Спирала за очи - 2

  • 47 406
  • 417
  •   1
Отговори
# 375
извинявяи  ако звучи глупаво ама какво значи топлино извити да бъдат

# 376
  • Мнения: 13 627
Има едни извивачки, които са като маши. Демек извиват миглите чрез топлина. Но аз си нагрявам обикновената извивачка със сешоар за 10 секунди и се получава същото. И държи цял ден

# 377
  • Мнения: 37
опа и аз да се запиша ако може!аз ползвам на bourjois volume glamour и сьм доволна не напластява миглите  Peaceползвам сьщонаmaybeline volum express,и на лореал ама и забравих името една такава дьлга от едната страна бяло а от другата 4ерно сьщо ми прави  миглите добре

# 378
  • София
  • Мнения: 10 344
Има едни извивачки, които са като маши. Демек извиват миглите чрез топлина. Но аз си нагрявам обикновената извивачка със сешоар за 10 секунди и се получава същото. И държи цял ден

Не ти ли стоят миглите като пречупени като ги погледнеш от страни?

# 379
  • Мнения: 13 627
Като още не е сложена спиралата изглежда за няколко секунди така, но после седят много добре. Тоя метод е просто уникален Simple Smile

# 380
  • Мнения: 483
Като още не е сложена спиралата изглежда за няколко секунди така, но после седят много добре. Тоя метод е просто уникален Simple Smile
Винаги съм се чудила как за по-дълго време да запазя миглите си извити. Jaquie, мерси, че сподели за този метод, още днес ще пробвам  Hug

# 381
  • Мнения: 1
Вчера си взех Maybelline the colossal volum`express доволна съм thumbsup newsm74 . Миглите са ми подредени, без да са слепнали или на клечки.

# 382
  • Мнения: 99
колко нагряна трябва да е извивачката, сигурно лекичко newsm78?

# 383
  • Мнения: 13 627
Аз я награвам за 10 секунди, но то зависи и колко ви е силен сешоара. И после много внимателно се захващат миглите. Ако усетите, че е станало горещо се чака примерно 2-3 секунди да се охлади малко

# 384
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това са очи бе хора  ooooh!
Ако ще мигли прави като метла да имах, на подобна инквизиция с нагорещената извивачка не бих се подложила.

# 385
  • Мнения: 13 627
E тя не е гореща де...нали иначе ще се ощави човек Simple Smile Тя е просто топла

# 386
  • Мнения: 99
и мен ми звучи опасно затова питах
сигурно с леко нагрята  няма да има проблем newsm78

# 387
  • Мнения: 31 382
Аз също смятам че не трябва да се правят такива неща, скоро имаше тема за едно момиче останало без мигли. Не си слагайте нагорещени  и въобще никакви извивачки, а си купете подходящи спирали за вашите мигли или дори изкуствени снопчета и ще се неотразими.

# 388
  • Мнения: 1 165
Аз от години съм спряла да ползвам каквито и да било извивачки, а карам на хубави спирали.И ми отнема просто много малко повече време за постигане на желания ефект, без това допълнително пречупване на миглите

# 389
  • Мнения: 31 382
Аз от години съм спряла да ползвам каквито и да било извивачки, а карам на хубави спирали.И ми отнема просто много малко повече време за постигане на желания ефект, без това допълнително пречупване на миглите
Това е простата истина.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт