Спирала за очи - 2

  • 47 384
  • 417
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 627
Аз си извивам миглите от както се помня и нямам нито пречупени нито унищожени мигли.
Всеки си преценява какво му седи добре и как да го постигне Simple Smile За това в никакъв случай не казвам да се практикува този метод ако не го смятате за подходящ за вас. Всеки има различни мигли, било то на дължина, дебелина, гъстота и тн Simple Smile

# 391
  • Мнения: 1 165
Така е.Всеки сам си решава за себе си.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Аз също смятам че не трябва да се правят такива неща, скоро имаше тема за едно момиче останало без мигли. Не си слагайте нагорещени  и въобще никакви извивачки, а си купете подходящи спирали за вашите мигли или дори изкуствени снопчета и ще се неотразими.
И аз съм си мислила за изкуствени или поне снопчета, много ще ме улеснят Flutter, но ме притеснява лепилото. Едва ли е толкова безвредно (каквото и да пише на него) и в някаква степен има контакт с окото Confused

# 393
  • Мнения: 162
Аз от години съм спряла да ползвам каквито и да било извивачки, а карам на хубави спирали.И ми отнема просто много малко повече време за постигане на желания ефект, без това допълнително пречупване на миглите

Понеже и аз не ползвам извивачка никаква ( просто,защото ме е страх да не си оскубя миглите  Crazy ), искам да те попитам каква спирала/и ползваш?   bouquet

# 394
  • Мнения: 1 165
Досега ползвах тази http://oth.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/diorshow-blac … --/69328/?#DETAIL , но вече ми омръзна и смятам пак да си взема тази http://oth.strawberrynet.com/makeup/yves-saint-laurent/mascara-v … ls/78735/?#DETAIL И нея съм я ползвала преди Диорската.Много е хубава.Недостатъкът й е, че бързо се сгъстява, но тук четох, че с тоник за лице можело да се разреди и сега ще пробвам като се сгъсти.На Диор първите 2-3 пъти е по-голяма играчка, но след това буквално с 2 нанасяния стават невероятни мигли

# 395
  • Мнения: 13 627
Аз също смятам че не трябва да се правят такива неща, скоро имаше тема за едно момиче останало без мигли. Не си слагайте нагорещени  и въобще никакви извивачки, а си купете подходящи спирали за вашите мигли или дори изкуствени снопчета и ще се неотразими.
И аз съм си мислила за изкуствени или поне снопчета, много ще ме улеснят Flutter, но ме притеснява лепилото. Едва ли е толкова безвредно (каквото и да пише на него) и в някаква степен има контакт с окото Confused
Незнам за другите лепила, но аз ползвам само DUO. Пише на него Surgical Adhesive и е напълно безвредно. А и няма директен контакт с окото, защото миглите се залепват милиметър над истинските.

# 396
  • София
  • Мнения: 275
Досега ползвах тази http://oth.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/diorshow-blac … --/69328/?#DETAIL , но вече ми омръзна и смятам пак да си взема тази http://oth.strawberrynet.com/makeup/yves-saint-laurent/mascara-v … ls/78735/?#DETAIL И нея съм я ползвала преди Диорската.Много е хубава.Недостатъкът й е, че бързо се сгъстява, но тук четох, че с тоник за лице можело да се разреди и сега ще пробвам като се сгъсти.На Диор първите 2-3 пъти е по-голяма играчка, но след това буквално с 2 нанасяния стават невероятни мигли
Днес пробвах тази на Диор, много е добра. С голяма, супер удобна четка, добре разнася туша, не ми дразнеше очите, удължава и извива миглите , постигнах и завиден обем. Определено това ще е следващата ми спирала.  Peace
P.S. Пробвах с тоника да разредя спиралата ми на Ив Сен Лоран, и за моя изненада се получи. "Вдъхнах" й живот поне за още около още месец.   bouquet

# 397
  • Мнения: 2 768
Диорските спирали наистина е много добри! И класическата Диоршоу и новата Айконик.
Ползвам класическата миглоизвивачката на shu uemura.
Преди няколко дена се случи така, че поради липса на време успях да извия мглите само на едното око, другото направо намацах със спиралата. Ми никаква разлика нямаше! И на двете очи миглите бяха еднакво извити.
Тъй че и аз съм на мнението, че с хубава спирала миглоизвивачката е излишна!  Peace

# 398
  • Мнения: 483

Тъй че и аз съм на мнението, че с хубава спирала миглоизвивачката е излишна!  Peace

Аз уж ползвам хубава спирала - Lancome Virtuose, но без миглоизвивачка не се получава  Rolling Eyes
Миглите ми са гъсти и средно дълги, но  със светли краища. Така, че от личен опит - комбинацията хубави мигли-добра спирала не винаги гарантира перфектен резултат. При мен не се получава, ако не ги извия предварително.
Но със сигурност ще пробвам и Diorshow, след всички добри отзиви  Simple Smile

# 399
  • велико търново
  • Мнения: 588
момичета помогнете ми.Купих си нова спирала ,но от нея ме сърбят очите .добре спрях да я ползвам взех си нова по хубава и 2 по скъпа ,но и от нея ме сърбят очите постояно се бутам и е неприятно дразнещо .да поясня постояно нося очила.когато нямам спирала не ме сърбят очите.спиралите са от avon.какво да правя? моля за съвет на лични ,ако е възможно.

# 400
  • Мнения: 522
момичета помогнете ми.Купих си нова спирала ,но от нея ме сърбят очите .добре спрях да я ползвам взех си нова по хубава и 2 по скъпа ,но и от нея ме сърбят очите постояно се бутам и е неприятно дразнещо .да поясня постояно нося очила.когато нямам спирала не ме сърбят очите.спиралите са от avon.какво да правя? моля за съвет на лични ,ако е възможно.

Приключваш с Ейвън и си взимаш друга спирала. Аз преди години ползвах крем за лице и очите ми сълзяха от него.

# 401
  • Мнения: 235
 Купи си Лореал няма да имаш проблеми.

# 402
  • София
  • Мнения: 5 289
ИЛи просто противоалергична..
Невидях дали сте споменали при извиването с топла извивачка по добре да не се прилага върху спиралата, а преди нея.
Между другото и аз от както се помня си извивам миглите, при това с едно малко специално и тъпо вече ножче.То ми е незаменимо, без него съм умряла. JoyИзвивачките мног оми скубят миглите по принцип,особено ако съм със спирала.С тях извивам само когато си ходя без грим.

# 403
  • Мнения: 2 259
http://oth.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/diorshow-blac … --/69328/?#DETAIL
Много трудно се чисти тази от моите очи.
http://oth.strawberrynet.com/makeup/yves-saint-laurent/mascara-v … ls/78735/?#DETAIL
Тази ми е фаворит ,особено 5 номер.Уникална.

От вчера обаче съм с новата на Лореал.
Еееее ,не ставам като Ева Лонгория,но се доближавам Wink

# 404
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
ИЛи просто противоалергична..
Невидях дали сте споменали при извиването с топла извивачка по добре да не се прилага върху спиралата, а преди нея.
Между другото и аз от както се помня си извивам миглите, при това с едно малко специално и тъпо вече ножче.То ми е незаменимо, без него съм умряла. JoyИзвивачките мног оми скубят миглите по принцип,особено ако съм със спирала.С тях извивам само когато си ходя без грим.

Ако не те затруднява би ли показала това ножче Praynig неЩо немога да си го представя Blush , а ми стана много интересно newsm78 ,че и на мен с извивачка ми се скубят миглите.

Общи условия

Активация на акаунт