Чочо Попйорданов в " Търси се" ... изглежда пийнал ?

  • 11 788
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 265
Не съм гледала предаването , но определено не е бил пиян .Бях с Чочо и Данито в Египет миналата година за Великден. Бил е болен , много зле и се е отървал , не знам от какво , беше ми неудобно да ги питам , но наистина фъфли и понякога  е трудно да му се разбере какво говори . Не е от пиенето със сигурност . Но са невероятни и страхотни с Дани , баси веселбата през цялото време . Невероятни са , много земни и чаровни .

# 46
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Стига де, бъдете снизходителни. След като бухалът Йоана Буковска, както я нарече Иван Ласкин, му разката фамилията,  Чочо прави всичко възможно.

Тази к..ва го съсипа, съсипа и семейството му. С Хилда Казасян никога нямаше да стигне до това положение.
Туй Дани, голяма симпатяга, дано са щастливи.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 03:42 от Mishel_

# 47
  • Мнения: 366
Стига де, бъдете снизходителни. След като бухалът Йоана Буковска, както я нарече Иван Ласкин, му разката фамилията,  Чочо прави всичко възможно.

Тази к..ва го съсипа, съсипа и семейството му. С Хилда Казасян никога нямаше да стигне до това положение.
Туй Дани, голяма симпатяга, дано са щастливи.
Е, айде сега кажете, какво толкова му е направила тази к...ва. Явно всички сте наясно. Аз много я харесвам, както и Чочо разбира се.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 735
И на мен ми изглеждаше подпийнал,за  съжаление.Не искам да си мисля колко усилия и коства на жената,която е сега с него.Пожелавам им бебе и само хубави емоции. Praynig

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Стига де, бъдете снизходителни. След като бухалът Йоана Буковска, както я нарече Иван Ласкин, му разката фамилията,  Чочо прави всичко възможно.

Тази к..ва го съсипа, съсипа и семейството му. С Хилда Казасян никога нямаше да стигне до това положение.
Туй Дани, голяма симпатяга, дано са щастливи.

Пожелавам му наистина да се отърве от алкохолизма и да е много щастлив с приятелката си.
Но относно Йоана Буковска - аз разбира се не ги познавам и съдя само по писания във вестници, но още когато той се раздели с Хилда заради въпросната Йоана останах с неприятно впечаление от него и някак явно има справедливост в този свят. Той не се поколеба да покаже всякаква липса на уважение към съпругата си и да се демонстрира с новата любовница. Помня едно негово интерво в 24 часа, където по повод разни писания във вестници казваше нещо от сорта "Аз не съм между две жени, аз съм зад едната и то се знае коя". На Хилда едва ли и е било лесно и приятно да гледа подобни демонстрации преди още да се разведат.

Та каквото повикало - такова отвърнало.

# 50
  • Мнения: 17 546
Прилича ми досущ на Мики Рурк  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 6 417
Какво му е направила Йоана ли? На някои жени им е хоби да се навират в леглата на женени мъже и да ги развеждат. Йоана май е рецидивист в това отношение. Tired 

# 52
  • Мнения: 17 546
На някои жени им е хоби да се навират в леглата на женени мъже и да ги развеждат. Йоана май е рецидивист в това отношение. Tired 
Не я харесвам. Прилича ми на призрак.
Да, обичайно и било това поведение, казват и на други места...

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Какво му е направила Йоана ли? На някои жени им е хоби да се навират в леглата на женени мъже и да ги развеждат. Йоана май е рецидивист в това отношение. Tired 

А женените мъже едва ли са едни невиннички жертви. Съжалявам, но за мен вината в подобни случаи е двупосочна.
Между другото бях чела нейно интервю, в което обясняваше, как чашата при нея преляла, когато Чочо и изпил спестяванията.

Да кажа, че тя в никакъв случай не ми е симпатична Naughty

Просто не смятам, че и той е бил света вода ненапита и специално за мен мъже, които по никакъв начин не успяват да прояват уважение към човека до себе си са едни лекета. Чест и прави на Хилда, че е простила и предложила приятелството си.

# 54
  • Мнения: 6 417
Да де, ама що за стока тряБва да си за да се въртиш около женени мъже само, защото са режисьори, например, да не ти пука, че ще разрушиш връзка, градена с години?

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Да де, ама що за стока тряБва да си за да се въртиш около женени мъже само, защото са режисьори, например, да не ти пука, че ще разрушиш връзка, градена с години?

Абсолютно съм съгласна, просто коментирах, че той също има вина.

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Съгласна съм с вас, но когато човек се влюби е малко по-различно. Не оправдавам Чочо, но той е безкрайно емоционален, искрен и отворен човек, а е и зодия Близнаци, което само по себе си говори доста неща.  Wink Мисля, че беше напълно завладян от Буковска, та оттам идат и всички трудности за превъзмогването на горната. Пък за нея...мисля, че всички сме единодушни в мнение си.  Wink

# 57
  • Мнения: 6 417
Оффф, успокоих се.  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 4 555
Аз все пак не разбрах какво лошо е направила Йоана. Наистина.
Играха заедно във филм, забелязал я е, влюбил се е. Или трябваше понеже е женен, тя да ходи с фередже, а сцените, в които са заедно, да ги снимат поотделно и после да правят монтаж?
Той се е влюбил в нея, тя се е влюбила в него (или ви е трудно да повярвате, че някоя жена може да се влюби в него?), такива неща се случват хиляди пъти всеки ден.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Той се е влюбил в нея, тя се е влюбила в него (или ви е трудно да повярвате, че някоя жена може да се влюби в него?), такива неща се случват хиляди пъти всеки ден.

В случая е така, а и по принцип, когато един човек е женен би следвало той да покаже уважение към брака си. В крайна сметка тя е била необвързана и има свободата да се влюбва/ч..а с когото си иска, макар че и тук има някакви граници все пак.
Но гледам, че тук неговото некоректно отношение към Хилда не се коментира.
Макар че не ви ли се струва, че ситуацията е идентична - той си намира любовница и се разделя с Хилда, за да бъде с Йоана, после пък тя си намира друг и се разделя с него. С какво тя е по-виновна от него?

Общи условия

Активация на акаунт