Оформяне на вежди - Варна

  • 43 217
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте,
Аз се опитвам да намеря кординати на Меги от Конфито за оформяне на вежди. Някой може ли да ми напише телефон или адрес да я намеря?
Благодаря!

# 76
  • Мнения: 55
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace

# 77
  • Мнения: 299
Здравейте, може ли координати за козметичките  в района на колхозния на лични bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 556
Ходила съм при Петя в Ескейп бях много доволна, но не знам дали още работи там.

# 79
  • Мнения: 22
Здравейте, може ли координати за козметичките  в района на колхозния на лични bouquet

Студио 33 Ваня Simple Smile тел:  052 600 971

# 80
  • Мнения: 31
Здравейте! Да посъживим малко темата? Някоя мацка от която сте останали доволни от обслужването?  Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 54
Веднага споделям любовта си към Деси от Студио 35!
Намира се срещу строителния техникум в Младост. Никога не ме е питала как искам да ми оформи веждите, просто лягам и ме започва.
Оставям координати, ако някой реши да пробва. Гарантирам, че няма да сгреши!!!
0886932947 - Деси Simple Smile  bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace

И аз ги оформям в квартала, но моите не подлежат много на промени.

# 83
  • Мнения: 31
А да знаете къде се предлага услуга за оформяне на вежди в кв.Христо Ботев?

# 84
  • Мнения: 55
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace
Здравейте, козметичката е в Аксаково, мн се извинявам, че съм написала грешно име Sad Sad

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 919
След като козметичната ми се премести, взех инфо оттук и ходих при Ваня от Студио 33. Много съм доволна. Почиства с пинсета, бързо и оформя добре. Препоръчвам! Намира се на ул. Велико Христов 33.

# 86
  • Мнения: 456
Нови предложения за козметички,които се справят добре с оформянето на вежди!!!Благодаря!

# 87
  • Мнения: 456
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 748
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

Общи условия

Активация на акаунт