Music Idol 3 - втора тема

  • 52 403
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Аз не познавам човек, който харесва устните на Мария. Според всички са ужасни. Явно и тук във форума мнението е същото. Чудя се как е възможно тя да се харесва? А ако е някаква грешка, която не може да се оправи, както някой предположи, би могла с грим да си коригира донякъде фасона. Не, тя така набляга на тези джуки, че е очевидно, че ги харесва такива. Което е направо невероятно.

# 1 231
  • Мнения: 7 914
може би предпочита да е известна с устата си, отколкото да е една от много пеВачки Mr. Green

# 1 232
  • Мнения: 3 971
Аз да се опача... не мога да се регистрирам в официалния форум на Мюзил Айдъл! Някой успял ли е от вас тук? Или не сте опитвали? Аз ей така, не от лошо сърце, много искам да влезна вътре да споделя, че на тази Мария устата ми прилича на  newsm48 полов орган. При това доста едър. Осевн това мисля и аз да вляза в ролята на критик и да покритикувам Иван и Андрей, че раменете са им по-тесни от моите и със сигурност по-малки от обиколката на кръста им, което противоречи на общоприетата представа за силното мъжко рамо. Ама докато се регистрирам и изгря слънцето, та ще оставям тия работи. Май все пак по-интересно ми е да се порадвам на първа пролет.

# 1 233
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво друго да им се случи на Иван и Андрей от толкова ядене и пиене! Те вече пазят окръжност.

# 1 234
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Просто не посмяха да се правят на велики пред чужднците, това е.

Ето тове е и моето мнение.
Като си толкова ербап ми прави го навсякъде.
А те тук в БГ, като господ съдят,
но в Македония бяха по ниски от тревата.

Смешници. Начело с Фънки, дето снощи мънкаже и се държеше от мазно, по-мазно

# 1 235
  • Мнения: 3 971
Интересно ми е, самата тя като се гледа в огледалото дали се харесва?

Мария е с филъри, които се абсорбират от организма, затова на няколко месеца си слага отново. Затова и по клиповете или фотосесии е с различна големина на устните почти винаги, зависи кога последно си е слагала филър, дали преди месец, или четири да речем.Щом продължава да го прави, явно се харесва. Confused Иначе дано сега като се гледа толкова често отстрани да види че не е хубаво, и да не продължава.

Не ти ли прилича по-скоро да е силикон? Както се правеше навремето? Самата зърнеста структура напомня за силикон. Филърите, доколкото съм виждала, стоят някак по-гладки. Но може и да греша. Никой не и харесвал устните и ли? Категорично има много фенове тя. Ние туак може и да не сме, но има мноооого.

# 1 236
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
А на мен нещо друго ми направи впечатление - забелязахте ли на гост-журито в Македония как му се "чуваше" гласа?
В смисъл той винаги пръв си казваше мнението, казваше аз съм "за" и въобще му беше даден едва ли не глас при решаването.
А после в София на Катя от Ритон аз нито веднъж не и чух мнението, да не говорим, че според мен Дони и беше полуобърнал гръб /може и нарочно да е било/.
Просто не посмяха да се правят на велики пред чужднците, това е.
Те това си е типично българска черта, бе, к'во се чудите. И то българска черта от селски произход. С най-близките си се държим като с отрепки, обиждаме и псуваме вкъщи, а пред чуждите мед ни капе от устата. Tired /тук списващите правят изключение, разбира се Grinning, но широкоскроеното ни жури - ц Naughty/

Аз пък хич не го считам за в реда на нещата да дават "градивни съвети" за външния вид на участниците - пеещи или не. Дали дебелото момиче не знае, че е дебело или другото с дрехи втора употреба /щото такива може да си позволи/ си мисли, че е облечено по последен писък на модата? Не виждам смисъл да констатираш нещо, което е ясно, и човекът едва ли е супер доволен от това, което е. Ако е супер доволен /като някой фолк фурии, особено една Whistling/, тогава може. Grinning

# 1 237
  • Мнения: 959
Да  взема да поздравя и аз, журито... Tired Браво на тях, държаха се далеч по човечно и професионално с македонците.
Жалко, че не се държат така, и със сънародниците си.

А, иначе от македонците ми харесаха само, момичето със дългата коса и русите краища, и момчето със жълтата китара (последното)...

Направи ми впечатление, че много червени картончета раздадоха... Thinking

# 1 238
  • Мнения: 4 435
Интересно ми е, самата тя като се гледа в огледалото дали се харесва?

Мария е с филъри, които се абсорбират от организма, затова на няколко месеца си слага отново. Затова и по клиповете или фотосесии е с различна големина на устните почти винаги, зависи кога последно си е слагала филър, дали преди месец, или четири да речем.Щом продължава да го прави, явно се харесва. Confused Иначе дано сега като се гледа толкова често отстрани да види че не е хубаво, и да не продължава.

Не ти ли прилича по-скоро да е силикон? Както се правеше навремето? Самата зърнеста структура напомня за силикон. Филърите, доколкото съм виждала, стоят някак по-гладки. Но може и да греша. Никой не и харесвал устните и ли? Категорично има много фенове тя. Ние туак може и да не сме, но има мноооого.

То и сега се прави, ама това е друга тема.
Зърнестото за което говориш, или т.н. "топчета" може да се получи и от филъри.Аз имам колежка на която й стана такова усложнение и се подложи на три операции за да се оправи. Така че е възможно по принцип.Още повече едно е слагане веднъж, друго е слагане толкова пъти, а и всеки организъм прима по различен начин.
И все пак в нейният случай, първият път е било силиконово олио.Малко количесто, и от него й се получават топчетата. А е сложено точно малко количество, за да се избегне това нещо, ама там гаранция няма.Когато се получават, тя продължава да си ги уголемява, но вече с филъри.

# 1 239
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...Жалко, че не се държат така, и със сънародниците си /color]

Ама за това си има обяснение, според мен. Чудех се, какво ми липсва снощи и накрая стигнах до извода, че аджеба, май в Македония я няма тази порода -фрийкс, както ги нарича Фънки.

Абе как така нямаше от толкова народ нито Манчовци, нито Мунчовци, беззъби, луди, пияни, фолк-извънземни, псуващи, сърдити, хулигани и прочее, които до тук бяха задължителен реквизит в абсолютно всички български градове???

А да кажеш, че бяха бездарни македонците - НЕ. Че бяха зле облечени, или смешни, понеже нямаха лъскави блузки, просташки деколтета - пак НЕ.

Явно не сме, все пак, един и същ народ в две различни държави...

И други разлики имаме!

# 1 240
  • Мнения: 780
Dega. Това е тотална глупост. Направо сме си един и същ народ като изключим шиптърите в Скопие, Струга и тн...Просто в Македония не са се явили фрийкове, а навсякъде има такива.След като не имало чак такова разгласяване за кастинга нормално е да няма много участници , а и е съвсем възможно за да спечелят зрителска аудитория в Македония от телевизия A1 продуцентите от Междинна Станция да са показали най- добрите в едночасово предаване.Не разбирам логиката ти може би искаш да кажеш , че македонците са по - хубава нация от българите ли ?

# 1 241
  • UK
  • Мнения: 3 959
Откъде знаете какви са се явили? Просто не ги дадоха, дадоха тея, дето пуснаха, и тея, дето почти ги пуснаха. В България дават само онези дето се излагат. Това е разликата, а не там какви са се явили и тук какви са.

# 1 242
  • Мнения: 109
Разговарях скоро с едно момче, което се явявало на на първия или втория МА, не запомних. Та той ми разказа, че са го върнали още преди да се яви пред журито. Карали ги да излизат на някаква сцена, без да виждат нищо отпред, само осветление имало - изпявали каквото изпявали и след това им казвали дали ще се явяват пред журито...
Така че тези, на  които се присмива доста грубо журито, са специално допуснати, за да може да се посмее и публиката...жалко, много жалко...
А сигурно не са допуснати много качествени гласове заради "шоуто", което си мислят че правят онези двамата.

# 1 243
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...Не разбирам логиката ти може би искаш да кажеш , че македонците са по - хубава нация от българите ли ?
Очевадно е, че не я разбираш.Коментирах поведението на снощните участници - далеч по-адекватно и културно, според мен. Нации не съм обсъждала  Naughty
...Направо сме си един и същ народ...

А този ти коментар, в отговор на моя, че:
Явно не сме, все пак, един и същ народ в две различни държави...
, ако си беше направил/а труда да си припомниш снощното предаване, щеше да съобразиш (надявам се), че съм написала в отговор на една от майките на участничките, която го заяви, само че към моя е добавена носталгия, породена от ирония.

И по принцип, подготвяй се малко по-добре, преди да коментираш постовете тук, във форума и да ги апострофираш с изрази като: "тотална глупост" и пр.
Не, че не уважавам чуждото мнение, напротив, но още повече когато е аргументирано.
Иначе звучи, меко казано, смешно.

# 1 244
  • Мнения: 780
Dega Съжалявам наистина , ако си се обидила.Не исках никого да засягам и признавам не съм чел предишният ти коментар.Просто Македония е доста болна тема напоследък и просто не бях съгласен , че е възможно някои българин да открива сериозна разлика между нас и македонците.Пак повтарям не съм искал да те засегна.

Общи условия

Активация на акаунт