Ягодка и Саса - баба Марта бързала, мартеничка на темата вързала

  • 23 692
  • 318
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 211
Здравейте момичета,
имам един въпрос, който вероятно е дискутиран, но може ли някой, който си е поръчвал парфюм да сподели дали пристига успешно и има ли пролем с митница или митически такси?

Благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 7 800
sparkk , kiora, момичета, кремчето го няма в Ягодка, ето го в Сепфора - тозиPeace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 231
Здравейте момичета,
имам един въпрос, който вероятно е дискутиран, но може ли някой, който си е поръчвал парфюм да сподели дали пристига успешно и има ли пролем с митница или митически такси?

Благодаря!

Досега не съм имала проблеми при получаването на парфюми......пък и сега нали вдигнаха необлагаемия минимум, което е още по-добре  Peace

# 63
  • Мнения: 1 645
Iliana_  - това не е ли пудра?
мими23 - точно планирах като ми свърши ланком фдт-то да взема Супербалансед. Моля те кажи защо не би го купила пак? И каква е разликата между него и Skin Smoother Pore Minimizing? И да питам за втория - покривен ли е, матиращ ли е, Ванила какъв цвят е - тъмен, светъл ...  Мерси предварително


Беше хубав когато излезе,но сега има толкова много други,по добри...затова не бих го купила.По ми хареса течния вариянт,този в кутийката е по твърд и се нанася по трудно,стои по неестествено...
Skin Smoother Pore Minimizing е с много пудра,като мус е,много добре покрива,дава хубав финиш,прави кожата нежна,глафка и с пудрен завършек.Ползвах го повече от година,и лятото и през зимата. Сравнително издържлив е.
В момента ползвам Дабъл Уеър на ЕЛ и съм много доволна,най добрия за сега който съм имала...но затова и казах,фдт-ените на Клиник бяха добри за времето си,трябва да пуснат нов,защото постоянно излизат нови и все по добри на пазара Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 7 800
Момичета, споделете, какви хубави околоочни маски сте ползвали ? 

# 65
  • Мнения: 149
Извинете за спама , но някой поръчвал ли е от Сепфора.И аз искам един продукт, който го няма в Ягодка и Саса

# 66
  • Мнения: 211
Аз съм ползвала Сефора докато бях в САЩ. Не съм сигурна, че доставят в България, но си бях поръчала един комплект на Коррес: спирала, сенки и два молива за очи. Не знам защо, но спиралата не дойде, не мисля, че бяха много коректни. Обаждах се на Customer Service, но това е помогна. А си платих пълната цвна на комплекта + доставка. Моят съвет е да провериш и в amazon.com, доставките са по-скъпи, но доставят всичко и има огромен избор...

# 67
  • Мнения: 2 001
А на Darphin някои продукти увеличение с 10 $.  Crossing Arms
smile3516 smile3515 smile3511 smile3513 

# 68
  • Мнения: 2
Извинявам се ,че ще питам тук, но не зная къде... Интересува ме Estee Lauder Perfectionist CP+ Wrinkle Lifting Serum , но го срещам в два вида флакони -едното е по-тъмно лилаво и по-квадратно напр.http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=85628#DETAIL, а другото млечно лилавоhttp://cgi.ebay.co.uk/Estee-Lauder-Perfectionist-CP-30ML-BRAND-NEW-IN-BOX_W0QQitemZ290299391579QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Skincare_PP?hash=item290299391579&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1688%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318. Има ли разлика между двата  или само в опаковката! Благодаря предварително.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 231
Извинете за спама , но някой поръчвал ли е от Сепфора.И аз искам един продукт, който го няма в Ягодка и Саса

Нямат доставка до БГ  Peace

# 70
  • Мнения: 2 590
Момичета много се извинявам, че ви притеснявам с може би доста глупав въпрос , но не знам как да постъпя.
Искам да пусна една палитра на Pupa в продавалника и по точно тази: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=86393#DETAIL
Реших, че няма да я ползвам повече, тъй като си купих друга на която цветовете ми допадат повече. От тази палитра съм ползвала само един гланц за устни и два от цветовете на сенките, но съвсем малко около 3-4 пъти и спиралата. Нямам идея на каква цена е нормално да се пусне. Какво намаление е горе-долу приемливо?


Много моля посъветвайте ме, горе долу каква е разумната цена, при това ползване от мен.?

# 71
  • Мнения: 6 619
Докато се наканя да поръчам едната спирала на Хелена и тя свършила  Close другата съм я ползвала и не харесва.Знам ,че сме обсъждали Lash Queen Mascara ама припомнете ми  струва ли си?

# 72
  • Мнения: 1 645
Докато се наканя да поръчам едната спирала на Хелена и тя свършила  Close другата съм я ползвала и не харесва.Знам ,че сме обсъждали Lash Queen Mascara ама припомнете ми  струва ли си?

Днес си получих спиралите.
Сюрреалист е добре но другата е доста суха.Току що пуснах и-мейл на Ягодка за да ги уведомя,да видим какво ще кажат!!!
Молива на Ланком също си е наред,много хубав!!!

Лаш Куинн е много добра спирала.Писала съм го много пъти но тя и Сюрреалист са ми фаворити.По принцип са ми слабост спиралите на ХР,няма една която да не ми харесва,но тези две са ми фаворит !!!

# 73
  • Мнения: 6 619
Докато се наканя да поръчам едната спирала на Хелена и тя свършила  Close другата съм я ползвала и не харесва.Знам ,че сме обсъждали Lash Queen Mascara ама припомнете ми  струва ли си?

Днес си получих спиралите.
Сюрреалист е добре но другата е доста суха.Току що пуснах и-мейл на Ягодка за да ги уведомя,да видим какво ще кажат!!!
Молива на Ланком също си е наред,много хубав!!!

Лаш Куинн е много добра спирала.Писала съм го много пъти но тя и Сюрреалист са ми фаворити.По принцип са ми слабост спиралите на ХР,няма една която да не ми харесва,но тези две са ми фаворит !!!
Ще взема да дам още един шанс на Сюрреалиста .

# 74
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Докато се наканя да поръчам едната спирала на Хелена и тя свършила  Close другата съм я ползвала и не харесва.Знам ,че сме обсъждали Lash Queen Mascara ама припомнете ми  струва ли си?

Днес си получих спиралите.
Сюрреалист е добре но другата е доста суха.Току що пуснах и-мейл на Ягодка за да ги уведомя,да видим какво ще кажат!!!
Молива на Ланком също си е наред,много хубав!!!

Лаш Куинн е много добра спирала.Писала съм го много пъти но тя и Сюрреалист са ми фаворити.По принцип са ми слабост спиралите на ХР,няма една която да не ми харесва,но тези две са ми фаворит !!!
аз преди около година и половина бях си я поръчала от намаленията и положението беше същото сега пак си я поръчах и явно ще връщат парите пак

Общи условия

Активация на акаунт