Weeds

  • 3 102
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
вече има и втори епизод Flutter

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ооо, някои от нас го изгледаха още оня ден  Mr. Green

Много ме накефиха разменените реплики на свиждането в затвора - вчера посред работа се присетих и изцвилих от смях  Joy

# 32
  • Мнения: 5 140
тук не се ли превеждаше "Трева"?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
 Peace да

# 34
  • Мнения: 5 140
готин е аз го харесвам

# 35
  • София
  • Мнения: 1 891
И мен ме зарибихте !  Grinning
Гоня ви - на втори сезон съм към края.
Само да ви питам кой качва субтитрите , кое име да търся , че има двама -трима.

# 36
  • София
  • Мнения: 547
оо, много любимо сериалче Party само, че аз ще изчакам да излезе целя сезон, да му преведат субки и да си му седна един уикенд с нещо за хапване и пийване както си му е редът Sunglasses
Главната героиня по едно време ми беше идол - пример, че няма невъзможни неща на тоя свят и всичко можеш да постигнеш Sunglasses

# 37
  • Мнения: 1 312
Гледахте ли 4ти епизод вече?
Че аз не мога да се преборя нещо.
Не ми тръгва с никакъв плейър, все грешка ми изписва някаква.
Сачо с BS става, ама там субс са ми на маймунеца и не помня как се оправяха.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аз още не съм - чакам да излезе и 5-тия днес и тогава наведнъж  Whistling

# 39
  • Мнения: 10 012
Здравейте!
Как така никой не е изкоментирал края на сезона?
Мен буквално ме втрещи! Какво опасно хлапе излезе Шейн!
Малко го развалиха сериала в този сезон, малко на сапунка взе да прилича. Аланис Морисет ми беше интересно да я видя като актриса.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аланис и в други филми съм я гледала епизодично, но ми е много неестествена  - не я бива за мен като актриса...

А  сериалът наистина много го развалиха - първите сезони бяха така силни, а сега направо последните серии мъчно ги догледах. Но пък Мери Луиз Паркър е толкова готина, че заради нея още един сезон ще гледам  Laughing

# 41
  • Мнения: 5 710
Аланис и в други филми съм я гледала епизодично, но ми е много неестествена  - не я бива за мен като актриса...

А  сериалът наистина много го развалиха - първите сезони бяха така силни, а сега направо последните серии мъчно ги догледах. Но пък Мери Луиз Паркър е толкова готина, че заради нея още един сезон ще гледам  Laughing

Извинявам се, че повдигам сравнително стара тема, но тъй като току що приключих 5ти сезон ( общо всичко видях за 2 седмици, истински маратон) и се превърнах в истинско Weeds зомби , не мога да се съглася че 4, 5 са слаби сезони, напротив. Филмът е страшно последователен и става все по-силен.
Сега изобщо не знам как ще се върна към Отчаяни съпруги и Брадърс анд систърс  Grinning

ВЪпрос - 6ти сезон кога излиза?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Попаднах на инфо за май 2010 г. за начало на 6ти сезон  Peace

# 43
  • Мнения: 5 710
о, ужас, аз сега в абстиненция ще изпадна  .....  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт