Шоколадова чийз-торта.Още нещо божествено!

  • 34 404
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
 Да се похваля, че и аз приех предизвикателството и я направих...
Едва дочаках сутринта, за да я пробваме  Embarassed На мен много ми допадна, а мъжа ми беше възхитен  Grinning За да не се струпат стафидите на дъното ги овалях в брашно и определено се бяха разпределили добре.
Поздравления, Селма, страхотна рецепта. Сега събирам смелост за медовика и после ще разправям  Wink

# 286
  • Мнения: 7 418
  И от мен поздравления за успешното справявне!  Hug

# 287
  • Марс
  • Мнения: 439
Хааааааа, отдавна не бях правила нищо, но твоите сладкиши не могат да се пропуснат, аз да попитам уж четох, но градусите какви са, вентилатор да ползвам ли?

# 288
  • Мнения: 7 418
  Евчо,оринетирай се по твоята фурна най-добре.  Simple Smile
  Аз на моята Горение бих пуснала вентилатор.А температурата е умерена,като за кекс (160-170 градуса  ).

# 289
  • Мнения: 626
А дали ще стане вкусно без стафиди или с какво да ги заменя, вкъщи никой не ги обича  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 7 418
А дали ще стане вкусно без стафиди или с какво да ги заменя, вкъщи никой не ги обича  Rolling Eyes
   Съвсем скоро го коментирахме...
   Разбира се,ще стане.Няма да е съвсем същото,обаче.Но не е голям проблем,щом не ги обичате.  Simple Smile
   Не се сещам, с какво може да се заменят.  Thinking

# 291
  • IT
  • Мнения: 3 704
Купих продуктите, в петък ще я правя по случай третият месец на моето бебе. Медовикът го прави майка и беше уникално вкусен, надявам се тази като я правя аз да излезе нещо.

# 292
  • Мнения: 847
Здрасти, Селма, поздравления за страхотната рецепта, която си изобретила - звучи вдъхновяващо!

Искам да попитам двете лъжици грис могат ли да се заменят с брашно?

# 293
  • Мнения: 7 418
Искам да попитам двете лъжици грис могат ли да се заменят с брашно?
   Не съм заменяла....  Rolling Eyes
   Не ти се купува грис заради 2-те лъжици,сигурно?Пробвай с брашно,може и да се получи.  Simple Smile  Peace

allexa.7 ,стискам палци!  Hug

# 294
  • Мнения: 847
Благодаря!  Hug
Не ти се купува грис заради 2-те лъжици,сигурно?
Ами да, пък и имам някаква неприязън към грис, останала от детските години. Прочетох цялата тема и знам, че няма да се усеща, но моята неприязън е по-скоро психологическа - само като го видя и свят ми се завива  Sick, а не към вкуса му. Дори вече не знам вкусът му какъв е  Joy

Все още няма да я правя, а за някой повод, но вече отпечатах рецептата!  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 7 418
  Да.......,Apr,случва се!  Joy Joy Joy
  Друг вариант е да пробваш с царевичен грис.  Peace (Дано от него не ти прилошава!  Praynig )

# 296
  • IT
  • Мнения: 3 704
Направих я, половината вече я няма. Само снимахме детето с нея и я разрязахме Simple Smile Много е вкусна.  Oha!

# 297
  • Мнения: 7 418
allexa.7,много се радвам,че ти хареса рецептата!  Grinning
Честита 3 месечинка на малкия Чочо!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт