Ягодка и Саса - баба Марта бързала, мартеничка на темата вързала

  • 23 697
  • 318
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 81
запис,за да следя!

# 91
  • Мнения: 1 645
Чакам спиралата на ХР, дано да е читава.
Мими23, нали на теб ти бяха пристигнали двете и едната се оказа суха?
От ягодка предприеха ли нещо?

Да,на мен.
Предложиха (коректно както винаги) да ми върнат парите или пратят дуга,която и да е без да доплащам. Аз поисках парите,на следващия ден вече бяха преведени а аз се ядосах че не поисках друга спирала,поне още една Сюрреалист да бях поискала...разкошна е Peace
А от сухата ползвам четката че нанася много добре с друга спирала Grinning

# 92
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз искам да си поръчам нещо от саса. Има ли някой, който ще прави поръчка  Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 7 014
Може ли да ми кажете кое червило е трайно,  да издържа поне 3-4ч. Имам на Payot, на Ести, на Биотерм и всичките са за боклука. Максимум половин час издържат  #Cussing out

# 94
  • Мнения: 134
Най-трайното червило, корто съм ползвала до сега е на Max Factor,  минимум 3 часа

# 95
  • Мнения: 6 619
Може ли да ми кажете кое червило е трайно,  да издържа поне 3-4ч. Имам на Payot, на Ести, на Биотерм и всичките са за боклука. Максимум половин час издържат  #Cussing out
Сигурно няма да си го вземеш ,но на Импала съм ползвала дълготрайните и съм доволна .

# 96
  • София
  • Мнения: 7 014
Най-трайното червило, корто съм ползвала до сега е на Max Factor,  минимум 3 часа

Имам такова-цвят корал и също съм доволна, само че е на привършване. Май пак към такова ще се ориентирам  Rolling Eyes

Iliana,  сещам се за кои говориш, но не съм ползвала. И тях ще ги преслушам, мерси   bouquet

# 97
  • Мнения: 239
Може ли да ми кажете кое червило е трайно,  да издържа поне 3-4ч. Имам на Payot, на Ести, на Биотерм и всичките са за боклука. Максимум половин час издържат  #Cussing out

Вземи си на Max Factor,на мен ми издържа цял ден.Даже по някога и на сутринта имам от него  Shocked

# 98
  • Мнения: 81
Относно червилата,много зависи и от човека.на мен примерно почети всички червяила са ми трайни.Дори след като се нахраня ми стои червилото.Повечето хора се учудват, но уви факт е!Използвам червила на Клиник, Диор, Шанел, Ести Лаудер.Имам и други но тези са преобладаващите.За дълготрайните на Макс Фактор-имала съм,наистина издържат цял ден но определено залепват по устните все едно това е естественият ти цвят и след 3-4 часа стоят много сухи.Вечер дори почистването на червилото ми е трудно.И лично мое мнение естествено предпочитам да си корегирам червилото след 4- часа,отколкото да мис стои цял ден,а след това дори почистването да ми е трудно! Laughing

# 99
  • Мнения: 1 270
Аз искам да си поръчам нещо от саса. Има ли някой, който ще прави поръчка  Hug
Аз пускам обща поръчка веднъж в месеца  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 7 014
....За дълготрайните на Макс Фактор-имала съм,наистина издържат цял ден но определено залепват по устните все едно това е естественият ти цвят и след 3-4 часа стоят много сухи.Вечер дори почистването на червилото ми е трудно.И лично мое мнение естествено предпочитам да си корегирам червилото след 4- часа,отколкото да мис стои цял ден,а след това дори почистването да ми е трудно! Laughing

Абсолютно на същото мнение съм. Точно заради този ефект исках да го сменя. Само с дегримьор може да се махне напълно  Confused



Честит рожден ден, Илияна! Всичко най-хубаво в живота!

# 101
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз искам да си поръчам нещо от саса. Има ли някой, който ще прави поръчка  Hug
Аз пускам обща поръчка веднъж в месеца  Peace
Страхотно  Flutter Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 1 220
....За дълготрайните на Макс Фактор-имала съм,наистина издържат цял ден но определено залепват по устните все едно това е естественият ти цвят и след 3-4 часа стоят много сухи.Вечер дори почистването на червилото ми е трудно.И лично мое мнение естествено предпочитам да си корегирам червилото след 4- часа,отколкото да мис стои цял ден,а след това дори почистването да ми е трудно! Laughing

Абсолютно на същото мнение съм. Точно заради този ефект исках да го сменя. Само с дегримьор може да се махне напълно  Confused

На мен ми изсушава страшно устните и почват да ми се белят. Иначе цветовете много ми харесват  Peace

# 103
  • Мнения: 14 491
Днес и аз получих двете спирали на HR. Моята Vertiginous също е суха. Confused

останала съм с впечатление, че винаги спиралите от намаленията са сухи.

аз също трябва да си поръчвам спирала, но с този курс на долара ми се струва, че няма да ми е изгодно  Thinking някой знае ли колко струва на Ив Сен Лоран спиралата с ефект изкуствени мигли в магазина?

# 104
  • Мнения: 739
Най-трайното червило, корто съм ползвала до сега е на Max Factor,  минимум 3 часа

Имам такова-цвят корал и също съм доволна, само че е на привършване. Май пак към такова ще се ориентирам  Rolling Eyes

Iliana,  сещам се за кои говориш, но не съм ползвала. И тях ще ги преслушам, мерси   bouquet
моля те кажи какво е точно червилото корал на МФ  Praynig. Влюбена съм в този цвят и скоро рових в Бонжур всички марки, и само 1-2 имаха корал, но не им се доверих. И май не беше МФ.

Общи условия

Активация на акаунт