Разделно хранене-част 34

  • 18 071
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 500
Ми какво да ти кажа, голямата маса я свалих , от 62-3 сега съм 52-3кг. Останаха ми тия 2-3 кг , които не знам ще се свалят ли и също така не знам искам ли толкова да ги сваля за това и не се тормозя чак толкова много да се ограничавам и си позволявам това онова (най - вече сладко). Смисъл , че се харесвам вече, всичко ми стои добре, коремчето се поприбира с коремни преси и фитнес и така. Хапвам си разделно и тренирам къде , за да запазя постигнатото , къде за да посваля още малко, но като цяло съм доволна от резултата .  А исках да кажа , че основно не ми се отслабва повече , защото ми омръзна само да си сменям гардероба и да стеснявам дрехи , като станат широки панталоните стоят много грозно пък сега съм се обзавела с някои хубави дрешки и не искам да стеснявам и тях , че то нали знаеш , кройката отива по дяволите вече като тръгнеш да стесняваш.

П.С. Що се отнася до таратора аз погледнах в едната таблица в блога и видях , че киселото мляко може да се съчетава с мазнини , а със сирене пишеше май , че е проблемна комбинация . Та идеята ми беше мога ли примерно да ям таратор с моята любима запеканка от кашкавал в тавичка и малко сиренце? Нещо ми се ще сякаш да поразнообразя малко ястията , които ям , че ми втръснаха вече някои неща  Rolling Eyes.

# 346
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Elizabett, време е да покажеш снимки преди и след, зa стмул на останалите Grinning.
van4etto88, резултатите ти са страхотни ,така свалените килограми не се връщат.
Dundy Sladurska ,чудесно е, че нямаш температура ,съветвам те обаче да внимаваш ,че сега си изнежена ,а времето - променливо.
ivkacom,кашкавал с кренвирши не върви.
На първа страница има линкове, прочети основните неща за РХ, разгледай таблиците и ще ти се изяснят нещата Peace.
Аз напоследък все зелении ям, не се оплаквам, но понякога ми се дояждат млечни продукти, пък и нали всеки ден готвя за домочадието.
Многото мина ,малко остана ,някакви си две седмици и половина...
Днес съм на спанак с ориз на фурна.
Успешен ден ви желая и тъй като напоследък забравям да ви събера на кафенце ,ще го направя сега:

 

# 347
  • Мнения: 63
Здравейте момичета
Elizabett -супер резултати си постигнала ще ни кажеш ли за колко време ги свали.

Днес да ви се оплача не можах да спортувам имах гости и само 30 мин правих упражнения.И следващите 2 дни сме на гости и рожден ден извън града и пак няма да мога да правя гимнастика а след това и МЦ ще дойде.Но няма начин поне съм режимна и се надявам и на гости-то да се справя а не искам да им казвам че съм на диета че все приказвам и все дебела вече ще  ми се подиграват.Това е от мен приятен weekend ви желая. Peace

# 348
  • Мнения: 1 500
sesa_bg_bs , ще споделя да. Започнах март - април 2007 год по сериозно с РХ , иначе до преди това от януари бях почнала някакво ограничаване ама не беше на 100% РХ , за това казвам някъде март - април по - сериозно вече. Нямах кантар в нас и не се бях теглила дълго време , започнах от 62-3  кг по последни данни , когато съм се мерила. Започнах след месец да усещам ефекта , макар , че нямах кантар, но си закупих дънки номер по - малък от обикновено и разбрах , че все пак съм отслабнала. Така с времето все повече се виждах и аз самата , и по дрехи и хората ми казваха също , че съм отслабнала , но не се мерих , аз и тогава не съм била маниачка относно колко точно кг съм , а по скоро ме интересуваше да изглеждам добре. Лятото август месец на същата година се премерих и бях 55кг. Значи направи сметка, за около 5-6  месеца съм свалила около 8 кг. И това с ядене на всичко в позволените комбинации. След това започнах много бавно да свалям , чак лятото на другата година (2008г) бях 54, след това есента (2008г) - 53кг и от тогава насам се преборвам за 52кг, като кантара все по - често ми ги показва. Като преям повечко съм си пак 53, но за сега с тенденция  вече към едни постоянни 52 кг. Надявам се да съм била изчерпателна Hug.

# 349
  • Мнения: 505
едно следобедно кафенце или чай за разделните красавици


# 350
  • Мнения: 63
едно следобедно кафенце или чай за разделните красавици



  благодаря ти

# 351
  • Мнения: 63
sesa_bg_bs , ще споделя да. Започнах март - април 2007 год по сериозно с РХ , иначе до преди това от януари бях почнала някакво ограничаване ама не беше на 100% РХ , за това казвам някъде март - април по - сериозно вече. Нямах кантар в нас и не се бях теглила дълго време , започнах от 62-3  кг по последни данни , когато съм се мерила. Започнах след месец да усещам ефекта , макар , че нямах кантар, но си закупих дънки номер по - малък от обикновено и разбрах , че все пак съм отслабнала. Така с времето все повече се виждах и аз самата , и по дрехи и хората ми казваха също , че съм отслабнала , но не се мерих , аз и тогава не съм била маниачка относно колко точно кг съм , а по скоро ме интересуваше да изглеждам добре. Лятото август месец на същата година се премерих и бях 55кг. Значи направи сметка, за около 5-6  месеца съм свалила около 8 кг. И това с ядене на всичко в позволените комбинации. След това започнах много бавно да свалям , чак лятото на другата година (2008г) бях 54, след това есента (2008г) - 53кг и от тогава насам се преборвам за 52кг, като кантара все по - често ми ги показва. Като преям повечко съм си пак 53, но за сега с тенденция  вече към едни постоянни 52 кг. Надявам се да съм била изчерпателна Hug.
мерси мн  си изчерпателна

