Оформяне на вежди - Варна

  • 43 212
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 579
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

Явно си от редовните за това си на тази цена Wink

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 748
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

Явно си от редовните за това си на тази цена Wink

Явно всички за една и съща жена говорим.
И аз бях предупредена за редовни, че ще е 12, а за такива като мен веднъж на 3 месеца ще е 15  Joy Joy

# 93
  • Варна
  • Мнения: 289
Чакайте, аз не зная за кого говорите Simple Smile
Аз казвам колко аз съм платила. Аз ходих при едно момиче, което се казва Ирина Калашникова. Видях нейни постове в ФБ страница й и ми хареса как се справя с боядисване и оформяне на вежди и просто запазих час по телефона и отидох. Работи в района ма училище Цас Симеон. Взе ми 12лв за боядисване и оформяне, което ми се стори разумно като цена. И останах доволна.
Намерете я във ФБ ако искате да погледнете. Не съм й редовна клиентка Simple Smile

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Чакайте, аз не зная за кого говорите Simple Smile
Аз казвам колко аз съм платила. Аз ходих при едно момиче, което се казва Ирина Калашникова. Видях нейни постове в ФБ страница й и ми хареса как се справя с боядисване и оформяне на вежди и просто запазих час по телефона и отидох. Работи в района ма училище Цас Симеон. Взе ми 12лв за боядисване и оформяне, което ми се стори разумно като цена. И останах доволна.
Намерете я във ФБ ако искате да погледнете. Не съм й редовна клиентка Simple Smile

Извинявам се грешката е моя,но останалите ме разбраха Mr. GreenПо някаква случайност Ирка ми е съседка,но никога не съм се сещала да  пробвала услугите и,защото не изневерявам на навика. Обаче поста ти ме провокира и ще го направя. Peace

# 95
  • Мнения: 456
izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy


Координати на Диляна,ако може! Praynig

# 96
  • Мнения: 456
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

И боя и оформяне,няма такава цена 12лв... newsm78Нормално оформяне на вежди,и подстригване е м/у 5и 8лв. Peace

# 97
  • Мнения: 456
А,да ви попитам кола маска на интимни части,къде ходите--на разумна цена,разбира се Peace

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 415
izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy


Координати на Диляна,ако може! Praynig

0887344314 е телефона...пиши отзиви след това, моля bouquet

# 99
  • Мнения: 299
В кой район е тази Диляна?

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Meikana, пазарчето на Чайка.

# 101
  • Varna
  • Мнения: 417
Meikana, пазарчето на Чайка.
Може ли малко по-подробно-къде на пазарчето?
Там има няколко салона

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много съм зле с обясненията и затова давам страницата и  Crazy

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Много съм зле с обясненията и затова давам страницата и  Crazy
Оо това и мен ме заинтригува. А някоо може ли да каже приблизително цена за микроблейдинг  bouquet

# 104
  • Варна
  • Мнения: 7 147
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...

Общи условия

Активация на акаунт