Забременяване при "пазене"

  • 27 594
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
*Bibi* , честито тогава   bouquet

# 46
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
*Bibi* и от мен честито!!!   bouquet
Де да имах и аз твоя късмет...
А по темата...най-добрата ми приятелка роди прекрасни близнаци след такова "пазене"!

# 47
  • Мнения: 2 153
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

# 48
  • Мнения: 1 464
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

Това някак си ме кара да се чувствам виновна,че съм забременяла от първия път newsm78
Разбирам,че е тежко,когато го искаш и не се получава,но пък да се чудиш и на обратния вариант,не го разбирам.

# 49
  • Мнения: 2 153
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

Това някак си ме кара да се чувствам виновна,че съм забременяла от първия път newsm78
Разбирам,че е тежко,когато го искаш и не се получава,но пък да се чудиш и на обратния вариант,не го разбирам.

Не се чувствай така, защото целта на нито един от постовете не е била да обиди жените, които от раз забременяват, сигурна съм в това!  Wink

# 50
  • Мнения: 293
Ехххх и аз искам така  Mr. Green Искам бебе! Обещавам да се пазя!  Flutter Tired

# 51
  • Мнения: 226
*Bibi* честито и от мен!!! Лека бременност и едно здраво и красиво бебe на финала ти желая!
И аз съм на мнение, че може да се забременее с пазене с прекъснат полов акт. Не заради не навременно прекъсване от страна на партньора, а заради възможността да има сперматозоиди в пред еакулационната течност. Особенно пък при повторенние, наличието на малките плувци е почти 100%.

# 52
  • Мнения: 29
Момичета мнооого ви благодаря  Hug  притеснена съм че в най-рисковия месец от бременността (3ти )ще правим сватба,но всичко е организирано и планувано от март, надявам се всичко да е наред с  baby_neutral
и скоро и вие да станете  preggo

# 53
  • Мнения: 571
С мъжа ми винаги сме се пазили с "прекъсване"Никога не стана фал. PeaceВярно е,че и не сме повтаряли Embarassedне по моя вина.
Забременях след планиране.Сега се пазим чрез най-сигурния метод-безсексие Joy
Не познавам момичета забременели пазейки се-независимо как са се/ги/пазили Peace
За това не вярвам. StopТова е мое мнение базирано на личния ми и този на познати опит

# 54
  • Мнения: 111
*Bibi* честито и от мен!!! Лека бременност   bouquet

# 55
  • Мнения: 1 988
Синът ми е от упорито пазене Mr. Green

# 56
  • Мнения: 51
И аз така забременях първия път.Пазехме се и изведнъж хоп-положително тестче LaughingИ аз не разбрах кога и как е станало Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 609
и аз започвам да се пазя - тъкмо сега са ми горещите дни. само дето на моя мъж няма смогване та не знам как точно ще стане

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 817
2 познати имам забременели по този начин. Не е мит, реалност е  Laughing

# 59
  • Мнения: 609
сигурно - сестра ми и майка ми забременяват и от въздуха - нямам идея как става
при мен и с кофи да наливаш не става толкова лесно

Общи условия

Активация на акаунт