"Баба Марта бързала, мартенички вързала и бебенца ни носи щъркела!"

  • 17 653
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 263
sisilota_88 тук можеш да разгледаш дали няма точен отговор. Но да не те разочаровам, на мен ми сервираха, че ще ми внесат болничния лист в крайната му дата, така се процедирало, според нашата счетоводителка... Дано на никой не му се случва такова нещо- просто съм бясна, защото където и да питам- всички казват, че няма такова нещо да се внасят в крайна дата, ама....
rusana, аз бях и с джапанки и с чехли. Няма от какво друго да ти се изцапат, освен от пода...
Искам да питам силиконовите биберони на шишетата всеки път ли се изваряват/ стерилизират? Нещо днес прочетох, че само преди първото ползване newsm78 А бибероните залъгалки?

# 286
  • Мнения: 3 621
sisilota_88 тук можеш да разгледаш дали няма точен отговор. Но да не те разочаровам, на мен ми сервираха, че ще ми внесат болничния лист в крайната му дата, така се процедирало, според нашата счетоводителка... Дано на никой не му се случва такова нещо- просто съм бясна, защото където и да питам- всички казват, че няма такова нещо да се внасят в крайна дата, ама....
Oki4, кажи и на вашата счетоводителка да си гледа работата както трябва, това което ти е казала изобщо не е вярно, болничния се представя в НОИ в двудневен срок след изплащане на възнагражденията за съответния месец, или ако си в болнични от 01.01.2009 , и заплатите за януари са изплатени на 01.02.2009, болничния трябва да се представи в НОИ най-късно до 03.02.2009.
Ето ви малко пресни и топли снимки от нас, снимани преди половин час - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328278&pid=10887391
Слънце, много сте хубави. Малката Симонка много прилича на теб  Peace
Слънце , много е хубава малката Симона и аз така като ви гледам снимките съм на мнение че и двете ти деца приличат на тебе.
п.п. Я кажи вие как сте с наддаването

# 287
  • Мнения: 2 495
Минавам само да се похваля че преди малко ни падна пъпчето! Party
Слънце, много сладка тая снаха бе, пу-пу Hug

# 288
  • Мнения: 25
много благодаря за инфото Grinning newsm51

# 289
  • Мнения: 25
ох, ма този шошко много ми е сладък всеки път като го видя и ми се иска да го намачкам пу пу да не му е уроки ма е голям бонбон Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 290
  • Мнения: 671
Момичета, знаете ли дали мога да изсмуча един валидол?

# 291
  • Мнения: 25
ми мисля, че не е препоръчително не е ли много силен този валидол по добре недей Sad

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
п.п. Я кажи вие как сте с наддаването

Утре ще я водя да я теглим, и ако ви кажа, че всичко пак ми ври и кипи отвътре - ще се пръсна. Снощи сънувах, че е наддала само 50 грама за тези 9 дена от както я теглихме миналия вторник. От 2 дни ядем Фризовом по предписание на лекарката - заради коликите и запека.
Стискайте палци да е качила много повече от 50гр.!!!
 Praynig

Момичета, знаете ли дали мога да изсмуча един валидол?

Абсолютно НЕ!!!!!!!!

# 293
  • Мнения: 1 170
rusana, ако раждаш нормално, не бих казала,ч е само от пода ще се нацапат Crazy . Поне при мен не беше така. Докато чаках да слезне бебето, обикалях сума време права около леглото. През това време, на почти всяка контракция се изливаше нещо (срам ме е да си помисля какво е било: околоплодни или... нещо друго Sick ) и не мога да си представя ако бях с чехли на какво щяха да заприличат и как щяха да се напоят (прощавайте за образността Embarassed ). Но така или иначе аз всеки път си взимам джапанки и чехли, които после заминават в кофата (БОДЛИВКА, да живеят джапанките от 0.90лв в Липненски Mr. Green )

# 294
  • Мнения: 267
Поли-Уоли и аз така си мисля,нормално ще раждам,няма да е от най - чистото,представям си какви неща ще изтичат  Sick
Слънце стискам палци да сте наддали  Praynig

# 295
  • Мнения: 3
здравейте мамчета,оххх... толкова е хубаво да си мама,че немога да се отлепя от бебка Simple Smile Сложих няколко снимчици на Натали,но незнам дали успях да ги именувам,моля някоя мама,която разбира от тия джаджи Simple Smile да помогне ...а  и без да искам сложих една снимка на моя мъжо,която незнам как да изтрия от албума! Благодаря Предварително!  bouquet

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Заповядайте новата тема тук

# 297
Имаме най красивия син на света Божидар http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10824932
Роди се на 28.02.2009 в 17:00часа ,тежи 3430гр. 50см. ,нормално раждане в окръжна болница Пловдив при д-р Заимов!!!
Поздрави на всички и леко раждане на все още чакащите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт