Разделно хранене-част 34

  • 18 072
  • 369
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 999
Нора, мила тогава действай  Hug

# 331
  • Мнения: 505
момичета, съвсем се изгубих от темата , но не и от редиците на разделничките, стриктно съм,.... е с 1-2 изключения включващи молко торта и шоколад..ама не устоях на изкушението,..та така за мене поне не прекалих и погълнах само половината от полагащото ми се парче... Mr. Green Stop Mr. Green, в менюто ми преобладават салатите и пилешкото , рядко ях ориз, а картофите почти съм ги изключила от менюто си...

Първоаприлски поздрав към всички    bouquet   bouquet    bouquet

# 332
  • Мнения: 63
ех момичета толкова ме трогнахте  newsm68
БЛАГОДАРЯ на всички ви  Hug Hug Hug
бих ви почерпила с тортичка, но тъй като това противоречи на принципите ни, ще ви предложа



# 333
  • Мнения: 559
Van4e-Честит празник и от мен!
Да си жива и здрава,разделна и щастлива!
Когато човек е здрав-другото си го купува. Tada newsm24

# 334
  • Мнения: 159
van4e, Честит рожден ден! Пожелавам ти на първо място здраве, защото то е най-ценното, много щастие и усмивки! smile3525

Dundy Sladurska, аз пък си мислех, че е много малко.  smile3505

Но все пак наблягам на протеините. За тези 12 дни не съм яла картофи, хляб, съвсем малко ориз ядох веднъж...изобщо...много съм разделна.  newsm03

Искам да ви попитам според вас има ли начин да отслабна на точно определено място. Визирам бедрата. Струва ми се малко "Мисията невъзможна". Вероятно като сваля всичко излишно, ще почна да свалям само от бедрата. smile3506

# 335
  • Мнения: 308
Аз си спазвам принципите на РХ и се чувствам добре.1-2 пъти в седмицата си позволявам да хапна шоколад или бисквити,нещо такова.Но днес имаше баница със сирене вярно не беше разделна,но си рекох какво пък толкова отрязах си 1 парче.Иии оле мале какви болки какво нещо няма да повторя вече.Сигурно е защото не съм яла тестено от много време а и това е тежка храна незнам,но това ще ми държи влага доста време....

# 336
  • Мнения: 1 500
Ехо мехо , как сте сладурани Wink. Понеже нещо се бях май попренатоварила с храна от събота и неделя се чувствах тежко нещо и вчера и аз бях само на протеини и плодово мялко , вечерта малко семки Embarassed . Днес съм значително по - добре и ми е по - лекичко на стомаха . Аз така правя, когато се чувствам , че съм прекалила да кажем един ден в седмицата , когато ям всичко , на следващия ден пък компенсирам като карам на по - леки храни и така дори един кг не се качва , а си запазваш теглото . То сега някой ще каже , че от 1 ден ядене няма как да качиш , но аз качвам за съжаление и от въздуха и за да не се случва това за всеки случай си правя  следващия ден разтоварващ . Вчера направих много хубава според мен тренировка на колелото , доста се изпотих , направих си и коремните преси и се чувствам много пълноценна. По време на тренировката направо ми идеше да я зарежа, в началото така да се изморих , но си казах не и след това като набрах сили се чувствах прекрасно .  Днес също трябва да се потрудя и утре почивка и така през дена - два. Има невероятен ефект момичета от спорта , ама ви си го знаете  Wink.

# 337
  • Мнения: 63
Привет момичета кокичета  Party
и аз като Елизабет вчера бях на разтоварване, по-скоро снощи де  Rolling Eyes минах за цялата вечер с 1 таратор и по-късничко 1 ябълка (след като ми минаха часовете  Sunglasses)

чета тук че повечето си позволявам шоколадец и пр. - мен лично ме е страх да не би да започна да му се радвам много и да зарежа РХ, при вас как е?  Rolling Eyes
в последно време даже и мед не съм хапвала

black_ice аз в началото като започнах с РХ си хапвах почти всеки ден на обяд ориз или картофи  Whistling , даже и сега го правя, така е по-малък варианта да прегладнееш и да отиде всичко по дяволите. Мен така ме съветват  Simple Smile
Бавно, но славно губя мазнинки  newsm44

# 338
  • Мнения: 1 500
van4etto88 , ми какво да ти кажа за шоколада , чак да зарежеш РХ , защо? Няма причина да го зарязваш , можеш да си хапваш от време на време , не може вечно да се лишаваш от всичко , организма има нужда и да го "възнаграждаваш". Поне аз лично не мога съвсем да не ям . Един път в седмицата мисля , че е съвсем разумно да хапваш шоколад, няма да ти се лепне, хайде Wink. Относно пък въглехидратите , най - добре на обяд да, че хем засищат хем вечер ако се ядат се лепват, че организма вечер е най - "заспал" и никакви калории не гори . Аз вечер съм предимно на супички , много добър вариант е. То хубаво да не ядеш въглехидрати изобщо ама тоя организъм има нужда от гориво , както се казва, трябва да се ядат и те , правилно комбинирани като са няма проблем и като са за обяд. Не си мислете , че като не ядете съвсем въглехидрати и правите кой знае какво. Вярно отслабва се , но аз лично не бих била пълноценна в живота да си върша ежедневните неща ако карам само на месо и зеленчуци . Е, има си хора, на които не им пречи.Както обичам да казвам - всичко в умерени граници е добре. За да сте и здрави освен слаби яжте от всичко в разумни граници Peace.

П.С. Абе момичета ужасно обичам таратор ама с какво да го комбинирам направо се чудя, с кашкавал май не можеше нали , да той кашкавала е мазнина пък млякото белтъчина, пууу. Ми с какво да го ям тоя таратор, не искам със салата , не ми  върви нещо Confused.

# 339
  • Мнения: 63
Elizabett  може би защото съм още в началото на РХ и за това се стремя да съм мах разделна, но и да си призная не ми липсва чак до такава степен шоколада или пастите или каквото и да било
  ooooh! и аз пустия таратор съм се чудила с какво да го комбинирам, но нищо не ми е идвало на ум  Whistling за това го използвам за разтоварващите вечери  Peace
а що се отнася до енергията с 2 ръце мога да заявя че по енергична от сега не съм се чувствала, направо кипя от енергия  newsm53

# 340
  • Мнения: 1 500
van4etto88 , ако не ти липсва няма да ядеш на сила тогава, по - добре така даже Grinning. Аз откачам за шоколадец и не е като да не ми се яде ама да ти кажа гледам вече доста да се въздържам от него и изобщо от сладкото не само заради кг, но и заради захарта , нямам проблеми с нея , но за да не проимам . Я кажи ти колко кг успя да свалиш от януари ако не е тайна разбира се  Wink?

# 341
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурки   bouquet
Гледам доста сте активни днес  Hug
Аз оцелях след поредния вирус, вчера изкарах целия ден кажи речи в сън, а днес няма и помен от високата температура. Чувствам се добре и мисля да поизлеза малко, а и докторката каза че не е добре да се залежавам и изнежвам. Така че на мен само това и ми трябваше да чуя. Целувки и до скоро  Hug

# 342
  • Мнения: 63
Elizabett за последно като се мерих разликата от януари до сега беше 3 кг. За някои може да е нищо, но за мен това си е направо постижение, при положение че от нищо, което е позволено не съм се лишила... било то банани, стафиди, фурми, пържолки и т.н  Embarassed
Дунди радвам се за теб, хубаво е че си се преборила с вируса  #2gunfire

# 343
  • Мнения: 1 500
Браво Ванче, страхотен резултат , и аз бях така като теб на месец свалях един до два кг ама в последствие вече. Колко още имаш за сваляне?

# 344
  • Мнения: 63
Elizabett  не смея да си поставям се цел определени килограми, определено имам доста за сваляне, като за начало 10 кг.  Пък след тях ще видим на къде  Simple Smile
а ти имаш ли за сваляне или просто си спазваш РХ?

Общи условия

Активация на акаунт