Има ли смисъл от колани след раждане?

  • 4 548
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 641
Аз съм и за коланите и за помпите.
Помпата ми е на "Авент"-и макар,че кърмата ми тръгна преди два дни съм много доволна от нея.
А колана ми е обикновен еластичен колан-родих на 04 03 днес е 08 03 и вече почти не се вижда коремче.

# 76
  • София
  • Мнения: 748
За мен смисълът е чисто психически- чувствам се по-комфортно като знам, че нищо не ми виси, но иначе коланът с нищо не помага за прибирането на корема.

# 77
  • Мнения: 297
Колан не съм ползвала и не мога да ти кажа.Корема почти ми се прибра,а и сега започва хубавото време и с разходки ще вляза във форм бързо бързо.
Помпата ще ти помогне много....и аз си мислех че няма да ми е нужна,но в началото докато се регулира кърмата може да ти потрябва.Моята помпа беше на Чико-ръчна
Успех   bouquet

# 78
  • Мнения: 1 558
Честно казано на мен колана не ми помогна особено много.Сега помпата за кърма,която ползвах е на NUK.Около 70 лв.,много е добра,изцеждането е лесно,бързо и безболезнено Peace

# 79
  • плевен
  • Мнения: 644
При мен определено имаше полза от колан.Взех си го от съвсем обикновен магазин за бельо.Корема се прибра до 3-4 седмици след раждането.И аз неисках да нося но добре послушах майка си.Помпо за кърма не съм използвала защото съм с диабет и пих Достинекс да спре веднага

# 80
  • Мнения: 104
Купих си и аз един обикновен, бабешки, ама не изигра роля.Може би е добре ако имаш някакво изсипване или по чисто медицински причини. Корема сам се прибира особено с диета и упражнения. Peace

# 81
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз имах нужда от колан - ластични гащи, защото много ми се разтегна корема (напълнях 24кг). На мен ми помогна за частично прибиране на корема, а за да се прибере напълно трябват упражнения.
Доволна съм от помпата на Авент - свърши ми много добра работа.  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 5 079
За мен - НИКАКЪВ. Peace

# 83
  • Мнения: 81
Колан не съм ползвала  Peaceи корем нямам  Mr. Green
Помпата ми спаси" живота" Peace изключително полезно съоръжение  Crazy

# 84
  • Мнения: 122
Лекарят, при който раждах беше против ползването на колан за след раждане и не съм ползвала. Помпа обаче ползвах и определено имаше нужда от нея.

Общи условия

Активация на акаунт