислав днес ми се изниза от вкъщи докато приспивах детето. После дойде, взе детето и отидоха в парка. Като го питах къде е бил, каза на Горубляне, да гледа коли. Аз съм абсолютно сигурна, че в това време не е бил там. Прегледах хисторито на компютъра от днес и намерих това. Силно се надявам утре да я получа като подарък, защото иначе  #Cussing out

Аз утре няма да идвам, в кофти емоционален период съм и не съм за такива сбирки. Хубаво да си изкарате

# 283
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мариска много е хубава книжката и СД- то, дано наистина да я получиш Laughing
КАми ами и аз незнам какво да кажа.  Sad Преслуша я каза че засега още няма нищо, изписа и бактробан за нослето, без никакви изследвания без нищо. Аз първо се чудих де, ама ме е шубе и иго слагам, днес като че ли хремата понамаля, обаче пък започва да подкашля, направо незнам вече Crossing Arms, писна ми.

# 284
  • Мнения: 9
Прривет,

Много поводи за честитки днес!!!
Първо честит имен ден на Тедо, Тошко и Доротея! Да растат здрави и слънчеви деца! Tada
ЧРД на мъжа ти Ива - да си помагате и обичате много!
Честита победа на мъжа ти Донсита, аз бях сигурна, че ще победи и не бях изненадана от неговото спокойствие при всички изпитания. (Я признай, че си голяма актриса, а Wink)

Марти, какви са тези приказки за кофти период - някак не ти отива. Я марш на напивката! Hug

Айка, а сигурна ли си, че Кая наистина е имала предвид, че е кисело млякото, може да искала да изрази нещо друго -  да е била сита и да не й се е пиело, или пък нещо не е достигало млякото в момента и за това да се е местила от едната гърда на другата - важното е, че сега всичко е наред.

А аз днес съм за бой - така да навлека детенце - да взема да му сложа чорапогащник под джинсите, а то бе топло и той така тича и игра детенце, че се и одрискал, спарил и вкъщи като се прибрахме като ревна това ми ти дете, не дава да му махнем памперса и да го измием, а то дупето му червено и му щипе - гоолям рееев. Оставих го да тича по голо дупе и после го мазах с Витасин, дано да мине. Сега спи - отряза се от раз след тоя рев.

Айде отивам да чистя, докато е тишина. И похвал, че довечера ще ходим на имен ден и ще го приспива баба му. (Хваля се, че татко му е голяма консерва и с триста зора го убедих, че и ние имаме право на малко забавление).

Общи условия

Активация на акаунт