10 магрибски подправки вземи си, и живота подслади си

  • 15 784
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
Здравейте ,много сте изписали ,тцтцтцт  Laughing .
Туй дето го описала Катя е вярно и важи за всяка страна .На скоро 3 ма от Айтос изнасилеха холадка и я ограбиха ,пример от България ...Ако си окиЧен и носиш пари и кредитна карта не Ще биеш на оЧи ами направо Ще Белстиш ,ако си гол като пушка ,какво Ще ти вземат .То ако става въпрос и тука крадът и дърпат Чанти ,внимание трябва  голямо и да не се набиваш в оЧите на вълка .

Да бе само алжирците крадлива нация  Joy,хайде да не поЧваме да говорим глупсоти коя нация е по крадлива

Аз като бях в Египет никой не ме ограбил ,а и египтяните са гладни и ако имат възможност да те преметнат Ще го направят и никакъв бог няма да ги спре ,просто ходех гола като пушка ,без пари в Чантата само 1 бутилка вода и толкоз ,кво да ми крадът ,пък и полицията е засилена там на всеки 5 метра полицай ,ти само да извикаш малко по- високо и веднага Ще се струпат 20 полицая да видят какво става .Тъй ,Че тоЧно по Магреба  престъпленията са много по- малко от колкото в Европа има си и статистика за това  Peace

Добре дошли на новите девойки  bouquet,после Ще ви Чета  ,аз съм гроги ,цял ден отнесахме в парка ,слънЧицето ни се усмихна и така с децата на вън ,весело е ...

# 46
  • Мнения: 2 804
Ние след едно излизане със свекърва ми малко преди да си тръгнем ходихме на пазар . Обиколихме и на купихме има няма към 10 -12 торби багаж  . С уговорка бяхме , че мъж ми ще мине да ни прибере . Спряхме точно зад гърба на двама полицаи и оставихме багажа на улицата докато чакахме да пристигне половинката . За отрицателно време се запълни пространството около нас с шемкари .

# 47
  • Мнения: 110
Да бе само алжирците крадлива нация  Joy,хайде да не поЧваме да говорим глупсоти коя нация е по крадлива

  Шеки, моля ти се, лично недей да приемаш казаното.  Naughty
Тук става въпрос за висш пилотаж  Joy
 Майтапят се наистина по между си, че от магребците са най- в тоя занаят,   Grinning та по този повод го споменах, а не от лични наблюдения.  Peace

  Nawel, казваш, че си била със свекървата и пак са ви наобиколили  (да не кажа напъплили.....казах го вече  Heart Eyes ). Означава, че половината рода трябва да ходи на покупки, за да е на сигурно и да се пазят един друг ли?  newsm78  Нещо не ми се връзва ....а  не, че не вярвам- да не ме разберете погрешно.  Naughty
 Все пак не говорим за село, където евентуално може да има само един пазар. Говорим за градове и то централни за Мароко. Избор може да се направи, не е казано, че трябва да се ходи на най-мнoгoлюдният, където вероятността да те оберат е голяма. На по-спокойни пазари са и по-трудни кражбите....
  ...незнам,   Thinking разсъждавам си тук по европейски...  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 22:15 от Alba76

# 48
  • Мнения: 90
хахахахаха ,АААА, Че те в Европата като дойдат си развиват тази дарба бе ,там е страшно  ,много накзват ,

Навел вика6 12 торбиЧки само имахте  #Crazy ,вие целия пазар ли изкупехте  Laughing,

Алби ко викаш цялата рода да ходи на пазар нали как така 2 Ще пазарят, 10 Ще лежат ,вместо да се разкършат малко и  те снагите да помогнат с багажа и торбиЧките .Акъла ми не го побира как сте ги мъкнали тези торби ,не се ли скъсаха , Laughing Joy,ох смешно ми стана,ама си ви представих със свекървата ти и торбите ,Навел да не се обидиш   bouquet

# 49
  • Мнения: 3 804
е, да се похваля-тук суковете са пълни с полиция-и тежко и горко,ако хванат някой джеб4ия-бой на място след това в у4астъка-така,4е кражбите са рядкост

# 50
  • Мнения: 560
смеете се вие, че ходех с вдигнати ръце, то аз ги държах като боксьор по време на боксов мач - пред гърдите и лицето, не че това ме спаси от бутането... иначе за кражбите, то всичко си държах в раничка на гърдите, та нямаше как да ме оберат, но всички ми повтаряха това, което катето каза - сама е рисковано и шансът да те оберат е голям, стискай чантата, внимавай къде вървиш, отваряй си очите на четири
Joy Joy Joy
Да ,ама нито те ограбиха,нито те опипаха,нали?
Добре,че е била раничката!!! hahaha
Смешно ми е,защото и аз сигурно ще ходя така,
но и ще ги гледам много лошо! Twisted Evil  Hug

# 51
  • Мнения: 110
е, да се похваля-тук суковете са пълни с полиция-и тежко и горко,ако хванат някой джеб4ия-бой на място след това в у4астъка-така,4е кражбите са рядкост

  Dtti, точно.  Peace
Сещам се от разказите на Катя, че на всеки 5-10m. е имало полиция, която да следи за реда. След като си позволяват този лукс (които в Бг не може и да си го помислим, поради липса на средства, разбира се), би трябвало да присъстват и на пазарите. Иначе се обезмисля функцията им, ако не са на място, където има най-голяма нужда от тях.  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 3 804
Като сме по4нали  за полицаите-тук например,ако турист се усети ,4е таксиджия го мами,може да го накара да спре до парвият патрул и да се опла4е-кога запо4нах да излизам сама мъжо ме предупреди-за такава възможност.Освен това ако някой си позволи откровенно да ти пуска ръка ,или ти отправя неприли4ни намеци или предложения -пак можеш да се обърнеш към полицай-натрапникът го видят в у4астъка.Аз веднъж имах подобна слу4на в един микробус-но,се оправих сама-навремето тренирах малко у-шу,та с един удар охладих натрапника Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 3 778
Дидона, ама абсолютно си права Мисля, че с теб имаме едни преживявания  Hug  Rolling Eyes и като гледаш лошо пак пъдиш народа, пък мен в това ме бива мръщя се като за световно, може нещо да съм сбъркана, ама никак не долюбвам да ме бутат така и само сумтя и пуфтя.... то той и момъкът допринесе за тази раница, само ми я тикаше пред гърдите и повтаряше "там я дръж, не я пускай, хем сигурно, хем не те гледат мъжете  newsm78 newsm78"
айде късно стана, да си лягам, пък утре празник мисля на парад да ходя  bowuu
Лека нощ и сладки сънища момичета   bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 90
но и ще ги гледам много лошо! Twisted Evil  Hug


хахахах да това действа
ей така като супер Нани

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Като слушам таквизИ страхотии за суковете взех да дърпам назад newsm78 пък уж съм курназ Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 110
Като сме по4нали  за полицаите-тук например,ако турист се усети ,4е таксиджия го мами,може да го накара да спре до парвият патрул и да се опла4е

   Само си представям момента, в които ме мами таксиджия, аз му казвам ако обича да спре при първият патрул и той с удоволствие спира, че да се оплача.  Joy
 Извинявам се за спама, но ми стана смешно.  Hug
   Dtti, ти си готова, завършена, минала противоотбранителни курсове, но не казваш  Crossing Arms  и ние само се чудим как ходиш по цял ден сама.  Thinking    bouquet
 Лошото е, че не се знае масово. Хората не са запознати за Сирия например, че е спокойно, както разказваш, а първоначалната реакция е тази, която обсъждаме и то за целият арабски свят.... за съжаление.

# 57
  • Мнения: 560
Деси,браво!!!!Това с удара много ми хареса!!! hahaha
Как ли са те гледали в марш.такси? Shocked
Аз също сама се оправям.
Тук също има навсякъде полиция.
Не дай Боже да се случи нещо лошо на чужденец,закона е железен.

# 58
  • Мнения: 3 804
Като сме по4нали  за полицаите-тук например,ако турист се усети ,4е таксиджия го мами,може да го накара да спре до парвият патрул и да се опла4е

   Само си представям момента, в които ме мами таксиджия, аз му казвам ако обича да спре при първият патрул и той с удоволствие спира, че да се оплача.  Joy
 

е , мацка ти  няма да казваш,4е искаш да се опла4еш,просто му казваш да спре  Mr. Green-пук и тук не смеят  да взимат много -максимум 3 пъти над цената

Аз и спрей газ си имам,ама ня го нося-слава Богу-тук е спокойно.

За удара никой не се усети-аз се наведох уж да взема нещо и ударих отдоло на горе-само типа го заболя,и след това слезе

# 59
  • Мнения: 560
За удара никой не се усети-аз се наведох уж да взема нещо и ударих отдоло на горе-само типа го заболя,и след това слезе
Деси,ама ти съвсем професионално!!! hahaha
Умрях от смях!!!! Joy Joy Joy
Ми той не реагира ли?

Общи условия

Активация на акаунт