Вземате ли форума насериозно?

  • 4 860
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Форума - да. Често съм получавала ценна информация именно от тук, или пък съфорумците са ми помогнали да взема някакво решение (домакински глупости, фирми, услуги, продукти). За това и няма как да не го взимам на сериозно.
Себе си тук - не особено  Wink

# 31
  • Мнения: 2 478
Разбира се,че има теми,потребители и подфоруми,които не взимам на сериозно.
Но форума е част от живота ми вече 2 години ,за което се радвам.Ще е несериозно да твърдя,че прекарвам толкова време тук и това не означава нищо за мен.Да,не живея за форума,но ми е приятно и забавно тук.Нямам нито едно реално познанство от форума,но пък имам любими потребители.А симпатиите ми никога не могат да бъдат несериозни.

# 32
  • Мнения: 2 759
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!
...Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
                         Всъщност част от хората отговарят дали гледат на себе си и другите във форума сериозно, не на самият форум. Тъй ми се чини.

# 33
  • Мнения: 8 999
Форумът за мен е "тайният живот на Байбиби". Още едно място, на което съществувам такава, каквато съм, но все пак под маската на анонимността. Предпочитам да ме харесват, да съм симпатична, да съм желан събеседник и да се търси моето мнение, но това не е самоцел. Казвам това, което мисля. Надявам се, че не зясагам никого с мнението си. Надявам се и да съм полезна.
"Клюкарникът" е място за разтуха. Дори и да не пиша в някоя тема, то поне чета. Ей така, за разтуха, за да се посмея. В сериозните теми гледам да се изказвам по същество.
Много особено място за общуване е форумът. Хем всичко е по-различно от действителността, хем е истинско. Все пак зад никовете стоят реални хора, с реални проблеми, с чувство за хумор, с хапливи езици, всякакви образи, които е приятно да познаваш. Макар и само виртуално.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!
...Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
                          Всъщност част от хората отговарят дали гледат на себе си и другите във форума сериозно, не на самият форум. Тъй ми се чини.

Мисля, че все още мога да чета или бъркам  newsm78
Заглавието е " Вземате ли форума насериозно ",
а не "Вземам ли се насериозно във форума".
Аз правя разлика между двете и смятам, че съм
отговорила по темата. Ако нещо съм се объркала,
то нека авторката ме поправи и ще отговоря по същество.
На така зададен въпрос, това е отговорът ми  Naughty

# 35
  • Мнения: 984
Определени хора вземам насериозно, други - да вървят да пасат. Mr. Green
Странно ми е когато форумнци заедно с децата си се срещат непринудено, а после си акат на физиономиите в най-тъпите теми. Кофти, сюрреално, безсмислено.

# 36
  • Мнения: 5 370
Погледнах си в профила и видях, че от 4,75 средно постинга на ден съм "паднала" до 3, 21 май. Като се има предвид, че не пиша в трупащи точки форуми, е напредък за мене.
Иначе от форумите съм черпила и черпя много полезно инфо. Както и аз давам такова на другите, когато мога.

# 37
  • London, baby
  • Мнения: 800
Вземам го, а не би трябвало.

# 38
  • Мнения: 2 759
...Мисля, че все още мога да чета...
                         Ха-ха-ха, добре че по-горе писа, че го взимаш сериозно. Не теб, а другите имах предвид. Но ти определено ме развесели. Чак толкова сериозно няма нужда  hahaha.

# 39
  • Мнения: 17 407
А дали на "нааканите" не им се привиждат лайна?

# 40
  • Мнения: 2 829
Мишон и на мен би ми било странно  това.


определена част от форума взимам насериозно-доста неща научих  от дадени теми
доста приятелства завъдих

форумските интриги ,клики и тн. Не ги приемам насериозно --интересни са ми
но ,само от клюкарска гледна точка Mr. Green

и аз като Пасинет  не пиша нещо само за да се харесам на някого.,,
по -скоро  се старая да не се изказвам прекалено остро и обидно
старая се и да не налагам по категоричен начин мнението си на аудиторията.,,


 

# 41
  • Мнения: 4 292
Да, може да се каже, че има подфоруми, които вземам много насериозно. Форумът ми е бил изключително полезен за някои неща, определено научих много. За кърменето, захранването и възпитанието на децата, например.
Не ме вълнува кой какво мисли за мен, но винаги обмислям коментарите си и никога не пиша, колкото да си начеша клавиатурата.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
Ми, както и в действителната реалност - понякога ме възприемат много сериозно, друг път - не. Лошо е, когато това не съвпада със същността ми в конкретната ситуация...

Аз форума сериозно го възприемам, защото имах сериозни ползи в бебегледането от 0 до момента; придобих приятели, които ценя. Няма как да е иначе...

# 43
  • Мнения: 2 407
Да взимам го, харесва ми....

# 44
  • Мнения: 3 993
Да, взимам го насериозно. Много сериозни неща за отглеждането и възпитанието на децата научих и се надявам още много да уча. Сега, когато съм в отпуск и не ходя на работа, форума замества голяма част от социалните ми контакти и ми е много приятно, че запълва тази празнина. Освен това се сприятелих истински с няколко майки, тези приятелства са ми много ценни и се радвам, че ги имам. Вече не всичко е виртуално за мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт