10 магрибски подправки вземи си, и живота подслади си

  • 15 807
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хич няма да претоплям,
 ако сте изгладнели ще го омахате за нула време Албич Hug
Божеее, Дидончеее, много прежиляво твоето детенце. Душата ми се сви дакато четох. Пожелавам ти никога повече, ама никога да ви се случват такива неща!
Навелче, те големи скъпчии там бе. Като написа още колко трябва да доплащаш до 2.30 очите ми станаха ей така newsm09
Кате как мина полета?
Оф Албич не ми се споделя, че пак преживявам отначало и много ме боли. Не съм спала 2 нощи. И стисках днеска да не заспивам на обяд, че утре да спя много, много ама многоооо, че да забравя и да се успокоя. И както стисках съм заспала по никое време. Ама неспането и шетането явно са ми омотали главата и съм се предала. Да видим, дали ще заспя и дали въобще ще спя. Ще се оправя. Взимам се във ръце вече Hug Hug Hug
Белбейче, как си. Как е бебочко?  Тясно ли му е вече?
Моят син като беше на 3 години ми разправяше едни смехории-
Та казваше-Маме аз като ти бях във коремчето ми беше тясно и много скучно. И понеже там беше много тъмно аз си палех една свещичка-опарих ли те със тази свещичка?
Така, че и на твоето му е скучно и тъмно там Hug

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 21:25 от DELTA_DELTA

# 256
  • Мнения: 110
   Delta, нали знаеш, че понякога лошите неща идват, за да ни научат на нещо или да ни отворят очите.  Rolling Eyes
  Надявам се скоро да преодолееш този момент и да излезеш по-силна.  Praynig
  За споделянето- то си е ясно, че няма да седнеш да задълбаваш, казах го, за да се съберем и поприказваме, пък ти да се разсееш покрай нас.  Peace
  Дано сте добре със здравето ти и близките ти, другото каквото и да е- се преодолява...   bouquet
 Hug Hug Hug

# 257
  • Мнения: 169
Добра ви нощ и от мен,
вярно посред нощите е ама днес цял ден едно чакане му ударихме със зълвата за доплера.Накрая да докладвам- той е добре сърце и всичките му там джунджурии са наред и може да му дадем зелена светлина да се ражда, ама и тоз доктор каза не повече от 31 март- е тва е присъдата  hahaha.
Делтич тясна му е вече много даже тои не ме рита а ме бута- няма място за засилка да рита.Днес доктора кво ми тръска корема за до си отвори ръката че беше с юмрук - сякъш века що ме дразните сега само ме притеснявате,  Grinning ама я отвори накрая и видяхме 5 пръстчета Joy .
Уфффф сега мога да си отдъхна че всичко е наред и да чакаме кога ще тръгне  Praynig
Делтич я я даваи по ведро че ти си сърцето на групата винаги си позитивна а сега  без настроение яяяяя се усмихни  Hug
 Свеар, къде се изгуби мила мамо герой- надявам се всичко е на ред и децата са добре.
Хора на мен ми липсва Дала така че не е лошо да се появиш най- накрая мила ни приятелко  Praynig  Hug   bouquet ЧАКАМЕ ТЕ ВСИЧКИ
Кате лек път!
Шаки ми ти къде ми избяга снощи?
Целувки на всички   bouquet

# 258
  • Мнения: 110
Добро утро!

Белбей, много спокойна си и това е хубаво! Сега кигурно много усещаш човечеца колко много иска да ви се усмихне най-после и да почне да си общува със света. Какво ли е усещането - да те бутат енепгично ръчички и крачета? Успех с раждането.

На мен ми липсва Яшби, майката на яхия, а`нашата мила свеар едва ли има време за нас!

Едно момиче също много бих искала пак да се разпише, десислава1976 се казваше, но не знам как вървят нещата при нея - все се надявам, ако чете поне да се "обади".

Дала премести ли къщата вече? Как ли е нейният син? Сигурно пак отваря хладилника!

   

# 259
  • Мнения: 110
   Добро утро,   bouquet

  Искам да почерпя за здраве, че днес моето майче има юбилей.
  Hug

      

# 260
  • София
  • Мнения: 3 844
Албичка, Чести рожден ден на майка ти  bouquet Много здраве и щастие й желая и само радости около нея! Късметът и успехите да не я напускат!
Блебей, не знам защо ама все си мисля, че твоето бебче съвсем скоро ще излезе  Crazy baby_neutral Стискам палци и се моля всичко да е наред  Praynig  bouquet После ще си заета мама на малко съкровище  Mr. Green
Делтичка, ти винига си толкова позитивно настроена и усмихната Какво е това притеснение и неспане  Hug Hug

# 261
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хоп, троп и аз тука Laughing
Жълтуранче, ми една мръснишка story ме омота . Не излизам уж лесно от релси като ми направят номер но от неочаквано място е така. Обаче днеска съм Great Wink Бързо се взимам във ръце Wink Кото видиш, че от тебе нищо не зависи а си направил най-доброто пиеш повече лъжици със Майната му..... и така Grinning
И тука да ви наранЯ момичета Wink


Да ви е сладко!
Албич и тука пак да поздравя майчето ти newsm67  bigdance2

# 262
  • Мнения: 90
Сбахалхер девойки  bouquet

Делта ама какво е това пиле с ориз бе ,мням мням мням ,потекоха ми лигите пак  Blush Laughing

БлейбейЧе ами буля ти Лина оная веЧер не ме остави на мира за малко Чат и до 2 Часа сутринта отнесохме  Whistling,каквото и да го правя туй дете,където и да го водя да му е натоварен деня все ей такива ми ги сервира ,та така  Laughing

Катя ти поЧна като в предаването "Море от любов" ,тоз ми липсва ония ми лиспва ,намерите си координатите и си пишете на лиЧни ,на мен тоЧно Яшби не ми липсва и ми е много приятно без нея. Peace

Алби Честито на майЧето ти да е жива и здрава , да има дълги старини и да се радва на много внуци   bouquet


Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 12:14 от Shakira26

# 263
  • Мнения: 110
 ooooh! ooooh! Whistling  Хайде да си хващам пътя...

Съжалявам, че с пуфтене си тръгвам, ама, понякога така става. Знаех си аз, ама...  Rolling Eyes

По живо по здраво!