# 352
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурки   bouquet

Елизабет наистина страхотен резулта и по много здравословен начин си го постигнала в разумен период от време  поздравления и от мен   bouquet
Сеса ще усетиш как без да искаш и без да разказваш подробности на какъв режим на хранене си, че ще започнеш да намираш удобни извинения, когато си на гости и да си избираш храната и да си сипваш колкото искаш.  Wink А, когато резултата дойде на лице, то е ясно че и въпросите към теб ще започнат да валят.
Алексче мерси мила  Hug да времето е променливо. Днес излязох и да ти кажа явно съм развила фобия и страх и бързичко се прибрах вкъщи. Не знам кога ще го преодолея - чувствам се ужасно  Cry искам пак да съм здрава и силна, както съм свикнала и да не се страхувам, като някой кихне до мен.
Оххх хайде стига съм ви се жалвала.  Blush
Хубава вечер от мен   bouquet

# 353
  • Мнения: 63
ох прегреших от невнимание  Laughing малко е смешно но трябва да се изповядам
ядох картофени кюфтета пека ни във фурната но вътре сложих жълтък и не забелязах че не върви с маслини е това ми е прегрешението и салатка хапнах маруля.
абе маслини и зехтин не е ли еднакво и в салатата си сложих зехтин

# 354
  • Мнения: 63
цялата къща ми се смеят за половин маслина но се успокоих направих справка в  още една книга на Пашкулев и пише +- нито може  нито не може но не е грешно
хахахахах полудях вече лека нощ от мен

# 355
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,милички Hug

Оф,направо ме е срам.Напоследък пиша доста рядко тук Embarassed

sesa_bg_bs,не е нужно да задълбаваш толкова Laughing.Нищо няма да стане дори и да е несъвместима комбинация.А пък маслини и жълтък не е нищо фатално Wink.

Тази седмица в къщи сме на месо във всякави разновидности Laughing/Алексче,не чети Laughing/
В понеделник правих печено агнешко бутче със спанак/подранихме с гергьовденските манджи Mr. Green/.
Вчера за вечеря хапнахме едно страхотно телешко бонфиле на тиган.Ммм,много хубаво стана Laughing
В събота пък пекох котлети от сьомга на тиган пак,но ми бяха ужасно тежки и мазни.Половин котлет ми стигна да се наям,та дори и преядох Mr. GreenНе знам,не съм голям фен на тази риба Whistling.Преди много обичах пушена сьомга/от онази вкусната,която продават на щанда със салатите в Била Mr. Green/върху препечена филийка хляб.Май само така ми харесва сьомгата.Мъжа ми пък я обожава Laughing

Побърквам се вече от стоене в къщи с детето.Лошото е,че не става по-добре.Правихме подробни изследвания,защото 2-3 пъти ми вдигна необяснима Т.Диференциално броене и стерилна урина.Кръвните не са добри.Показват остра бактериална инфекция,а той е чист целият-гърло,гърди,уши,а и е от 10 дена на АБ Sad.Сега чакам урината,но докторката се съмнява за уроинфекция.Утре ще видим TiredКаквато и бактерия да е,не се повлиява от АБ-то,което не е добре Outta Joint

 Hug на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 356
  • Мнения: 63
КАМИ-добро утро дано по скоро се постави правилната диагноза и лечение  което да доведе до по бързото ви оздравяване.Стягайте се вече слънцето вече  smile3525 .

# 357
  • Мнения: 1 380
Ками, дано по-скоро ви открият причината за Т. Praynig
Калина миналата година също изкара една уроинфекция.
Беше  ми много притеснено.Но за 10 дни с "Цефзил" се изчисти, но знам какво ти е.Близо 9 месеца  след това, всеки месец давахме стерилна урина и кръв.....

# 358
  • Мнения: 2 999
Ками, дано се открие по-скоро причината  Praynig и да се лекува каквото и да е и да ви се махат болестите от главите, че направо се измъчихте последните месеци.

# 359
  • Мнения: 559
Здравейте,мои дружки!
Нямам никакво време,защото оправям багаж(пак),че за ваканцията отиваме при тати.Но много искам да кажа на Ками,че моят Антоан беше на 9 месеца и точно така стоя с температурата 1 седмица,милият.А личната-нищо му няма-зъбче явно му расте!И накрая се допитах сама до лабораторията и му направих СУЕ по препоръка на сестра ми.Утайката беше 100 и направо в ВМИ ни приеха с диагноза-Остър пиелонефрит.Той беше толкова мъничък,но пухкав и не можаха да му намерят вена за абоката та се наложи да му бият антибеотиците в бутчетата!Направо бяха му посиняли и сега като се сещам какви некадърнички са тия (някой)лекарки и ми настръхват косите.ОТИВАЙТЕ НА СПЕЦИАЛИСТ С КАЛОЯН И СЕ ЛЕКУВАЙТЕ!!!
Желая ти успех и дано да се размине! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт