Вземате ли форума насериозно?

  • 4 847
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 474
И да и не. Laughing Има теми, в които откровено се забавлявам и
такива, които приемам съвсем сериозно. Отделно вече познавам лично
доста от хората, с които контактувам тук, което прави нещата различни.

# 76
  • Мнения: 743
И аз не мога да дам еднозначен отговор. Тук има доста сериозни теми, както и такива, в които се забавлявам. Обичам да влизам тук, защото намирам отговор на много мои въпроси. Хората тук, в повечето случаи, са отзивчиви, любезни, приятелски настроени. Когато късно вечер, след като всички са заспали, влизам и се чуствам така, сякаш съм с приятелки и си бъбрим просто по женски въпроси. Това ме отпуска и развлича. С една дума, тук се чуствам добре. Hug

# 77
  • Мнения: 9 865
Не взимам насериозно форумните драми, сплетни и разправии,
но откровено се забавлявам с тях, ако ми попаднат.

# 78
  • Мнения: 3 091
изключително насериозно взимам аз форумът и форумците!
и няма да съм голословна и празнопостингова:
ако някой ми пусне емотикон  #Cussing out , поне две нощи не мигвам!
ако не ми отговорят мигновено с 4-5 постинга, в края с  Hug Hug Hug, даже още едно  Hug, плача без да спра поне половин час. после ми остават синини под очите, грозна работа...
когато ме "изтриват от спомените си" - не ми се говори какво ми става! главоболие, световъртеж, ужасна ненавист ме обзема по повод на изтрилия ме! тежко му и горко.  newsm78
И не на последно място, ако в пощата си нямам поне 3 мили лични с цветя, прегръдки и комплименти, денят ми е черен, колегите страдат, а сега и шофьорите.

Ето, споделих. Не ми олекна. не ми стана несериозно, нито въздушно. това е, аз съм форум адиктед   Mr. Green

# 79
  • Мнения: 421
твърдо "ние".защто да го вземам чак пък насериозно? за мен е забавление ,понаучавам разни нещица и така.
разбира се има и серозни и тъжни теми,които ме натъжават

# 80
  • Мнения: 7 837

Кво да пускам, то е очевадно, кои ползват и кои си живеят у него. 

Минала си 100-те дни, минзухар. А на времето се стряскаше, помниш ли  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 502
    Ами това е сериозен форум,защо да нямам сериозно отношение към него. Форума не е само Клюкарника,има много полезни теми и в другите подфоруми на БГ Мамма. Много пъти са ми помагали с бързи отговори съвсем непознати жени и то с много точна и полезна за мен информация.   

# 82
  • Мнения: 4 585
Взимам го насериозно, като хапче за бягство от действителността.
Когато съм имал нужда, винаги съм получавал най-малко един емотикон  Hug,
напълно достатъчен.

# 83
  • Мнения: 1
НЕ се взимам на сериозно тук,но форумами харесва,допадат ми позитивните хора с конструктивни предложения икреативно мислене,а тези които имат проблеми със себе си  и се чудят с кого да се заяждат не ме интересуват

# 84
  • Мнения: 3 405
Ламелинда, обичам те  Hug

# 85
# 86
# 87
  • Мнения: 3 521
Насериозно взимам благотворителните акции и подобни.

И аз. Останалото е просто забавление. Peace

# 88
  • Мнения: X
Не знам, знам само че един мармот завива шоколада в станиол...

# 89
  • Мнения: 2 386
Вече не.  Grinning

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 10:36 от Ева на сцена

Общи условия

Активация на акаунт