Music Idol 3 - втора тема

  • 52 429
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 2 282
И според мен Иван и Андрей са подходящи водещи (наблягам на водещи) на това шоу, защото и аз не се сещам за някой по-подходящ. Все пак това е младежко шоу, не както някой каза Златния Орфей Simple Smile
Е, верно е  , че от време на време доста изпростяват, но понякога са и много забавни. Примерно миналата година според мен си паснаха журито и водещите.

# 1 216
  • Мнения: 4 003
stefka.k , дай насам някоя стара снимчица на Селин Дион  Mr. Green По -зле ли е била от нашто Марче...

Готово бе http://star.blog.bg/photos/4576/Celine%20Dion.jpg. Само да не вземе сега някой да остане с впечатлението, че понеже пускам тая снимка та съм някакъв скрит фен на Мария, че  аз тъкмо се засилих да ходя във форума на самия Мюзик Айдъл да приказвам. Че то много лошо времето навън и сега се каня да се развихря (наплюя) за Мария и за Иван и Андрей (въпреки, че знам, че е обидно за момчетата даже да ги споменвам в едно изречение с таз селска девойка, ама...)

# 1 217
  • Мнения: 2 282
stefka.k , дай насам някоя стара снимчица на Селин Дион  Mr. Green По -зле ли е била от нашто Марче...

Готово бе http://star.blog.bg/photos/4576/Celine%20Dion.jpg. Само да не вземе сега някой да остане с впечатлението, че понеже пускам тая снимка та съм някакъв скрит фен на Мария, че  аз тъкмо се засилих да ходя във форума на самия Мюзик Айдъл да приказвам. Че то много лошо времето навън и сега се каня да се развихря (наплюя) за Мария и за Иван и Андрей (въпреки, че знам, че е обидно за момчетата даже да ги споменвам в едно изречение с таз селска девойка, ама...)

Е все пак на тази снимка е правена през 80-те. Сега като гледаме тогавашните снимки всички са смешни, но СЕГА СМЕ 21-ви век , все пак.....

# 1 218
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
stefka.k , дай насам някоя стара снимчица на Селин Дион  Mr. Green По -зле ли е била от нашто Марче...

Готово бе http://star.blog.bg/photos/4576/Celine%20Dion.jpg. Само да не вземе сега някой да остане с впечатлението, че понеже пускам тая снимка та съм някакъв скрит фен на Мария, че  аз тъкмо се засилих да ходя във форума на самия Мюзик Айдъл да приказвам. Че то много лошо времето навън и сега се каня да се развихря (наплюя) за Мария и за Иван и Андрей (въпреки, че знам, че е обидно за момчетата даже да ги споменвам в едно изречение с таз селска девойка, ама...)

Е все пак на тази снимка е правена през 80-те. Сега като гледаме тогавашните снимки всички са смешни, но СЕГА СМЕ 21-ви век , все пак.....

Е сега, моля ти се...
Както и когато да е правена снимката е очевидно,
 че преди намесата на множество професионалисти
Селин Дион си е меко казано грозничка.

# 1 219
  • Мнения: 4 003
Raliva, никой не говори за модата през годините. Имам предвид, че нали уж такива предавания се правят, имат поне тая претенция, да откриват таланти. Та искам да кажа, че и една Селин Дион да вземеш и тя е била голям зверилник, но не като мода на дреха или прическа, а ...абе жената е имала някакви невероятни зъби. та ако критерият ще е красота на пеещите, една такава Селин навремето е трябвало да бъде безвъзвратно засилена в някое кьоше, защото е била бая грозничка. Тия предавания или ще търсят таланти или ще търсят манекенки да се снимат в клиповете на Мария. Абе аз съм убедена, че ще си вземат поука от това дето са я взели тази за жури. Няма начин да не поинтересуват от отзивите на хората. И ако на Иван и Андрей все пак някой се намира да им прости, че са малко хапливи, на тази жена няма кой да и прости, че е 1. глупава кат талпа 2. грешка на пластичната хирургия. И тя да си ходи дома викам аз.

