Родилна черта на корема!?

  • 10 799
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сега я нямам , но не помня кога изчезна . Все пак се махна от самосебе си. Peace

# 91
  • Мнения: 566
и аз имам ,но вече е много бледа и се надявам скоро да изчезне както стана и с  тази от първата ми бременност изчезна до 1 месец.

# 92
  • Мнения: 681
И аз имах,спокойно изчезва си след известно време  Hug

# 93
  • Мнения: 1 484
Моята  изчезна  след  10  месец  от  раждането.

# 94
  • Мнения: 9 438
И аз имам ,но изобщо не ми пречи.Когато се махне,тогава.

# 95
  • Мнения: 1 725
И моята изчезна постепенно 10-ина месеца след раждането, може и повече, не помня точно. Но лятото малко ме притесняваше, не че ходих на плаж, но примерно като кърмех, предпочитах да се разголвам от деколтето, а не да повдигам блузата да ми се вижда корема с чертата, а да не говорим и размера му, въпреки че иначе съм слаба.  Sad

# 96
  • Плевен
  • Мнения: 238
Изчезена от само себе си след 3-4 месеца някъде

# 97
  • Мнения: 16
аз утре влизам в 7-ми месец, а такава черта нямам, дано не се и появява, не че ще ми пречи.....но така или иначе досега не се е появила  Laughing

# 98
  • Мнения: 9 973
преди да навърши 1г. изчезна

# 99
  • Мнения: 58
Вярно,бях я забравила.И аз като теб се притеснявах кога ще изчезне,но след раждането и всички грижи покрай бебчо,тя се е махнала без да забележа.Така че спокойно,не се притеснявай  bouquet

# 100
  • Мнения: 645
и сега си я имам

# 101
  • Мнения: 1 817
Както и другите са ти казали -с времето изчезва.

# 102
  • Мнения: 2 015
Малко след като родих изчезна, но си беше слаба Peace.

# 103
  • Мнения: 195
Вече почти не си личи, но никак не ме притеснява. Напротив - приятно ми е да я виждам, защото ми напомня за времето, когато бебчето беше в корема ми  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 153
Да си призная направо не помня. Но изчезва- затова не се притеснявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт