Течен прах за пране

  • 9 910
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 821
beniii , слагаш и в двете отделения ли?

# 46
  • Мнения: 1 904
Ами слагам в отделението за прах,само в това за пране,а не и в това за предпране,защото много рядко пера на такава програма. wash

# 47
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Благодаря ви за отговорите.В крайна сметка го сложих с мерителнта чашка в барабана,нямаше проблем.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 975
Аз пера с ПЕРВОЛ и го слагам в отделението за прах за пране,омекотител също добавям в подходящото отделение.Прането е перфектно изпрано и до сега съм нямала проблеми както с прането така и със пералнята.

# 49
  • Мнения: 746
Да спомена само,че преди малко имах майстор за пералнята и преди това извадих чекмеджето за праха. Отдавна бях прала с Первола за цветни тъкани ,а още имаше отлагания по стените вътре в пласмасата.Абе едно обяснение се получи......Искам да кажа,че личният ми извод за течните перилни препарати е да се слага само директно в барабана при прането.Колко препарат и омекотител избърсах .....

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Добре, че попаднах на тази тема. Тъкмо смених праха за пране с гел за пране (не ми е много естествено да казвам "течен прах"  Laughing ). Първото пране беше страхотно, но никъде на етикета не разбирам да пише (гръцки е) къде се поставя. Но щом казвате, че други производители го упоменават изрично.... newsm78

# 51
  • Мнения: 63
И аз пера вече само с течен препарат, пробвах и този Elisse- не останах много доволна, той е български.Сега пера с Персил, слагам мерителната чашка директно в барабана.

# 52
  • Мнения: 46 520
Ползвала съм Фрош, Персил и последното ми откритие - Grand maximo на Кауфланд: 6.50 лв. за 40 пранета  Shocked
Еднакво доволна съм и от трите, не виждам разлика в качеството Peace

# 53
  • Мнения: 1 165
Аз си купих течен на Апта, обаче нямам мерителна чашка, а капачката не е особено голяма.Бихте ли ми дали съвет къде да го слагам?

# 54
  • Мнения: 49
Течен Тайд в Бг няма никъде за съжаление.Аз пера с течни прахове от години и винаги съм го слагала в дозичката,която продават с гела за пране и винаги и само в барабана.То и така е описана отзад на инструкциите.

# 55
  • Мнения: 5 207
От европейските страни течен Тайд има само в Гърция - вижте тук.
Иначе в САЩ е много разпространен течният вариант, но е за техния тип перални с горно зареждане, а за нашия тип - с предно зареждане, сe нарича HE (High Efficiency) - имайте предвид, ако някой ви носи, защото обикновения прави много пяна и не става.

Общи условия

Активация на акаунт