10 магрибски подправки вземи си, и живота подслади си

  • 15 792
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ МОМИЧЕТА!!!



Шакирче, Линчето ти голяма дяволица Joy

# 286
  • Мнения: 110
   Добро утро,    bouquet

   Влязох снощи за малко и какво да видя....ново попълнение ruadithumbsup Браво,  Peace тъкмо имаме нужда от освежаване на темичката.
 Да, ама не му оставало време за нет...  Thinking  брех,... явно се познаваме. newsm78  По-надолу гледам....моето име споменато,  Shocked че и прегръдки ми праща.  newsm78  Продължавам с  Shocked . Близнаците и те се разписали, че и ''Добре дошла отново''....   А,  де... Thinking  явно познат....  'ми аз що не го познавамCrossing Arms
 При гълъбите живеел  newsm78... май не познавам такъв.  Whistling
 Ей, гледане, пулене чак,  smile3556 препрочитане,  Crossing Arms  докато стигна до ''брата с бременната снаха'' и.....   doh ми просветна, а после и песните...  smile3555 А-ха да си легна с чуденка.  Joy
 Хайде сега официално: Добре си ни дошла отново.   Hug    bouquet
Радвам се, че свърши периода на ''оттегляне'' и си пак сред нас. Честито и за работата, дано все така бъдеш удовлетворена от нея, а и не само...  Praynig Но то така се започва, ето вече ще имаш лични постъпления, лека- полека ще се завърти колелото и ще тръгнат нещата. Стискам палци.  Peace
Да разбирам ли, че вече сте в новата къща? Или сте в процес на местене? Чакаме те да разказваш  Hug

   Марси, какво стана с теб? драсни да не те мсилим.  Hug
   Невена, скорошно оздравяване ти желая.  Praynig
   DELTA,  от днес ли започва?  Rolling Eyes Ако е така- Честита и от мен    bouquet
А ти не се притеснявай да слагаш трапезата, мисълта ми беше, че те предпочитаме И с приказки, не само с шетане.  Peace

# 287
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Албичка Hug
Днеска астрономическата Пролет. А бе кеф ми е повече дни да казвам Честита Първа Пролет Joy Много го обичам това време на надежди-така я наричам Пролетта аз.
Щи ве манджосвам но ставам много рано защото го ръздавам-first aid- сега ходя да помагам на приятелка във нужда.
Шакирче Hug
Абе докато се плесках днеска и аз със крем като Линчока та се сетих какво може да я омаеш за да я накараш да и слагаш капките. Щто не и кажеш, че и те за красота и като се слагат ще стане неустоима Wink
Само да не ме чуе съпругът ти какви ги дрънкам, че ще ме подгони да ме страля, че от сега давам акъл за хубост на малко момиченце newsm78


По един лек обяд, Красоти Wink

# 288
  • Мнения: 2 804
Добро утро момичета !
Шакира , Лина е много готина , аз не я бях виждала до сега .
Браво и за колата , направи едно кръгче и заради мен .
Делта , мерси за обяда .
Аз днес мисля да не ям нищо , че корема ми не е нещо в ред и един , два дни ще го оставя да си почине . Ще карам на вода и сокове , може и малко мляко да пия .
А пролетта хич не ми се отразява добре този месец май на 2 пъти ще цъфна .

# 289
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добре,4е не сте писали много, да ви настигна! нямах нет ,в другата тема описах на един дъх каквото ми пре4и да спя! но днес  след голямото 4истене и се опъвам на кафе и нещо за душата пред компа,а  ми го е гепнал някой, линда или брад4едът  и ще отсвирвам с 4ервени картони! #Cussing out
рауди, ха си ми добре  редошла! ти си знаеш колко ни липсваше! цъкни на скайп какво-що за да мине една кафе пауза по забавно!  Hug
невенке, много бързо да се оправяш! за изгоряло страхотно действа масло от облепиха! в украйна вирее, не знам дали няма по аптеките нещо подоно! мажеш и минава за 0 време, без болки и подувания! дано си по-добре и да мине бързо! Hug Praynig
пролетта е  страхотен сезон, моят както се казва! просто усещам живота, лошото е ,4е той е  много забързан и времето те4е като секундарник!  bouquet
не се у4удвам за лина, как ще иска капки, линда не бой 4 големи сме я държали в клинката миналото лято да и разширят зениците, луднаха хората ,ама  аз най-ве4е, 4е ме кара да съм лоша и да се правя на дето не съм!дори и капки за нос, стеримар отказва с писък! но хап4ета, свещи без проблем дори по желание!

# 290
  • Мнения: 90
здравейте арабелки

Делта ,алби ,навел,рюади  благодаря ви  за хубавите думи  Hug,ама не мога да я излъжа с капките само докато види шишенцето веЧе и реве и затваря оЧите ,пробвах да ме види как аз си слагам на мене ,но и така реве ,абе кой обиЧã да му слагат капки в оЧите ? Laughing. ВеЧе и ги слагам и като си и е затворила оЧите то така или инъЧи пак влиза продукта малко в оЧите ,та долу горе ги орпавихме има оЩе малко секрети ,ама Ще мине ...

Навел аз оЩе не съм хукнала никъде с колата ,тоест трябва ми оЩе един номер тоя за отпред (а застрахователната компания дава само 1 оригинален) и ти веЧе ходиш да си направиш дублираЩия .Та мъжът ми Ще ходи при мароканците ,Че е по евтино там и стават пазарлъците ,аз ако отида Ще ми вземат повеЧе ,а за една ламирина не ми се дават 50 ?  #Crazy.Та така аз оЩе се упражнявам с листовките и даже веЧе като минавам по улиците се възмуЩавам кой как кара и къде е паркирал  Joy hahaha(хахахах),поне ако не стане шофиорка от мене(не знам къде е ер малък да му се навиди  newsm78) ,да кандидатсвам в полицаята за регулировЧик  Laughing Joy hahaha(ох не ми се смейте много  Blush)

целувки на всиЧки   bouquet

# 291
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ох, то във другата тема затишие, ама тука направо сме занемели newsm78
Някой прави ли страничка Фарашки?

# 292
лелееееееееееее
пълно затишие....

айде -каде сте магребинки...такава хубава вест ще ни дойде в товата тема...

ок!ей сега ще е пусна...и утре ще е оформя

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:12 от ruadi

# 293
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ruadi Hug мила
да не би Белбейчето вече да е майче?????
Това ли е хубавата вест?

# 294
  • Мнения: 110
И аз нaдушвам нещо такова......ха дано.  Praynig
Ще чакаме новата тема, че да разберем   bouquet

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:07 от Alba76

# 295
  • Мнения: 610
и аз , и аз .... Simple Smile

# 296
Мили дружки магребинки
заповядайте в 11 празнична тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382076.new#new

Утре дооформям че....чоя герой ревееееееееее

Общи условия

Активация на акаунт