Черни точки на носа - спасение?

  • 19 168
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
Simple Smile обръщам се към дамите които ползват лентичките на нивеа Simple Smile къде мога да ги намеря? благодаря предварително Simple Smile   bouquet

# 61
  • Мнения: 76
Simple Smile обръщам се към дамите които ползват лентичките на нивеа Simple Smile къде мога да ги намеря? благодаря предварително Simple Smile   bouquet

Nivea има в аптеките и по-големите магазини, и все пак ти препоръчвам на Purederm, защото са по-хубави и по-евтини. Purederm си купувам от Кауфланд. Ти си прецени, де, ама Nivea не действа толкова и струва 11-12 лв., а Purederm е много по-добър и струва 4,30-4,40... И двете съм ги пробвала, за Nivea ме беше яд, че се излъгах...

# 62
  • Мнения: 15
Виждала съм ги и в Пикадили. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 589
Simple Smile обръщам се към дамите които ползват лентичките на нивеа Simple Smile къде мога да ги намеря? благодаря предварително Simple Smile   bouquet
на нищо не стават,даже не успях да ги залепя  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 76
Simple Smile обръщам се към дамите които ползват лентичките на нивеа Simple Smile къде мога да ги намеря? благодаря предварително Simple Smile   bouquet
на нищо не стават,даже не успях да ги залепя  Mr. Green

Purederm залепват много по-добре... Не, че Nivea не са най-скапаните, които съм пробвала, ама сигурна ли си, че си следвала инструкциите? Да си намокриш хубаво кожата и лепенето откъм лъскавата страна? Съвсем пък да не се залепят странно ми звучи...

# 65
  • Мнения: 227
Най-добре ми действа химичният пилинг.
Има ли разширени пори, значи има и къде да се събира секрет, който впоследствие се окислява от въздуха и така става черна точка. За съжаление, веднъж появили се, тези разширени пори не могат май да се свият отново, и винаги ще си се пълни там секрет, който ще се окислява...
Химичният пилинг обаче /с гликолова киселина/ намалява секретообразуването, а в същото време свива порите, освежава лицето, избистря тена, бори се и с дребни бръчици.
За домашна употреба ползвам лосиона "Пюр скин" през есента и зимата, който също е с гликолова киселина.
И не на последно място, ходя при добър козметик.

Ексфолииращия гел на Биодерма и аз много го тача.

# 66
  • Мнения: 1 416
Аз пък точно ексфолиращия гел на Биодерма Себиум изобщо не го харесвам Laughing Изобщо не ми почиства добре кожата, не става идеално гладка след него и не може да ми отстрани повърхностните черни точки. Най съм доволна от тоалетните трици - почистват добре, ексфолират идеално, кожата след тях става мека и гладка като на бебе. без проблем отстраняват повърхностни черни точки(ясно е, че по-дълбоките трябва само ръчно да се премахнат). Е, за по-фини и чувствителни кожи не биха били удачни вероятно, но за мен това е най-добрия вариант за сега от всичко, което съм ползвала, а то не е малко. Ексфолиращия гел на Биодерма го ползвам аз два пъти седмично и веднъж седмично с триците се ексфолирам. Много е добра и маската на Талодерма за проблемна кожа склонна към несъвършенства Heart Eyes Не мога без нея!

# 67
  • Мнения: 6 243

Химичният пилинг обаче /с гликолова киселина/ намалява секретообразуването, а в същото време свива порите, освежава лицето, избистря тена, бори се и с дребни бръчици.

така е, но не е панацея. Вярно е, кожата става мека и гладка, лицето светва ... но е до време. Правя ги и аз веднъж в годината тия процедури, ама пак се налага почистване. или лепенки - откак почнах с тях, козметичката ми ме загуби  Laughing

# 68
  • Мнения: 6
Химическия - добре, а какво ще кажете за био пилинга? Аз бях решила да си правя такъв тази есен, но след като забременях, го отложих за догодина. Знам, че не е вечно решение, но е по-трайно от колкото 2 пъти в месеца да се инквизира лицето на козметик - това си изтощава кожата все пак. Аз преди ходех 1 път в месеца, и честно казано не бях очарована от резултата - 2 дена кожата се възстановява от интервенциите на козметичката, и веднага след това на нова сметка - 1 седмица по-късно почти не си личи, че 1 час са те изстисквали... Sad

# 69
  • Мнения: 1 310
Garnier 3 in 1 всяка вечер и отлепяща се пилинг маска един път в седмицата. Гаранция, че ще се махнат.  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 110
химическия пилин е изключително опасен и вреден за кожата  Naughty още по-зле става ако се обърка нещо ....

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 357
Сода за хляб  Whistlingнатрива се нослето няколко пъти и черните точки не се виждат.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
като бяхме пубери преди повече от 20-25год.нямаше такава козметика и ползвахме обикновен бръснарски сапун/някога и бебетата ги къпехме с него/-един такъв зелен и дълъг във фолио.На измито и мокро лице с въртеливи движения се нанася от сапуна до получаване на тънка основа,оставя се да изсъхне и се отмива,отмиват се и черните точки,ако не, се изтискват и пак се измива лицето със сапуна.Пробвайте.....

Общи условия

Активация на акаунт