ЮНСКИ мами 2009!Тема №37

  • 14 151
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 35
dnd11174, а знаеш ли че има проект който доколкото съм разбрала трябва да е изпълнен до 2012год. за построяването на град в центъра на язовир Копринка.

# 256
  • Мнения: 7
Lili, не знам нищо и даже не знам дали съм ходила в Кзанлък освен като сме минавали с кола. Със сигурност съм ходила в Мъглиж, защото баба ми, която аз никога не съм виждала имаше сестра там. Тя тяхната е една семейна идилия или по-точно прабаба ми си е поживяла и походила добре. Трябва пак да рзпитам майка ми. Току виж сме се оказали роднини! Joy

# 257
  • Мнения: 357
ayas , честит ви празник. Пожелавам ви много, много щастие и пълна къща с дечица   bouquet.

gamby , честито и на теб, снимки не успях да видя. Всичко най най   bouquet

Аз съм категорично против ТВ в стая , където се спи. Три години нашият беше в спалнята, защото не бяхме направили хола , а и един в кухнята и наистина спряхме да разговаряме, само зяпаме и сменяме каналите. Щом направихме другата стая го махнах от спалнята, скоро и на този в кухнята ще му намеря друго място - на вилата  Mr. Green. Или сме на компютъра или пред ТВ и то детето започна да ни подражава и много се дразня.

Франчи
, страхотна е количката, направо бих си я взела, ама моят мъж ще ме убие. На Ема седи прибрана и е запазена, не смея и да помисля  Rolling Eyes.

Протектори имаше преди в ШТъркел - а.

# 258
  • Мнения: 50
Момичета, обсъждате телевизорите - ние имаме един телевизор в хола, който се използва най-вече за гледане на филми и не на последно място за Playstation!

в тази връзка, какво ви е мнението за електронните игри в ранна детска възраст? Имам подозрението че таткото и сина ще са първи дружки по електронните игри - разбира се ще трябва да преминем от shooteri на нещо по-неагресвно...но въпроса ми е свързан с това дали се развива въображението на детето, ако от малко е изложено на електронни игри...или ще трябва мъжа ми само по късни доби да играе...

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 16:41 от snowwhite

# 259
  • Мнения: 199
dnd11174 моят мъж е Юлиан, довечера ще го бъзикам да ми донесе ракията  Laughing

Франческа твоята Кати освен, че е абсолютна сладурана е и една умна малка дама  Simple Smile - храни се здравословно, не гледа телевизия и то сама.

Fate така ти завиждам за това пътуване.... благородно де  Grinning Wink
Да си изкарате супер!!!

А за тия понички и аз много ги обичах като малка, имаше в нашия град и на дядо понякога му разрешаваха да ни купи десетина за закуска, но само понякога, че ако го беше оставила майка ми всяка вечер щеше да се прибира с шоколад или пастички и щяхме да бъдем и ние със сестра ми като понички.
Сега има тук на спирката до работа от тия понички, но не са същите като от детството ми - мазнината в която ги пържат мирише от 100 км. на гранясало и ги поливат с топинги, а не с пудра захар  Sad

snowwhite и аз имам същите подозрения за игрите, но също ще се пробвам да го държа отначало далеч от компютъра, че после ясно, че от татко си ще гледа, няма начин.
Иначе според мен положението с игрите е почти същото като с телевизора, хайде една идея по-добре. Аз съм на принципа - нека се наиграе с играчки, че после само на компютъра ще виси. (като мама и тате  Blush)

# 260
  • Мнения: 193
Някои питаше за протектори.Видях че има на Дормео http://www.dormeo-bg.com/index.asp?tn=catmain&c=10248 за 44лв. и 60лв

# 261
  • Мнения: 6
PoLy_PoLy , аз купих протектор за матрак от Пигис Хаус-22 лв.
Днес бях на ЖК -бебо е добре, отговаря на 26 г.с. около 900 грама.Чухме му тоновете-също са добри.И за 1 месец съм качила само 2 кг, което за мен е супер, но иначе от началото са + 17 кг, което си е много.

# 262
  • Мнения: 0
http://sevtopolis.suhranibulgarskoto.org/
Това е за проекта Севтополис ( язовир Копринка ). Ако го осъществят - ще е уникален. Няма подобно нещо никъде другаде по света. Ама................ докато не видя съм малко скептично настроена.

# 263
  • Мнения: 57
Хм, аз едва вчера чух за протектори, ама мислех, че са само за детски матрачета. Сега се замислям и за нашия, ще вземе да ми опикае латексовия матрак...

Метрото по-бързо ще стане от Севтополис Sad дано да направим нещо красиво, което да печели овации, но не тая силен оптимизъм аз.

Somebody, помним Франческа и Венета Райкова  Wink

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 16:52 от gmarinova

# 264
  • Мнения: 1 475
...... gmarinova -изтрих го, хайде все пак тук четат  и много външи лица Wink

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 17:05 от somebody

# 265
  • Мнения: 143
Момичета за протекторите мисля че в магазин "Бебчо"има такива  Peace
Колички с марка "Бертони" има в Хиполенд,Биберон, Бебчо  мисля също че има и в Арлекино и Слънчицето newsm78
За дрешки аз като работех на  бул. "Владислав" имаше едно магазинче от веригата "Елена"имаха стрхотни неща нищо че бяха турски но много сладурски Crazy

# 266
  • Мнения: 0
ДАНО!!!
Ей за това евалата на гърците - вземат един камък и казват " Тук е пял Орфей" ,.............. а ние имаме такива богатства и какво правим - НИЩО. Ох да не почвам темата, че пак ще се ядосам. Crossing Arms

# 267
  • Мнения: 165
.............oт сутринта чета и не мога да насмогна...........
Почивните дни не съм сядала на компа и ето на..

anjeelina добре дошла отново, радвам се,че си добре:)

gamby честито, продължавайте да се обичате, много щастие и дълъг семеен живот!

За телевизора - съвсем скоро сложихме в спалнята, но го включваме много рядко, всъщност май само един път засега, не мисля, че ще пречи на бебка Simple Smile
За свекърва в къщи - твърдо НЕ - не мога да си го представя даже..Дори моята, която е на 350км от нас се кани да идва с бъдещия дядо като се роди беба и сигурно си мисли, че ще спи в къщи, но НЕ..отсега намерих къде да ги настаня - при моята баба има достатъчно място.През деня приемам помощ за началото, за пазаруване, чистене, евентуално готвене..но за друго смятам да се оправяме с таткото Simple SmileЖивеем в двустаен стандартен и особено лятно време обичаме да се моткаме в къщи полуоблечени, не мога да си представя да се съобразявам със свекър и свекърва.Освен това имам вече опит - лятото ни бяха на гости за около седмица, която на мен ми се стори като цял месец..Така надалеч са си най-добре, като се виждаме два пъти годишно много се обичаме Simple Smile

Количка - за сега сме се спрели на Chipollino Ultra или Lumina, но в събота ще ходим до Варна на преглед и ще разгледаме в Хиполенд Simple SmileДаже може да се върнем и с количка оттам.

За протекторите - аз случайно влязох в магазин на Калогера и попаднах на страхотна продавачка, която само като попитах за бебешки неща и ми обясни и показа всичко, с което разполагат, вкл. и протектори за матрак Simple Smile Ох вече ме сърбят ръцете да купувам, но..изчаквам още малко..Всъщност в неделя купих много сладко боди - жълтичко с дълго ръкавче..не се сдържах Simple Smile

# 268
  • Мнения: 2 099
Момичета, има ли в интернет магазините комплекти за изписване на АЗИС, рових малко следобяд, но не открих, видях в магазин днес на цена от 82 лв., струва ми се доста, макар, че има сигурно 15 части.

# 269
  • Мнения: 35
Ами.....аз доколкото знам този проект "Севтополис" ще се спонсорира от японците. А те в последните години доста се оръсиха за нашия град и даже си създадоха някакво японско дружество.Гледам,че и бая са плъпнали по улиците все такива дръпнати Joy
Ноо и затова съм оптимист, че ще стане, защото те имат пари и кажат ли - ще го направят!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт