Оформяне на вежди - Варна

  • 43 214
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
До нас на колхозния отвориха страхотен салон.Козметичката прави много хубави вежди и цените и  са нормални.

# 46
  • Мнения: 861
Да повдигна темата. Търся козметик за оформяне. Видях, че често се споменава Светла. Бих била благодарна за актуални нейни координати или за други предложения за козметик.

# 47
  • Мнения: 6
Някъде около колхозния да знаете някоя козметичка за оформяне на вежди.
Ще съм много благодарна   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 472
Някъде около колхозния да знаете някоя козметичка за оформяне на вежди.
Ще съм много благодарна   bouquet
В една пресечка над пощата /централна/ до сладкарница Маргарита -Ню Имидж е салона. Катя се казва козметичката. Много съм доволна.

# 49
  • Мнения: 15
Здравейте,

може ли някой да ми предложи козметичка, която да оформя добре вежди около спортна зала или в Чайка. Също така доста често се споменаваше Светла, актуални координати имате ли?

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте, бихте ли ми препоръчали козметичка, която да оформя добре вежди в град Свищов. Ако успеете да ми помогнете ще ви бъда много благодарна. Приятна вечер от мен.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 20
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Simple Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed 

# 52
  • Мнения: 0
Цитат
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed

Това в град Свищов ли е?

# 53
  • Мнения: 0
Също така бих искала да попитам и за козметичка, която да оформя добре вежди в град Плевен. Ако успеете да ми помогнете ще ви бъда много благодарна. Приятна вечер от мен.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Oх, luna извинявай, ама не виждаш ли, че темата е за Варна.Колко варненки мислиш, че си оправят веждите в Свищов или в Плевен.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 20
Цитат
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed

Това в град Свищов ли е?

Ами не във Варна, съжалявам Wink

# 56
  • Мнения: 7
Хайде сега и аз да питам за някоя коСметичка Laughing от която сте доволни, а ако има и снимки на веждички след процедурата ще е много доволно...Аз съм с доста редички вежди Tired и тъмна коса  Confusedа искам друга форма и ми се струва че гоня вятъра ...Ако има някоя вълшебница с пинсета Winkмоля не я крийте ...Благодаря предварително!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 20
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Simple Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed 

Извинете момичета ама май съм объркала номера и сте звънкали на фризьорката ми, актуалният номер е 0899557918  Embarassed

# 58
  • Мнения: 15
fabula би ли споделила малко за работата на тази Силвия, т.е ти ли казваш как да ти ги оформи или тя преценява според лицето ти, изтънява ли много или ги оставя по плътни, изобщо всичко каквото споделиш ще е от полза, ако пък сложиш и твоя снимка на веждите ще съм много благодарна.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 20
fabula би ли споделила малко за работата на тази Силвия, т.е ти ли казваш как да ти ги оформи или тя преценява според лицето ти, изтънява ли много или ги оставя по плътни, изобщо всичко каквото споделиш ще е от полза, ако пък сложиш и твоя снимка на веждите ще съм много благодарна.


Ами аз ходя при нея най-вече за подстигването, моите вежди растат надолу и мн добре ми оформя чупката отдолу и с малка поддръжка от моя стана ходя на 3-4 седмици.Аз имах ясна визия как исках да ми ги оформи и в началото и обясних и сега само лягам и тя си върши работата Simple Smile. В началото може би малко повече ги изтъняваше, но като и казах, че ги искам по-плътни се коригира. А и ходила съм при др козметички и винаги ми ставаха малки ранички след това, а при нея нямам такъв проблем.Надявам се съм била полезна, ако се сетя нещо др ще пиша и като намеря снимка ще кача  Simple Smile

Ето малко снимков материал
преди
след

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 12:59 от fabula

Общи условия

Активация на акаунт