ПЛЕВЕН - 86

  • 14 728
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 111
И аз разбрах,че са на един и същи собственик двете места,така че от Сторгозия ми е по-близко.
За кърменето и цикъла бях чела статия на Хедра-ако се кърми през 2-2.5 часа  цикълът не идва.Ако се разредат часовете може да дойде цикъла.
Симона е с температура 38.3 и понеже е за пръв път много се шашнах.Казаха,че е от зъбите,растат й 4 кътника едновременно.Има зачервено гърло,сега се връщаме от поликлиниката.Цял ден й се спи,не съм свикнала да я гледам така отпусната,никога не е боледувала.

# 61
  • Мнения: 2 070
Дано имаш спокойна нощ

# 62
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен.То малко късничко,но от Марио трудно се допирам до компютъра.
Джина много са сладки дечицата ти.
Ерота дано бързо се оправи малката. Има ги и такива моменти,важното е дя останеш спокойна.
И на мен тези сапуни на Рефан не ми харесват особено. На миризма горе долу биват, но пяна почти не правят. Аз в последно време си взимам Нивеа и кАМИ.

# 63
  • Мнения: 1 196
Аз забравих да се похваля, групата на Никола как са се изявили  http://www.plevenlive.com/region/p3_921_0.html

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Джина, какво да ти кажа се чудя. След 1 месец вкъщи трудно трудно отиде на ясла. Реве от едната госпожа и това е. Чудя се какво да правя . Когато е едната влиза спокойно,но когато е другата е направо ужас. А и нали ходи 3 дни и се оказа,че има скарлатина в групата,та сега ще поседи пак вкъщи известно време.
Веси, Марио ще го пускаш ли в сряда?

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Симона е с температура 38.3 и понеже е за пръв път много се шашнах.Казаха,че е от зъбите,растат й 4 кътника едновременно.Има зачервено гърло,сега се връщаме от поликлиниката.Цял ден й се спи,не съм свикнала да я гледам така отпусната,никога не е боледувала.
Ерота, спокойна и аз много се шашнах първия път,когато Меги се разболя,тя освен Т
и повръщаше,но щом нищо друго и няма може настина да е от зъбите.Иначе и Меги спи често когато
е болна.Бързо оздравяване Peace

# 66
  • Мнения: 154
За ТЕЦ-а разбрах от майка ми, която снощи по никое време ми звъня да ми каже, че ставало нещо много страшно  Shocked Беше много притеснена. Нямали и ток.
Аз от телефонната слушалка чувах как шуми.
Те живеят до Окръжна болница.
Ние си имахме ток, но от прозореца чувах шума.


аа, това било значи, за това се събудих от студ предната нощ и климатиците бяха изключили, та ставах да ги пускам. явно доста дълго не е имало ток, защото те при кратки прекъсвания си продължават да работят от където са стигнали  Simple Smile.спиш си и не знаеш какво те чака. колко сме беззащитни...

# 67
  • Мнения: 154
Благодаря,Дикси,значи правилно съм разбрала. Peace
Валя,не знам дали ти допада миризмата на роза,но аз си купувах много хубави сапунчета от магазина на Българска роза срещу Дома на книгата.
А ако имаш път към Сф,в ЦУМ има един магазин за сапуни на килограм,за разни соли за вана и подобни чудесии-е те такъв аромат не бях срещала.Направо невероятно!не знам на коя фирма са,братовчедка ми преди все оттам си купуваше и ми е подарявала.Не зная дали още съществува магазина.

аха, там си е магазина, на последния етаж. освен ако не са го ликвидирали след ЧНГ.

# 68
  • Мнения: 60
Здравейте и от нас !Ние от толкова " прошки " нямам време да седна на компютъра !Да ви се похваля на Йоанка най-сетне й изби първото зъбче !Дано и другите избиват така безпроблемно  Peace !

# 69
  • Мнения: 153


Ние мислим да ходим на Шипка за тържествата...
       ...дано да не е много сурово времето, щото нещо откъм екипировка ми куцат нещата  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 506
чЕСТИТ З-ТИ МАРТ НА ВСИЧКИ
еТО МАЛКО СНИМКИ И ОТ НАС


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=348429

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Desi_Tanova И на silvipl!

Много здраве, лично и семейно щастие, любов и късмет ви пожелавам!

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 10:11 от plamsi

# 72
  • Мнения: 5 026

ЧРД на Деси и на Силви! Много здрави да сте!

Честит 3 март!

# 73
  • Мнения: 1 196
Честит 3-ти Март!
Честит Рожден Ден на Desi_Tanova и на silvipl! 

# 74
  • Мнения: 248
Честит Национален празник!

Честит рожден ден на Деси и Силви!
Да сте живи, здрави и много обичани! Весело изкарване на празника!

Общи условия

Активация на акаунт