# 264
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Шакирче Hug
днеска готвих нещо таквозинка, та и вие да опитате, че със вярна дружина и хубави хора съм се убедила е много по сладко Grinning
Кате Мар Hug
На добър час. Къде съм се отнесла, че не съм разбрала, че още не си тръгнала newsm78

# 265
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет ,тука е пролет около 20/22 поне до утре! после дъжд ,но тези 5 дни е супер! излизам колкото  да се каже,4е  се разписвам по центъра и на спорт! засега няма никакъв резултат за 2 седмици , дори малко нагоре, ама  аз съм все така, трябва ми яко движение и спокойствие! ooooh! Tired Sick
в4ера се разготвих 2 неща от форума в допълнение на мхамсата и пилето с ориз,да пробвам ! и двете  в технологията нещо не са добре обяснени или липсват детайли от рецептата! та поне не хвърлих продуктите и Ще оползотворя за  едни кюфтаци!
алба, 4естит  й юбилей на мама!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
кате, лек път желая, мъж ти кога пристига в страсбург? там ли ще сте ве4е за постоянно?  newsm78
 белбей, къде се загуби снощи , бре 4адо?  Laughing
далке, свирни с два пръста по алжирски, 4акаме те! невенка   и тя  големи ремонти ,голямо нещо!  Hug
ние снощи като заспорихме с моя за забранените  и затворените  сайтове от преди 8 г, и като се по4на едно нагледно истори4еско  и полити4еско обу4ение, ей ,ама и аз се заяждам , а той дига пушилка!  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 110
  И тук едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички.    bouquet     bouquet    bouquet

  Както писах в другата тема, прочетох на мойто майче всички поздрави и и стана толкова мило на жената  Flutter.....За нея интернет все още е непознато място и факта, че някакви хора, с които си пиша по интернет, с които дори не сме се виждали са толкова сърдечни и поздравяват една още по-непозната майка на една позната само по писане личност....води до неразбиране и в същото време възхищение от нейна страна.  Peace
 Знам каква мъка и е да съм далеч толкова години вече...лошата страна на медала. Да имаш едно, а другото да е толкова далеч.  Whistling Да си разкъсан между две страни, да празнуваш мислено или през нета празници, да изживяваш вълнения, терзания,...Знаете го по-добре от мен, а и дечица сте оставили.  Praynig
 Както и да е...
   Белбейче, радвам се, че си по-спокойна.  Hug Знаеш, че всички те мислим.  Peace Praynig
   Делта, ти също.  Hug Само така, теглиш чертата и продължаваш.  Peace
Аз също съм на мнение, че Далка си почина достатъчно  Naughty и е крайно време да започне да се разписва редовно.  Peace
   Другарче, драсни и ти два реда да кажеш как си  Hug
   Дидонче, недей да бягаш така.  Wink Чакаме снимки на петролният наследник.  Grinning
  Шеки, това ''мням, мням'',....нямаше да се сетя посмъртно да го опиша така точно.  Joy
   Кате, нещо не ти 'фанах' последният пост...  newsm78 Дано си пътувала добре.  Praynig
   Да не ви изреждам останалите, една голяма  Hug  от мен за всички    bouquet

  Четохте ли продължението за 13-годишната родилка?!   Thinking
 Горкото дете,  ooooh!  добре, че съпругът е свястно момче.  Praynig
 http://dnes.dir.bg/2009/03/15/news4140286.html

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:45 от Alba76

# 267
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добрююютрууууу Фарашкитееееееее Hug




Да вий сладкУУУУУУУУУУУУУУУУуууу newsm10

# 268
  • Мнения: 90
    Шеки, това ''мням, мням'',....нямаше да се сетя посмъртно да го опиша така точно.  Joy

ами ние така си мляскаме тук с буля ти Лили  Laughing,мням мням и сега като видях закуската как небрежно е разЧупена  Laughing,мням мням мням ,ДелтиЧке Ще има наказание ,да хваЩаш първия самолет до белгйиско и да ни омесиш ей такива вкусотйики   Joy hahaha


ИнъЧе Лилито е с иритирано око ,от какво ли ,може би от пясъка в парка  незнам newsm78 ,ама не са двете само едното ,днес сутринта от гурли не можеше да си го отвори  #Crazy,тя оЩе малка и няма такива гурли като нас въздрастните и се уплаших леко

# 269
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Алби - добре съм , на работа в къщи , като робот , няма време за емоции....така е по-добре
Днес се разписах яко , ама новата мама от Турция и Монсун ме провокираха приятно..
Прескочете и се запознайте с две забележителни места в Турция , където човек може да релаксира от проблемите....Дай Боже всекиму възможност да го направи докато е жив !

Общи условия

Активация на акаунт