# 1 220
  • Мнения: 2 282
Raliva, никой не говори за модата през годините. Имам предвид, че нали уж такива предавания се правят, имат поне тая претенция, да откриват талалнти. Та искам да кажа, че и една Селин Дион да вземеш и тя е била голям зверилник, но не като мода на дреха или прическа, а ...абе жената е имала някакви невероятни зъби. та ако критерият ще е красота на пеещите, една такава Селин навремето е трябвало да бъде безвъзвратно засилена в някое кьоше, защото е била бая грозничка. Тия предавания или ще търсят таланти или ще търсят манекенки да се снимат в клиповете на Мария. Абе аз съм убедена, че ще си вземат поука от това дето са я взели тази за жури. Няма начин да не поинтересуват от отзивите на хората. И ако на Иван и Андрей все пак някой се намира да им прости, че са малко хапливи, на тази жена няма кой да и прости, че е 1. глупава кат талпа 2. грешка на пластичната хирургия. И тя да си ходи дома викам аз.

Мда, съгласна съм, че Селин Дион си е грозновата по рождение. ПО РОЖДЕНИЕ. Не е като сама да се е обезобразила и дори да се има за критерий за най-красивата.

# 1 221
  • Мнения: 4 435
Не се сещам за някой дето са скъсали само заради външният му вид.
Имаше и грозноватички и дебелички сред тези които пуснаха, но пееха!
А вече когато са с кофти външен вид, и не могат да пеят, за какво по точно да ги пускат?
А това че между другото си казват и забележките за външният вид мисля че е правилно.Между другото нали знаетве че все пак не ни показват абсолютно всичко. Това са изрязани кадри. Както виждате дават и повечето кандидати с малка част от една песен.На кастинга всички са изпълнили поне по 2. Peace

# 1 222
  • Мнения: 2 282
Не се сещам за някой дето са скъсали само заради външният му вид.
Имаше и грозноватички и дебелички сред тези които пуснаха, но пееха!
А вече когато са с кофти външен вид, и не могат да пеят, за какво по точно да ги пускат?
А това че между другото си казват и забележките за външният вид мисля че е правилно.Между другото нали знаетве че все пак не ни показват абсолютно всичко. Това са изрязани кадри. Както виждате дават и повечето кандидати с малка част от една песен.На кастинга всички са изпълнили поне по 2. Peace

Ами да ги скъсат защото не могат да пеят, не защото "изглеждат грозни".
Защо пък в Американ Айдъл нито един участник не е бил обиждан по този начин? Пускат и дебели и лошо облечени и всякакви.

# 1 223
  • Мнения: 4 003
Aми тогава да попитам за какво пуснаха онези ...какви бяха там тримата дето щели да пеят заедно според Мария много добре?  Мустафа и кои бяха другите? Тях тогава защо ги пуснаха? Щото могат да пеят ли? Просто оплескаха много здраво работата с целта на шоуто. Обърнаха го на шоу, а не на място за нови таланти. Разбира се много скоро ще се сринат. Прекаляването никога до нищо не води. Той така и Слави хубаво шоу, хубаво, ама зор голем да е всяка вечер на екрана...Ми не ства. Почваш все в един момент да дотягаш. Въпреки, че в интерес на истината Слави май чак такива грешки не е правил.

# 1 224
  • Мнения: 4 435
Не се сещам за някой дето са скъсали само заради външният му вид.
Имаше и грозноватички и дебелички сред тези които пуснаха, но пееха!
А вече когато са с кофти външен вид, и не могат да пеят, за какво по точно да ги пускат?
А това че между другото си казват и забележките за външният вид мисля че е правилно.Между другото нали знаетве че все пак не ни показват абсолютно всичко. Това са изрязани кадри. Както виждате дават и повечето кандидати с малка част от една песен.На кастинга всички са изпълнили поне по 2. Peace

Ами да ги скъсат защото не могат да пеят, не защото "изглеждат грозни".
Защо пък в Американ Айдъл нито един участник не е бил обиждан по този начин? Пускат и дебели и лошо облечени и всякакви.

Ами при някои е очеизвадно че не могат да пеят. Няма толкова малоумен човек, който да пее като магаре, като някой от кандидатите, и да си мисли, че може. Всички са наясно със способностите си.
А примерно като пускат някой, и му кажат че е хубав, не го пускат само заради това, нали е ясно? Защото аз видях доста симпатични момичета и момчета, които бяха отрязани. Когато пуснат някой и му кажат-кРасива си, или добре изглеждаш и т.н. не значи че само затова го пускат.
А сравнения с чуждите формати има ли смисъл да правим? За мен няма. По всяка тема , като се направи сравнение издишаме, така че и тука няма резултата да е по-различен. Grinning За съжаление.
На мен би ми се искало примерно всички кастинги да са като този снощи,сериозни, с такива кандидати.Не разни лайненца,дошли да се е*ават и да се правят на интересни.

stefka.k трите М, нали са наясно че за нищо не стават. Наясно са толкова, колкото и Марин знае че има един зъб в устата, и че е много над възрастовата граница, ама си разправя че има холивудска усмивка.Това за мен си е е*авка с кастинга, със журито, с всичко. Ето затова и Мария и Дони дето пуснаха третия, го направиха и те от е*авка.  Ако трябва да сме честни, тия изроди, за мен са такива, не трябва да се допускат изобщо до кастинга още от предварителното жури.Нали знаем че има такова, и те отсяват кои да влезнат при крайното жури.Защо ги пускат?

# 1 225
  • Варна
  • Мнения: 25 336
Поведението на журито спрямо някои кандидати е безобразно! Все едно какво имат насреща си, те са длъжни да се държат професионално и културно, така, както пред македонците, а не да изпадат в подробности за външен вид, бездарие и т.н. Те откровено обиждат и унижават хората. Това просто не е редно, все едно дали МА е сериозен конкурс или просто шоу.
stefka.k, и аз се чудя същото. То бива бива шоу, ама да пускат такива напред, като трите М-та си е крайно нечестно спрямо други с много по-добри гласови данни и скъсани. Освен това е жива глупост. Достатъчно неможещи да пеят дават на кастингите, що не вземат поне на следващите етапи да бъдат по-сериозни?
п.п. Тази Бианка не бях я чувала досега. Просто зашеметяваща.

# 1 226
  • Мнения: 4 116
Селин и преди и сега си е грозновата  Grinning Но Мария преди е била хубаво момиче. За какъв дявол й е било да слага кило силикон в джуките??? Интересно ми е, самата тя като се гледа в огледалото дали се харесва?
А, че е и глуповата спор няма!
Определено в този МА много, много сгрешиха с избора на жена в журито!

# 1 227
  • София
  • Мнения: 6 011
А на мен нещо друго ми направи впечатление - забелязахте ли на гост-журито в Македония как му се "чуваше" гласа?
В смисъл той винаги пръв си казваше мнението, казваше аз съм "за" и въобще му беше даден едва ли не глас при решаването.
А после в София на Катя от Ритон аз нито веднъж не и чух мнението, да не говорим, че според мен Дони и беше полуобърнал гръб /може и нарочно да е било/.
Просто не посмяха да се правят на велики пред чужднците, това е.

# 1 228
  • Мнения: 2 282
Totally*Av4e Съгласна съм с теб!

# 1 229
  • Мнения: 4 435
Интересно ми е, самата тя като се гледа в огледалото дали се харесва?

Мария е с филъри, които се абсорбират от организма, затова на няколко месеца си слага отново. Затова и по клиповете или фотосесии е с различна големина на устните почти винаги, зависи кога последно си е слагала филър, дали преди месец, или четири да речем.Щом продължава да го прави, явно се харесва. Confused Иначе дано сега като се гледа толкова често отстрани да види че не е хубаво, и да не продължава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт