Отговори
# 420
  • Мнения: 94
И така дами!ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ ВИ ДА КАЧИТЕ ПО НЯКОЯ НОВА СНИМКА В АЛБУМА(ВКЛЮЧИТЕЛНО И СЕБЕ СИ:))))))))))))))).КАЧИХ ВЕЧЕ ЕДНА НОВА СНИМКА НА ИГЛИКА(Kurnianos) и се надявам тя да ви мотивира достатъчно:)))))))))))))))..
Аз отивам да се приготвям ,че ще имам гости...След ,като изкарах седмицата на плодове вчера се изкуших (на 6-тия ден) и пак се наядох както му прилича....Срам ме е ,ама и тези кивита и краставици  омръзват.....

# 421
  • Мнения: 10
Здравейте , момичета ...
От утре съм с вас и реших в последният ден от почивката да ви драсна ...
Не мога да кажа , че сияя от щастие ... Напротив , днес ми е едно такова грозно ... без настроение съм ...иии не знам на какво се дължи . Мога да кажа , че резултатът от почивката е 2кг ... горе , естествено =) Ами ... да , не е малко обаче цяла седмица наистина не мога да кажа , че съм се лишила от нещо ... най-вече пък вчера , когато бях на два РД иииии какво ли не хапнах ... Следващата ми почивка няма да е толкова голяма ... в това съм сигурна ... Само до там да я докарам ... От утре като почна ще продължа до 18-ти ... Вече до толкова съм свикнала с режима , че дори не мога и да ви опиша колко гузна се чувствах през последните седем дни ... а снощи дори сънувах , че страшно много се ядосвам за това , че съм толкова добро прасе и си угаждам ... Но в крайна сметка за никъде не бързам ... Ще стана толкова , колкото искам ... хванала съм се на хорото и определено ще си го играя ... Между другото - много хора ми казват , че съм отслабнала ... Щом и на мъжете започна да им прави впечатление , значи нещата са добре ... След две седмици ще си подновя гардеробчето ... и се надявам да има какво да покажа ... Приятелят ми не може да повярва що за воля съм проявила ... Когато започнах диетата не мислеше , че ще издържа ... та сега ме хвали , а това разбира се ме прави щастлива . Дължа го на вас =) тоя хъс дето си го кътам ... за да имам за по-дълго време =) Дано този етап имам по-добър резултат =( че през втория беше голямо задържане,голямо чудо ...
Сега ще ви оставям . Не си мислете , че не ви чета обаче =) От утре пак да сте редовни , ей !
Лека вечер ви пожелавам и минусчета на сутринта =) !   

# 422
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, аз имам големи грехове в последната седмица и май ще оставя кухните ви без здрав тиган, но от утре започвам наново и знам, че този път ще успея.


Ето и новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384107.new#new

# 423
  • Мнения: 2 214
Зима, ако погледнеш по-нагоре ще видиш, че 2 поста по-нагоре съм ти отговорила!

Това са разрешените храни при Аткинс, а само подчертаните са разрешени при нас, така че аз виждам доста разлики:
месо, филета, шунки
яйчни белтъци, като на всеки 7-10 белтъка, желателно е да се добави по 2-3 жълтъка (ние си хапваме цели яйца)
пълномаслени сирена, извара
бели риби, рибни филета
раци, скариди, калмари, миди

протеинови напитки
обезлактени млечни продукти
масло, студено пресовани растителни масла, маслини, сметана, хайвер, майонези, топени сирена
ядки* – в малки количества (до 50 гр. дневно)семена Задължителна е консумацията на големи количества зеленчуци.
Ние не ядем
млечни продукти - мляко, сирена, кашкавал...
майонеза
ядки...
Благодаря ти!
Почти разбрах какво разрешено при Вас и какво при Аткинс,всяка диета има философия или стержен, не успях да намеря  във безвъглехидратната диета по различна философия от философията на Аткинс затова попитах, реших може би имате някакво скрито оръжие.

Общи условия

Активация на акаунт