Шоколадова чийз-торта.Още нещо божествено!

  • 34 409
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 191
Да се отчета и аз, защото направих тортата, като спазих точно рецептата: нямах проблеми с разрязването, всъщност - с нищо. Благодаря на Селма!   bouquet

# 61
  • Мнения: 7 418
  Браво,Милласан! Hug

# 62
  • Мнения: 1 505
Хи4 не оби4ам извара,затова и аз мисля да пробвам с филаделфия,надявам се да се полу4и.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз я спретнах тази вкусотия. Не сколасах да снимам  Close, даже и парченце не са оставили от кумова срама  Mr. Green
Даже мъжа ми омете сума ти нещо. А иначе, ако го питаш, той извара не яде.  Twisted Evil Глезотии. Като не знае, яде, та ушите му плющят.
Но и аз бих сложила следващият път орехи вместо стафиди.

# 64
  • Мнения: 3 830
Уф, невероятно изглежда и смятам тия дни да я приготвя. ще пробвам с маскарпоне, понеже го обожавам. Peace  bouquet

# 65
  • Мнения: 7 418
  И моите мъже вкъщи не обичат извара.Изобщо!
  Обаче точно тази торта(има и още един изварен сладкиш) им харесва безумно!Без да преувеличавам! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 126
Едва дочаках да ни пуснат нета и бързам да споделя че я направих още на 3ти март тази тортичка.И още минали неминали 2-3 часа от приготвянето и биде изядена.Някак си се случиха много посетителите в къщи и отиде.Всички бяха възхитени.
Не успях да я снимам ама и това ще стане.

За изварата - и аз не я обичам Sick,но тук стоеше перфектно при все че дори ме домързя да извадя миксера да я поразбия Peace

# 67
  • Мнения: 59
Непременно ще я направя и ще споделя резултата с вас  Peace

# 68
  • Мнения: 186
Благодаря за рецептата! Приготвих го и макар на съпруга и дъщерята не им допадна особено, то аз....мммммммм, изпитах невероятно удоволствие и блаженство (нищо, че съм на диета). Толкова вкусен, толкова сочен - става един от любимите ми десерти за размазване Simple Smile
Ето и как успях да го докарам на външен и ...  Grinning вътрешен вид:
 
Селма, ти сама ли зи измисляш рецептите?

# 69
  • Мнения: 7 418
  Дес,много се радвам за подсладения ви 3 март! Hug
 Ивейн,прекрасна тортичка си спретнала,украсата е на 6! Grinning


Селма, ти сама ли зи измисляш рецептите?
    Основно,да(както и тази торта специално)!  Simple Smile
    Тези,които съм заимствала отнякъде,винаги са съпрводени с коментар и линк към  източника(ако има такъв). Peace

# 70
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Със сирене Филаделфия се получи чудесен блат.Вкъщи никой не иска да яде кейка, защото бил адски сладък.Уж сложих по-малко захар от посоченото в рецетата, но явно е въпрос на вкус.

  Селма, благодаря за рецептата!

# 71
  • Мнения: 7 418
  Е!Поне сега знаем,че изварата в блата спокойно може да се замести с Филаделфия!
  Мерси,Биляна! Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 271
и аз я направих днес сутринта
сега отлежава, но ухае супер
понеже нямам по-малка тава моя стана малко тънък и не го рязах на две - сложих сметана отдолу и отгоре на един блат, но го нарязах на парчета предварително и поръсих с настърган шоколад
изглежда мммммммммммммммммммм

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ивейн, страхотно си я докарала тази изкусителна торта на Селма! Поздравления!   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 329
Селма,
благодаря за рецептата. И аз се възползвах от нея.  bouquet

Нямах достатъчно какао, затова сметаната изглежда по-бяла. Украсих с разтопен течен шоколад и филирани бадеми отстрани. Мъжа си облиза пръстите Peace


И ако има кусури, да знаете че нямаше ток и съм я украсявала на свещи  Crazy, голям майтам беше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт