Каква марка ютия?

  • 45 327
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 988
А какво ви е мнението за други не толкова известни марки ютии като Таурус или Ронсън например-доста по-евтини и с почти същите характеристики, че и по-добри от Тефал, Браун, Филипс....

# 91
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моята е Филипс. Много съм доволна. Прахосмукачката и миксерът ми са на същата фирма. Нямат забележка.

# 92
  • София
  • Мнения: 7 990
А какво ви е мнението за други не толкова известни марки ютии като Таурус или Ронсън например-доста по-евтини и с почти същите характеристики, че и по-добри от Тефал, Браун, Филипс....

Изцяло отрицателно мнение за Ронсън. Ютиите в гаранция не се поправят, а се подменят с нови. Считай за какво качество говорим. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 5 295
От една седмица съм с Philips Azur, родих се с него. Предишната беше Бош, абсолютен боклук.

# 94
  • Мнения: 930
аз съм с филипс и съм доволна Peace

# 95
  • Мнения: 151
Знам 4е има пускана такава тема,оба4е ми се иска да полу4а "по-пресни" съвети относно избора на марка ютия.Готова съм да дам до 200 лв,в4ера ходихме до Техномаркет,всъщност най-скъпия модел на Филипс струваше толкова.Чудя се оба4е дали си заслужава или ще плащам толкова само заради марката.Много хора ми препоръ4ват на Ровента,искам и вашето мнение.Най-важното е  да има незалепващо покритие,противокапкова система и да се самоизклю4ва ако я забравим в хоризонтално положение...
Купи си ТЕФАЛ! И найлон не залепва Laughing Hug Wink

# 96
  • Мнения: 1 988
Сега пък си харесах тази http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=38209&cat= … 61&shop_id=57
Имайки предвид, че ютия ползвам супер, супер рядко, да ми се чуди човек какво толкова избирам. Според мъжа ми най-добре от най-евтиното NEO-и без това, казва ще си стои прибрана Crazy

# 97
  • Мнения: 151
 D_e_s_i_t_o блазе ти  Laughing Аз всеки ден гладя-няма начин Cry омразно или не.

# 98
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
След дългогодишна употреба на Тефал,случайно открих гладещите системи под налягане на Philips.  Много съм доволна  Hug. С един резервоар-1 час гладене. Малко по-скъпички от другите,но определено си заслужава . Имам вече две (едната е в БГ) + Azur,пак на  Philips. Повече за Тефал като ютия не искам и да чувам  Stop.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 10:35 от JFR

# 99
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
 Ето и някои от системите за гладене под налягане:
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_cate … _CONSUMER%3Dfalse

А вече има и много нови модели. Първата ми е светлосинията в края- GC 6310. Колкото и груба да ми изглеждаше в началото,такава работа ми върши...идеална.  Другата ми е  GC 7320;     ето я:



# 100
  • Мнения: 9
Аз пък ще кажа, че Philips-a  ми протече и няма да си взема. Виж ето това повече ми харесва, ако ще гладя повече - http://www.tefal.bg/All+Products/Linen+care/Steam+stations/Produ … o+Pro+Express.htm Иначе си ползвам Тефал Aquaspeed.

# 101
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Аз от Филипс не съм доволна NaughtyПърво протече, после на уж незалепващото покритие
се залепи едно черно петно и няма махане. Покритието се прецака. Това е втората Филипс, от която не съм доволна  Crossing Arms.
Възможно е да е до модел, сестра ми е с Филипс и е много доволна.
Сега ще си купувам твърдо Тефал, но се чудя за модела  Thinking

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не обичам да гладя, но Тауруса, който ми подари свекървата е перфектен! Аз съм с ТАУРУС. bowuu

# 103
  • Мнения: 902
Ето и някои от системите за гладене под налягане:
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_cate … _CONSUMER%3Dfalse

А вече има и много нови модели. Първата ми е светлосинията в края- GC 6310. Колкото и груба да ми изглеждаше в началото,такава работа ми върши...идеална.  Другата ми е  GC 7320;     ето я:

Aз още не мога да се реша дали да си взема такъв тип ютия. Искам да глади и вертикално и да не е тежка самата ютия newsm78

# 104
  • Мнения: 14 489
От една седмица съм с Philips Azur, родих се с него. Предишната беше Бош, абсолютен боклук.

и аз имах бош от която бях ужасно недоволна. от година имам този модел на филипс и съм супер доволна.
преди бош съм имала и други модели филипс, всичките са били супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт